Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמישהו יעצור אותו ! מחירון קליאו ספורט

ELAD-RSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני אני מסכים איתך בעניין הביקוש בהחלט מדובר ברכב מבוקש הרכב שלי נמכר בזמנו תוך יום

ואני מניח שהיום בגלל המחיר הנמוך הביקוש אף גבוה יותר

ואין ספק שהצלילה של המחירון לא משקפת את הביקוש בלה בלה בלה.....

אבל אני עדיין חושב שלשלם סכום נכבד מעל המחירון זה מעשה אידיוטי מהסיבה הפשוטה

שאם הרכב נגנב/מושבת/או סתם מקבל מכה רצינית דברים שיכולים להתרחש מן הסתם הסכום היחידי שתקבל זה הסכום פחות או יותר שמר לוי יצחק (כן כן זה שטועה בהערכותיו) קבע !!

כמו שכבר כתבתי (וכמו שאתה יודע) צריך לדעת ממי לקנות ולמי למכור ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אל תשלם מעל המחירון, הרכב שיכל להיות לך, לא יגנב ותמשיך ליסוע ברכב רגיל.

רוצה חלום? תשלם.

רכב זה לא השקעה.

אתה רוצה רכב, מה זה משנה אם שילמת מעל המחירון או לא?

מתי אנשים (אוהבי רכב במיוחד) יתחילו לחשוב בצורה הבאה.

יש לי 50K, אני רוצה רכב שיכול לעשות XYZ.

מה אני יכול לקנות?

כל קשר למחירון הוא מקרי בהחלט.

כמובן עם פרופורציות.

נ.ב.

המחירון של הקליאו דווקא מאוד הגיוני.

רכב בן 6-7, ספורטיבי (לא עבר חיים קלים). שווה כיום שליש ממחירו כחדש.

לפי דעתי המחיר הוגן ונורמלי (עם סטיות של 5K לפה ולשם).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שרכב זו השקעה ? :?

דפוסי החשיבה שלך בנוגע לכמה לשלם ועל מה לא מתאימים לכל אחד בין אם הוא חובב מוטוריקה או לא ,כל אחד עושה מה שמתאים ונראה לו לנכון , אגב אם אני לא טועה הדיון התחיל בסטיות קצת יותר רציניות מ5K לפה או לפה .

אין ספק שרכב נדיר ואהוב מצדיק כמה ג'ובות מעל , כמה מעל? זה כבר עניין אישי של המוכר ובעיקר של הקונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא אחת, יש לי כרגע הצעה רצינית של 17K מעל המחירון.

עד שהעיסקה לא נסגרת והכסף עובר והרכב מחליפים ידיים - זו דוגמא גרועה.

או במילים אחרות, בלי מימוש זה שווה בדיוק כמו אלה ששואלים אותך ברמזור "אחי מוכר ?"

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אל תשלם מעל המחירון, הרכב שיכל להיות לך, לא יגנב ותמשיך ליסוע ברכב רגיל.

רוצה חלום? תשלם.

רכב זה לא השקעה.

אתה רוצה רכב, מה זה משנה אם שילמת מעל המחירון או לא?

מתי אנשים (אוהבי רכב במיוחד) יתחילו לחשוב בצורה הבאה.

יש לי 50K, אני רוצה רכב שיכול לעשות XYZ.

מה אני יכול לקנות?

כל קשר למחירון הוא מקרי בהחלט.

כמובן עם פרופורציות.

נ.ב.

המחירון של הקליאו דווקא מאוד הגיוני.

רכב בן 6-7, ספורטיבי (לא עבר חיים קלים). שווה כיום שליש ממחירו כחדש.

לפי דעתי המחיר הוגן ונורמלי (עם סטיות של 5K לפה ולשם).

הגיוני אולי למדינות אירופה או ארה"ב שם רכב הוא לא השקעה/נכס ומחזור החיים של רכב קצר יותר מאשר פה.

כשבוחנים ומשווים למכוניות אחרות יש מכוניות שסופגות ירדת ערך דומה ויש כאלו שלא. הבעיה עם יצחק לוי היא שהוא לא לקוח בחשבון משתנה מאוד חיוני ובסיסי בשוק המכוניות המשומשות הספורטיביות, הוא אינו מתחשב בנתוני היצע וביקוש ואיך הם משפיעים על מחירי העיסקאות בפועל ביום יום.

לוי יצחק מתייחס למחירה של הקליאו ספורט כנגזרת של הקליאו הרגילה שהיא מכונית אפורה ולא בולטת בשוק שלא נהנית מביקוש גבוה במיוחד. בקליאו ספורט כידוע לכולם, המצב שונה.

אגב, השרשור הועבר לפורום "יעוץ בקניה ומכירה" כי הוא כבר ממש לא קשור ל"אוף טופיק".

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוצע ירידת ערך של רכב חדש אחרי שלוש שנים הוא כ30% !

כפוף לבדיקה :wink:

תבדוק, תבדוק את עצמך. רכב חדש אמור לאבד מערכו הכי הרבה בהתחלה ולאט לאט לאבד פחות. לדוגמה רכב סחיר כמו טויוטה קורולה יאבד 13% בשנה הראשונה ואח"כ יתאזן לאט לאט לכיוון ה-10%. רכב לא סחיר כמו נניח סיטרואן C4 יאבד 17% בשנה הראשונה ולאט לאט יתאזן לכיוון ה-14%, נניח.

אף רכב שאני מכיר לא מאבד 30% ב-3 השנים הראשונות, שזה 10% בשנה בערך.

בנוסף, כמו שכספר אמר - ברגע שהמחירון של הקליאו ספורט דומה למחיר של קליאו רגילה, אתה מבין שמשהו פה לא בסדר. ונכון, אפשר לטעון מצד אחד שרכב ספורטיבי לא עבר חיים קלים, ומצד שני אפשר לטעון שרבים הסיכויים שהבעלים שלו שמר עליו הרבה יותר טוב ממה שסתם מישהו שמר על הקליאו 1.4 שלו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק, תבדוק את עצמך. רכב חדש אמור לאבד מערכו הכי הרבה בהתחלה ולאט לאט לאבד פחות. לדוגמה רכב סחיר כמו טויוטה קורולה יאבד 13% בשנה הראשונה ואח"כ יתאזן לאט לאט לכיוון ה-10%. רכב לא סחיר כמו נניח סיטרואן C4 יאבד 17% בשנה הראשונה ולאט לאט יתאזן לכיוון ה-14%, נניח.

אף רכב שאני מכיר לא מאבד 30% ב-3 השנים הראשונות, שזה 10% בשנה בערך.

בנוסף, כמו שכספר אמר - ברגע שהמחירון של הקליאו ספורט דומה למחיר של קליאו רגילה, אתה מבין שמשהו פה לא בסדר. ונכון, אפשר לטעון מצד אחד שרכב ספורטיבי לא עבר חיים קלים, ומצד שני אפשר לטעון שרבים הסיכויים שהבעלים שלו שמר עליו הרבה יותר טוב ממה שסתם מישהו שמר על הקליאו 1.4 שלו.

רוני

רוני, תרשה לי לתקן אותך..

לפני כחודש רכשתי עבור רעיתי שתחיה סיטרואן פיקאסו מודל 2004, המחירון של הרכב עמד בתחילת מאי על כ 72,000 ש"ח..

המחיר בזמן הקנייה היה כ 139,000 ש"ח ..

לוי יצחק דאג שמחיר הרכב ב 3 שנים ירד תחזיק חזק .. 48.2%..

יש הגיון ?

יש ביסוס למחיר הזה בשוק ??

תנסו להשיג פיקאסו במצב טוב בשוק , נראה אותכם..

לוי יצחק דואג חד משמעית לרכבים מסוימים, המחירון שלו, והמפרסמים בו מדגימים בדיוק על אילו רכבים יש לשמור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני יש לי דוגמא יותר טובה.

S16 - הרכב שלי שנת 95 - לפני שלוש שנים - מחירון 42 , כיום - 20 אלף ש"ח פחות!

וזה רכב שכבר 12 שנה על הכביש והמחירון שלו ירד באחוזים של יותר מרכב חדש.

היגיון ?

לוי יצחק ?

רק אם יש לך יאריס 1.3 אוטומט

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא אחת, יש לי כרגע הצעה רצינית של 17K מעל המחירון.

כמו שכבר נכתב - עד שכסף לא עבר ידיים - לא רלוונטי.

גם לי מישהי (מטומטמת במיוחד), צפונבונית, באה עם חבר שלה וההורים שלה, והציעה לי 150 אלף שקל על הרכב.

רצינית? היא נשמעה רצינית.

היה לה את הכסף? אני מאמין שכן.

ועדיין, זו לא דוגמה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה כאלה, שקנו אותה בין 5 ל 10 מעל, בין אם המחיר הנ"ל כולל את יישור הקו הראשוני (שזה לדעתי נחשב כחלק מהמכירה) ובין אם לאו.

".

מה הקשר ליישור הקו הראשוני?

אני קניתי את ה GTI במרחק של X שקלים ממחיר המחירון , השקעתי עליה מעל 2000 ש"ח לצורך יישור קו מכאני , עוד כ2000 יושקעו בצמיגים ועוד כ2000 יושקעו בטיימינג שאני מעוניין להקדים אותו עקב פנאטיות יתר , פלוס עוד כ1000 שקל לסידורים קוסמטיים קטנים ,

אז זה אומר ששילמתי כ7000 ש"ח נוספים מעל המחירון?

לא. זה אומר שאני פנאט חסר תקנה, שמחליף צמיגים משפחתיים חדשים של גודייר בצמיג ספורטיבי, מחליף את כל הצנרת גומי באוטו סתם כי בא לי , מחליף חלקי פלסטיקה פנימית בלויים כי זה מפריע לי בעין , ועושה טיפול ענק ונרחב למרות שהרכב עבר כזה לפני חודש בחברה , סתם בשביל השקט הנפשי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר יוצר שוק לקראת היום שבו תמכור את הרכב שלך, הא? :wink:

וזה בסדר, אתה לא צריך להסביר לפנאט על פנאטיות.

כבר הוכרתי ע"י חברות הביטוח כעלוקה אנושית מאושרת על פי כל התקנים למיאטה שלי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=103153&highlight=%D7%9C%D7%95%D7%99+%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%A7

אם זה מנחם אותך, הרכב שלי איבד יותר מ 30% (23,000 ש"ח)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך לקום מחירון מיוחד , ע"י מישהו שבאמת מבין במכוניות, מחירון של מכוניות ספורטיביות לא ייתכן שלוי יצחק יקבע מחירים כאלה לנמוכים שלא נומר מגוחכים לרכב ספורט , מה ההיגיון שהרכב שלי (306 S16) במחיר המחירון שלה תעלה פחות מטיוטה קורלה שנת 95 ? תוסיפו לזה את הביקוש היחסית גדול של הרכב ואת מספר האקזמפלרים שנשארו בארץ (משהו סביב ה-15 , ותורידו עוד למכוניות שבאמת נמצאות במצב טוב ולא שחוט) , בגלל זה מחירון לוי יצחק תקף מבחינתי רק אם קונים רכב משפחתי ממוצע . ההפרש בין 306 ספורטיבית לרגילה במחירון ממש קטן זה פשוט עלוב לכן מכונית במצב טוב נמכרת הרבה מעבר למחירון. זה נכון שלרכב ספורט יש חיים קשים יותר ברוב המקרים אבל אל תשכחו שבדרך כלל מי שיקנה רכב כזה יש לו איזה זיקה למוטוריקה והוא כנראה חובב רכב לכן הוא גם יטפל ברכב הרבה יותר טוב , לא יקח סיכונים מיותרים וכל הטיפולים יעשו בזמן וישמור על הרכב אז לפי דעתי זה עדיף מאחד שקונה רכב רגיל אומנם לא קורע אותו אבל גם לא מטפל בו כמעט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...