Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ממגרש פרטי שמפורסם למכירה מספר חודשים - האם להתרחק או שיש מצב שהכל סבבה?

the_m4n

פוסטים מומלצים

היי,

מחפש לרכוש ב.מ.וו סדרה 3 (ההחלטה סופית אז אשמח שהדיון לא יגלוש לעניין דגם הרכב).

ראיתי שיש איזה מגרש רכבים פרטי שמפרסם למכירה רכב בול כמו שאני רוצה: שנת 2018, ק״מ סבבה, יד1, נראה שמור חיצונית, טיפולים בזמן (לפחות ככה הם טוענים, כמובן שאוודא את זה), כיום המחיר שמפורסם עליו הוא טיפה מעל מחירון.

על פניו הכל נשמע אחלה אבל אני מרגיש שאולי יש פה איזשהו קאטצ׳ שאני מפספס, ועל זה אני רוצה להתייעץ איתכם.

לאחר קצת חיפושים בפייסבוק גיליתי שהרכב הזה מפורסם למכירה החל מחודש ינואר, כלומר כבר 3 וחצי חודשים, ואני תוהה איך זה הגיוני ואם זה אומר משהו על מצב הרכב..

מדובר בסה״כ ברכב די מבוקש שאין הרבה כאלה שמורים בשוק ולכן הפתיע אותי שב-3 וחצי חודשים אף אחד עדיין לא ״חטף״ אותו.

כן אציין שבהתחלה הם פרסמו אותו למכירה במחיר גבוה יותר וככל שהזמן חלף הם טיפה הורידו במחיר, אז הסיבה ההגיונית היחידה שלא מכרו אותו עדיין זה אולי עניין המחיר, אבל אני לא בטוח בזה.

מה דעתכם? כמה לדעתכם העניין הזה מחשיד? הייתם הולכים לראות את הרכב בכל זאת או שישר פוסלים?
אני שואל כי המגרש נמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה ממני אז אני לא רוצה לנסוע סתם.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה וחצי חודשים זה לא הרבה. 

השאלה היא למה רכב עם נתונים טובים כאלה מצא את עצמו במגרש פרטי.

יש לזה סיבות טובות, אבל עדיין צריך לשאול הרבה שאלות.  

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה רכב נדיר ואתה באמת רוצה ספציפית את הדגם הזה, לך ותראה אותו בעיניים, תשאל שאלות, אולי תיקח לבדיקה מטעמך.

מקסימום- לא תרגיש שפספסת.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם BMW זה נישה ספציפית (אני מניח) , אז זה גם מוריד מהביקוש לרכב.
 הייתי מברר כל מה שניתן מרחוק ובמידה והתשובות עושות שכל ואתה באמת רוצה את הרכב אז שווה נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, discoTD5 כתב:

שלושה וחצי חודשים זה לא הרבה. 

השאלה היא למה רכב עם נתונים טובים כאלה מצא את עצמו במגרש פרטי.

יש לזה סיבות טובות, אבל עדיין צריך לשאול הרבה שאלות.  

אז זהו, האמת שאין לי מושג כמה זמן זה נחשב הרבה או מעט בשוק הרכב (ספציפית ברכבים שנמכרים במגרש), לי זה נשמע הרבה, אבל אולי זה באמת סביר, זה למה אני באמת רוצה לשמוע דעות נוספות.

לגבי למה רכב עם נתונים טובים כאלה הגיע למגרש פרטי, אתה חושב שיש לי דרך להוציא את המידע הזה מבעלי המגרש בצורה אלגנטית? או שתמיד אני צריך להניח שהם יספרו סיפור שנשמע טוב רק כדי למכור?

לפני 27 דקות, Pavlik כתב:

אם זה רכב נדיר ואתה באמת רוצה ספציפית את הדגם הזה, לך ותראה אותו בעיניים, תשאל שאלות, אולי תיקח לבדיקה מטעמך.

מקסימום- לא תרגיש שפספסת.

לא שהרכב הזה נדיר בקטע שאין אותו על הכביש, אלא פשוט מאוד קשה למצוא רכב שמור כזה שעומד למכירה.. כל שאר הרכבים שראיתי הם או עם ק"מ או יד גבוהה, או כאלה משופרים, או כאלה שנראים שהבעלים לא שמר עליהם וכו'..

לפני 1 דקה, Gauss כתב:

גם BMW זה נישה ספציפית (אני מניח) , אז זה גם מוריד מהביקוש לרכב.
 הייתי מברר כל מה שניתן מרחוק ובמידה והתשובות עושות שכל ואתה באמת רוצה את הרכב אז שווה נסיעה.

אני חשבתי על לוודא בטלפון את הנתונים היבשים, לשאול איפה הרכב טופל והאם יש היסטוריית טיפולים *מלאה*, לשאול אם היו תאונות או הוחלפו חלקים כלשהם.. יש משהו נוסף שכדאי לדעתך לברר "מרחוק" בטלפון?

אני מניח שפרטי רישיון רכב (כדי לבדוק במרכז הסליקה של הביטוח) הם לא יתנו לי מרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, the_m4n כתב:

אז זהו, האמת שאין לי מושג כמה זמן זה נחשב הרבה או מעט בשוק הרכב (ספציפית ברכבים שנמכרים במגרש), לי זה נשמע הרבה, אבל אולי זה באמת סביר, זה למה אני באמת רוצה לשמוע דעות נוספות.

לגבי למה רכב עם נתונים טובים כאלה הגיע למגרש פרטי, אתה חושב שיש לי דרך להוציא את המידע הזה מבעלי המגרש בצורה אלגנטית? או שתמיד אני צריך להניח שהם יספרו סיפור שנשמע טוב רק כדי למכור?

לא שהרכב הזה נדיר בקטע שאין אותו על הכביש, אלא פשוט מאוד קשה למצוא רכב שמור כזה שעומד למכירה.. כל שאר הרכבים שראיתי הם או עם ק"מ או יד גבוהה, או כאלה משופרים, או כאלה שנראים שהבעלים לא שמר עליהם וכו'..

אני חשבתי על לוודא בטלפון את הנתונים היבשים, לשאול איפה הרכב טופל והאם יש היסטוריית טיפולים *מלאה*, לשאול אם היו תאונות או הוחלפו חלקים כלשהם.. יש משהו נוסף שכדאי לדעתך לברר "מרחוק" בטלפון?

אני מניח שפרטי רישיון רכב (כדי לבדוק במרכז הסליקה של הביטוח) הם לא יתנו לי מרחוק.

שמע,
הם רוצים למכור, אם הרכב שם מס' חודשים, אז המינוף בצד שלך.

אני הייתי מבהיר להם, שאני קונה רציני, שאני מחפש בדיוק את הרכב הספציפי הזה, ואני רוצה אחד שמור. שאני מבין שבדכ רכב שמגיע למגרש זה עלול להיות נורת אזהרה.. ולכן זה עליהם לשכנע אותי אחרת.
 מכיוון שיש לך נסיעה של שעה וחצי לשם, בשביל לוודא שזה באמת שווה את הזמן שלך- קודם כל לקבל תמונות ברורות וחדות של 360 הרכב בפנים ובחוץ, לוודא שאין שום דבר שקופץ בעין. 
 מעבר לזה כמובן מה שציינת,
הסטורית טיפולים וכל מה שרלבנטי שניתן לקבל מרחוק-
אם שום דבר לא מדליק נורת אזהרה, והם ענו כל כל השאלות שלך לשביעות רצונך וסיפקו לכך הוכחות, אז שווה נסיעה,לדעתי.

תרגיש בנוח להקשות עליהם, זה העבודה שלהם, וגם תבחן את ההתנהלות שלהם והתשובות שהם מספקים לך וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח אותה למוסך במוו מתמחה כמו ''בימר'' (ג'ובאני) בבת ים ודומיו, שהם יבצעו עבורך בדיקה של הרכב, זה יספק תמונה בהירה משמעותית לגבי מצב הרכב (הם לא בודקים שלדה).

אבל מתחברים למחשב, סורקים, מרימים על הליפט, יכולים להתמקד במחלות ידועות של הדגם ולהעריך מה יעלה וכמה יעלה לסדר ריג'קטים אם יתגלו.

מקווה שזה 340I, מנועי הB58 נחשבים מעולים בביצועים ואמינות, מנוע מאוד חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, GTI33 כתב:

אני הייתי לוקח אותה למוסך במוו מתמחה כמו ''בימר'' (ג'ובאני) בבת ים ודומיו, שהם יבצעו עבורך בדיקה של הרכב, זה יספק תמונה בהירה משמעותית לגבי מצב הרכב (הם לא בודקים שלדה).

אבל מתחברים למחשב, סורקים, מרימים על הליפט, יכולים להתמקד במחלות ידועות של הדגם ולהעריך מה יעלה וכמה יעלה לסדר ריג'קטים אם יתגלו.

מקווה שזה 340I, מנועי הB58 נחשבים מעולים בביצועים ואמינות, מנוע מאוד חזק.

תודה רבה על ההמלצה, אבדוק אם באיזור של המגרש יש מוסך שמתמחה בב.מ.וו ואם כן, אשקול לעשות בדיקה אצלם גם

לפני 7 שעות, Gauss כתב:

שמע,
הם רוצים למכור, אם הרכב שם מס' חודשים, אז המינוף בצד שלך.

אני הייתי מבהיר להם, שאני קונה רציני, שאני מחפש בדיוק את הרכב הספציפי הזה, ואני רוצה אחד שמור. שאני מבין שבדכ רכב שמגיע למגרש זה עלול להיות נורת אזהרה.. ולכן זה עליהם לשכנע אותי אחרת.
 מכיוון שיש לך נסיעה של שעה וחצי לשם, בשביל לוודא שזה באמת שווה את הזמן שלך- קודם כל לקבל תמונות ברורות וחדות של 360 הרכב בפנים ובחוץ, לוודא שאין שום דבר שקופץ בעין. 
 מעבר לזה כמובן מה שציינת,
הסטורית טיפולים וכל מה שרלבנטי שניתן לקבל מרחוק-
אם שום דבר לא מדליק נורת אזהרה, והם ענו כל כל השאלות שלך לשביעות רצונך וסיפקו לכך הוכחות, אז שווה נסיעה,לדעתי.

תרגיש בנוח להקשות עליהם, זה העבודה שלהם, וגם תבחן את ההתנהלות שלהם והתשובות שהם מספקים לך וכו'.

תודה רבה גם לך, אקח את זה לתשומת ליבי כשאדבר איתם לפני ההגעה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בכל הקשור לנורות אזהרה שהעלת.
רכב במגרש פרטי, מפורסם עם נתונים טובים ואולי כמה תמונות מחמיאות (יש עם מספר רישוי, על מנת לבדוק באתר משומשת?) שנמצא למעלה מ 3 חודשים אצל סוחר מעלה חשדות.

מצד שני יש כאלה שמחליפים מכוניות אצל סוחרים לא גדולים מסיבותיהם הם.

חבר קנה רכב שהיה שנה שלמה אצל סוחר ולפני כן גם אצל סוחר אחר, הרכב במקור היה ליסינג ואחר כך חברה ואז עבר לסוחר הראשון. החשד היה שהייתה לרכב הסטוריה בעייתית ואולי אפילו תקלה משמעותית ולכן לא נמכר עד שהסוחר האחרון נאלץ להכניס את היד לכיס ולתקן , על מנת לצמצם הפסדים .
הרכב תקין, נוסע מצויין, הכל עובד תקין רק הקילומטרז׳ גבוה מהממוצע. הרכב הוחלף מפתח במפתח אצל הסוחר. מבחינת הקונה, שילם רק את ההפרש שהיה מבחינתו סביר. מבחינתו הוא יד שלישית לרכב מ 2017. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, the_m4n כתב:

היי,

מחפש לרכוש ב.מ.וו סדרה 3 (ההחלטה סופית אז אשמח שהדיון לא יגלוש לעניין דגם הרכב).

ראיתי שיש איזה מגרש רכבים פרטי שמפרסם למכירה רכב בול כמו שאני רוצה: שנת 2018, ק״מ סבבה, יד1, נראה שמור חיצונית, טיפולים בזמן (לפחות ככה הם טוענים, כמובן שאוודא את זה), כיום המחיר שמפורסם עליו הוא טיפה מעל מחירון.

על פניו הכל נשמע אחלה אבל אני מרגיש שאולי יש פה איזשהו קאטצ׳ שאני מפספס, ועל זה אני רוצה להתייעץ איתכם.

לאחר קצת חיפושים בפייסבוק גיליתי שהרכב הזה מפורסם למכירה החל מחודש ינואר, כלומר כבר 3 וחצי חודשים, ואני תוהה איך זה הגיוני ואם זה אומר משהו על מצב הרכב..

מדובר בסה״כ ברכב די מבוקש שאין הרבה כאלה שמורים בשוק ולכן הפתיע אותי שב-3 וחצי חודשים אף אחד עדיין לא ״חטף״ אותו.

כן אציין שבהתחלה הם פרסמו אותו למכירה במחיר גבוה יותר וככל שהזמן חלף הם טיפה הורידו במחיר, אז הסיבה ההגיונית היחידה שלא מכרו אותו עדיין זה אולי עניין המחיר, אבל אני לא בטוח בזה.

מה דעתכם? כמה לדעתכם העניין הזה מחשיד? הייתם הולכים לראות את הרכב בכל זאת או שישר פוסלים?
אני שואל כי המגרש נמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה ממני אז אני לא רוצה לנסוע סתם.

תודה רבה

בדקת בדיקת תאונות של חברת הביטוח?

תבקש רישיון רכב ותריץ בדיקה, היא עולה 10 ש"ח 

ויכולה להציל אותך מטעות / נסיעה סתם

https://slika-ins.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כל אלו בדיקת סליקה או אפילו באפליקציה של רכב ישראל הוא זקוק למספר רכב.

לאחר מכן לסליקה ידרש יותר פרטים אשר מצויים ברישיון הרכב אותם יש למלא על מנת לקבל תוצאות בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרצת לוחית רישוי ב carzone

2. בקשת דוח סליקת ביטוח + תיעוד טיפולים מלא.

את שני אלו אתה יכול לברר לפני הנסיעה.  

3. לקיחה למכון לטעמך. 

אנחנו השבוע רצינו לראות שני רכבים ומזל שזכרתי את carzone. הראשון היה אובדן כלשהו בעבר והשני היה מהשכרה. וכמובן שבמודעה ובשיחת הטלפון הם הסתירו את הדברים האלו.

רכב ממגרש פרטי הייתי בוחן ב7 עיניים. 

מילא מגרש גדול של יבואן כשהרכב הגיע לשם בגלל טריידאין, זה עוד עושה שכל. 

ראיתי פעם סרטון, לדעתי היה של מוסך רון, שהוא חיבר מחשב וראו שהקמ על הגיר היה האמיתי (200 אלף) אבל בתצוגה שיחקו עם זה והלוח שעונים הראה 60 אלף. 

אולי יש משהו כזה גם לבמוו?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה זה 330e. רכב מאד אמין , רכב שנמכר מעל מחיר מחירון לא יימכר כל כך מהר לכן 3 חודשים שהן גם חודשי מלחמה זה בסדר גמור. לא לשכוח שכמה חודשים הראשונים כל השוק עמד מת. בלי קשר למה שאומר בעל המגרש יש לקחת את הרכב לבדיקה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...