Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ייטי 2012 ידני - מחלות ותקלות לבדוק לפני קניה?

CluelessGoblin

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

הולכת לבדוק סקודה ייטי ומקווה בכל ליבי שאחרי כן אפסיק לחפור פה בפורום לתקופה ;)

הסקודה היא 2012 ידנית עם מנוע 1.2 

מכירים מחלות או בעיות כלשהן עם הדגם הזה? משהו שנוטה להתקלקל, מקומות שמועדים לחלודה או בלאי - דברים שכדאי לי להסתכל עליהם ספציפית בדגם הזה, לפני שאני מגיעה לשלב של בדיקה מקצועית? 

אני זוכרת שקראתי משהו על בעיות גיר או משהו בסגנון אבל אני לא מוצאת את זה כרגע, לא בטוחה אם זה קשור לידני או רק לאוטומט.

תודה לכל העונים, עכשיו ובפוסטים הקודמים - הפורום הזה ממש עוזר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שנת 2012 (תלוי במועד הייצור, לא עלייה לכביש), היה כשל בשרשרת הטיימינג שנטתה להתארך עם הזמן. היצרן עדכן את השרשרת בסוף 2011 בפס הייצור. סביר להניח שכל המכוניות שנוסעות על הכביש, עברו החלפה אבל כדאי לבדוק.

נקודת חולשה בכל השנתונים, היא משאבת המים. יש לה מעגל קרור כפול, לכן היא יקרה יחסית (כ-2500 ש״ח). כדאי להעלות את האוטו על ליפט ולבדוק שאין סימני נזילה. 

מעבר לכך, לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שהמכונית טופלה לפי הספר.

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיצה את השרשור עם שאלה חדשה: שמעתי שלייטי יש בעיה של זמינות חלפים וזה מאוד מייקר את הטיפולים, מכירים משהו כזה?

עריכה אחרונה על ידי CluelessGoblin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...