Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור אמיתי!! עצוב ו"כנראה" ממש לא מצחיק... (חובה לקרוא!!)

Volvo740
שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה דבר ראשון אני מתנצל שהחלטתי לפתוח לזה ת'ראד חדש אבל אני מאמין שזה שווה את זה... :mm_yeah: (אתם תשפטו)..

יש לציין כי הסיפור הוא אישי וקרא לי ולבני משפחתי... :tongue:

או קיי הסיפור מתחיל ככה (ואל תתעצלו לקרוא בבקשה- שווה מאמץ!!!) ביום שבת נפלא אחד עוד בתקופה בא הייתי משחק כדור-סל בנבחרת "הפועל אילת" לפני כשנתיים כשעוד היה הפועל אילת.. יצאנו למשחק חוץ ביטבתה, משפחתי החמודה החליטה שזה דווקא יום נפלא להצטרף לקבוצה למשחק חוץ ולעודד, את הנסיעה הלוך ביליתי עם חברי לקבוצה באוטובוס והורי מאחורינו בטויוטה קורולה (ז"ל) הגענו בשלום למגרש, המשחק החל, המשפחה מעודדת, אנחנו מובילים, חבר לקבוצה זרק לשלשה... אני ועוד אחד קופצים לריבאונד, נתקעים אחד בשני והופ!!!! נשברו לי השיניים.... :shock2: הורי כמובן לקחו אותי מהמגרש, כולי בערבוב חושים, ומהרו אל הטויוטה שחנתה מחוץ לאולם... בנסיעה מהירה משהו (אסור לי לומר כמה) מיהרנו אל בית החולים באילת באחת הפניות האחרונות בערבה השטנית :evil: לקראת אילת המתוקה והמרגיעה :p , היה חושך מוחלט בעוד אנו טסים לכיוון האורות בוווםם!!!! גדול נשמע בזמן שאנו לא רואים כלום (מלא עשן וזכוכיות) ממשיכים לגלוש עם הרכב ללא ברקסים בעוד אנו שומעים קולות של יללות ובכי מכיוון חוץ הרכב... אבי שהיה כולו מלא זכוכיות (ודם) :mad2: דבר ראשון התעניין לשלומנו.. לאחר שווידינו כי כולם חיים הרכב עצר יצאנו מתוכו, ופה הפאנצ' ליין: וראינו עדר של חמורים שרועים עם מעיהם מחוץ לגופותיהם על הכביש חתוכים ומבוטרים מהפגיעה הקשה... לאחר יממה ואבחון של הבוקר מתברר כי נתקענו בעדר של חמורים, מתוכם פגענו בארבעה חמורים, אבא חמור, אמא חמור שהייתה בהריון באותו הזמן ככה מספר בעל החמורים (שדרך אגב היה קיבוץ אילות) ותינוק חמור קטנטן... :cry: ממש כואב עליהם!!! :twisted: ממש...

בקיצור האוטו הלך טוטאל לוסט (ראו תמונות), זהו סיפור להלכתו אמיתי כשהיה וכשסופר ברדיו... ופורסם ברבים...

תגובות יתקבלו בברכה אך בבקשה, להוריד את רמת הציניות המשתוללת פה בפורום בת'ראד זה ספציפית...

טויוטה 3.jpg

טויוטה 6.jpg

טויוטה 2.jpg

טויוטה.jpg

טויוטה 5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב שיצאתם ב"זול", חבל על החמורים...

רק לא כל כך הבנתי מה מצחיק???

שזה חמורים ??

כן!! כל התגובות שקיבלתי עד כה בנוגע לתאונה הזאת שזה מצחיק משהוא... שרק לי זה יכול לקרות!! (עם החמורים, חמורים!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה חמורים ??

כן!! כל התגובות שקיבלתי עד כה בנוגע לתאונה הזאת שזה מצחיק משהוא... שרק לי זה יכול לקרות!! (עם החמורים, חמורים!!)

טוב...

אותי לפחות זה לא מצחיק כאילו תחשוב שחס וחלילה זאת הייתה קבוצת תלמידים המטיילים להנעתם בכביש הערבה :roll:

לא נעים :idea:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה חמורים ??

טוב...

אותי לפחות זה לא מצחיק כאילו תחשוב שחס וחלילה זאת הייתה קבוצת תלמידים המטיילים להנעתם בכביש הערבה :roll:

כן, קבוצת מטיילים ב 10 בלילה בחושך מוחלט בערבה... הרי זה הגיוני... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה חמורים ??

טוב...

הגיוני או לא ... מה שבטוח זה לא היה נגמר אותו דבר.

חוצמיזה לך תדע אולי בדיוק ליקוי ירח של הכוכב צדק והיה אפשר לראות את זה בדיוק משם. :lol:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש תאונה חמורה! חמורה למדיי!

תגיד, בקהל שרו "תן לו בשיניים", כששיחקת?

או, עכשיו פרקתי את המטען שהיה לי, תודה רבה :wink:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח.. בפורום הזה זה לעולם לא יגמר... :x

ציטוט עצמי חוזר בשביל אנשים כמוך, :lol: :

תגובות יתקבלו בברכה אך בבקשה, להוריד את רמת הציניות המשתוללת פה בפורום בת'ראד זה ספציפית...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר בסוף עם השיניים :roll:

הקטע שהיה לי גשר והשיניים לא נישברו ממש אלה רק יצאו החוצה קצת...

בסופו של דבר זה קיצר לי את הזמן של הגשר... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולת לקחת כבר זוג שיניים משומשות מפירוק מאיזה חמור שפוך על הכביש ולהרכיב אצלך?

זה בן זונה של שיפור! גם למראה וגם לאוירודינמיות!

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולת לקחת כבר זוג שיניים משומשות מפירוק מאיזה חמור שפוך על הכביש ולהרכיב אצלך?

זה בן זונה של שיפור! גם למראה וגם לאוירודינמיות!

.

וואלה... זה מוסיף כ"ח (כוחות חמור...) :lol:

מה שמוזר לי זה - איך אבא שלך הרג 4 חמורים ??? מילא אחד...שניים.... אבל 4 ????

אבא שלך נסחף קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה חמורים ??

טוב...

תגיד לי , יש תמונות של החמורים?!

:roll:

יכול ליהיות מעניין , אטונומית חמורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו X-FILES בהתחלה. SPOOKY!!!

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים:

1. לפני כמה חודשים כתב כבאי בפורום תפוז על תאונה שהוא טיפל בה שבה פגע רכב גדול (לא זכור לי איזה) בעדר גמלים כולל נאקה בהריון, ופיזר את גופותיהם לאורך עשרות מטרים... זה פשוט הזכיר לי את זה...

2. אם אינכם רוצים שהת'רד הזה יעבור לאוף-טופיק, נא לכתוב לעניין.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...