Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסא נהג חשמלי לא מתכוונן לאחור (קיה סורנטו 2017)

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי KIA SORENTO LX TURBO 2017

יש לי בעיה מעצבנת שבה הכיסא של הנהג לא מתכוונן לאחור, הוא מתכוונן קדימה\אחורה\למעלה\למטה והמשענת גב תחתון גם היא עובדת כמו שצריך.

אבל המשענת לא מתכווננת לאחור(כלומר הTILT לא עובד אחורה).

משענת לקדימה כן עובדת.

יש למישהו מושג איך הדבר המעצבן הזה יכול להפטר?

ניתקתי בינתיים את הצמה כדי לא להפעיל אותה קדימה בטעות כי תנוחת הישיבה כבר "זקופה למדי"

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין האם המתג עצמו לא תקין או המנוע. מאחר והמנוע עובד לכיוון אחד אני הייתי חושד במתג.

אם יש לך קצת ידע טכני תבדוק עם מולטי מטר את הצמה שמגיעה מהכפתור ותראה אם בלחיצה אתה מקבל פלוס ומינוס מצמג כלשהו של פינים.

אחר כך תבדוק איך מתנהגים שאר המנועים, למשל אצלי בקורבט תקלה דומה, הבנתי שהמתג הופך קטבים - כלומר פעם אחת פין אחד מבין מינוס ופין שני מביא פלוס, ובצד השני של אותו מנוע זה ההפך. מה שעשיתי ברגע שהבנתי את זה, זה לגשר בין הפינים בצורה הפוכה ואז ללחוץ על המתג שכן עבד. מקווה שהצלחתי להסביר בכתב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...