Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגבלת 2 נוסעים- מתבטלת שנגמר נהג חדש או בגיל 21?

Niv A_Renamed
שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

היום עוררה בי ובחברי שאלה:

מי שמוציא רישיון בגיל 17, אחרי שנתיים נגמר לו ההגבלה של ה2 נוסעים בגלל שהוא הופך להיות נהג צעיר, או שההגבלה היא עד גיל 21 ,למרות שאתה הופך להיות בפועל נהג חדש ולא נהג צעיר.....

מה אתם אומרים?

ניב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל 21.

עד גיל 21 נכון מאוד, (ולא שנתיים אחרי הוצאת הרישיון בעת סיום הנהג החדש כמו שכולם חושבים)

ולבחור ששאל את השאלה,

רשום את זה באחד העמודים באתר של משרד התחבורה למרות שלא מבינים מזה ממש משהו..

בכל מקרה, יש שם גם מספר טלפון *5678 או משהו כזה לא זוכר, תתקשר, שיחה קצרה ונעימה עם אחד מהאנשים שם, תענה לך כל השאלות בנושא התחבורה, הרישיונות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מאתר משרד התחבורע:

"נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי, לא יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה.

הגבלה זו אינה חלה על מי שהיה בידו רשיון לנהיגת אופנוע, תלת אופנוע, קטנוע או מכונה ניידת."

מה אנו מבינים מכאן? נהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנה וחלפה לגביו תקופת הליווי (כלומר נגמר לו המלווה למשך 3 חודשים) יכול להסיע עד 2 נוסעים מלבד הנהג. ההודעה הנ"ל מתייחסת לנהג חדש, כלומר ברגע שאינך נהג חדש ההגבלה הנ"ל אינה תקפה עליך. כלומר אם הוצאת רישיון בגיל 17 עברו שנתיים והפסקת להיות נהג חדש אתה יכול להסיע אפילו שמונה איש בפורד טרנזיט גם אם אתה לא בן 21.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלונת...

ואם אני מוציאה רישיון בגיל 21 (סיפור ארוך..) מה אני נחשבת?

אני לא נחשבת צעירה נכון....?

ג'וד

בגיל 21 כולם נחשבים צעירים, גם המבוגרים

מה השאלה? אם חל עלייך החוק המגביל אותך להסיע 2 אנשים? אז לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=956987#post956987

מעולם מישהו לא הבהיר כל כך טוב את החוק כמו שעשיתי פה.

לכו תחזרו לבית ספר ללמוד הבנת הנקרא, ילדים.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מאתר משרד התחבורע:

"נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי, לא יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה.

הגבלה זו אינה חלה על מי שהיה בידו רשיון לנהיגת אופנוע, תלת אופנוע, קטנוע או מכונה ניידת."

.

נכון שזה מה שרשום באתר,אך כשמתקשרים אליהם הם טוענים שזה טעות באתר והחוק של ה2 נוסעים חל על כולם.

בנוסף לכך אני מכיר מישהו שהיה בידו רישיון לאופנוע לפני שהוא הוציא לרכב,שוטר תפס אותו כשהוא היה עם אוטו מלא[לפני כחודשיים], השוטר רצה להזמין אותו למשפט בטענה שהוא מסיע יותר מ2 נוסעים ושהרישיון לאופנוע לא מבטל הגבלת נוסעים ,אבל לבסוף הוא ויתר לו כי אבא שלו שוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס צודק ב 100 אחוז.

וזה ששוטרים טפשים לא יודעים את העובדה שאם הוצאת על 50 סמק או מכונה ניידת או טרקטור לפני זה מזכה אותך מהעול של 2 הנוסעים, זה בעיה שלהם.

היה מזמין תילד למשפט והשופטת היתה נותנת לו כזה נזיפה.

הרי זה ידוע ששוטרים לוקחים תחוק לידיים, ויתנו לך דוח על דוושות אלומניום של ספרקו, למרות שבהונדה החדשה זה מגיע סטוק.

יש פה אנשים בתרד עם קושי חמור בהבנת הנקרא.

Porsche 911 Turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שזה מה שרשום באתר,אך כשמתקשרים אליהם הם טוענים שזה טעות באתר והחוק של ה2 נוסעים חל על כולם.

בנוסף לכך אני מכיר מישהו שהיה בידו רישיון לאופנוע לפני שהוא הוציא לרכב,שוטר תפס אותו כשהוא היה עם אוטו מלא[לפני כחודשיים], השוטר רצה להזמין אותו למשפט בטענה שהוא מסיע יותר מ2 נוסעים ושהרישיון לאופנוע לא מבטל הגבלת נוסעים ,אבל לבסוף הוא ויתר לו כי אבא שלו שוטר.

טעות באתר או לא מבחינתי זה כתוב שם וככה זה, על טעויות משלמים. השוטר רק יכול היה לרצות להזמין אותו, אם החוק עומד לטובת חבר שלך (ד"א במקרה של חבר שלך אני לא בטוח כי הזכרון שלי קצת מתעתע בי ואני לא זוכר אם החוק הנ"ל בוטל בסוף על ידי שיטרית או לא) השוטר יכול לקפוץ לו כל הדרך למשפט.

חבל סתם לטחון מים הסבירו כאן יפה מאוד שההגבלה היא רק למי שמוגדר בחוק כנהג חדש.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבינימאט, איפה המנעול?

מי שרוצה להסיע 2 נוסעים עד גיל 21, זבש"לו.

מי שיש לו קצת שכל ועבר את הבגרות בהבנת הנקרא, יבין שלאחר שנגמר הנהג חדש הוא יכול להסיע יותר. חלאס.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר. בחור אין מה להתעצבן ולקלל בקללות שאינך מבין את משמעותן (ע"ע קיבינימאט). כולנו הבנו את לשון החוק ומי שלא הבין קיבל הסבר, אין צורך לקלל ולהתעצבן, שתה מים קרים ותרגע.

זהו עכשיו אפשר לנעול. :)

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...