Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות ביטוח כפולה לרכב חדש כי הקודם היה על שם אמא

שימו לב! השרשור הזה בן 252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בעשור האחרון הרכב שבפועל רק אני ואשתי נוהגים בו היה על שם אמא שלי.

בחלק מהזמן היינו נהגים נקובים בביטוח , ובשנתיים האחרונות זה היה עבור כל נהג מעל גיל 40 (חובה+צד ג).

אני רוצה לקנות רכב יד 2 והסוכן אמר לי שאם אקנה על את הרכב על שמי העלות לביטוח מקיף תהיה קרוב לכפולה(!) מהרגיל כי אני כביכול ללא עבר ביטוחי.

יש מה לעשות במקרה כזה?

תודה

עריכה אחרונה על ידי ManInShadows
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, ManInShadows כתב:

שלום, בעשור האחרון הרכב שבפועל רק אני ואשתי נוהגים בו היה על שם אמא שלי.

בחלק מהזמן היינו נהגים נקובים בביטוח , ובשנתיים האחרונות זה היה עבור כל נהג מעל גיל 40 (חובה+צד ג).

אני רוצה לקנות רכב יד 2 והסוכן אמר לי שאם אקנה על את הרכב על שמי העלות לביטוח מקיף תהיה קרוב לכפולה(!) מהרגיל כי אני כביכול ללא עבר ביטוחי.

יש מה לעשות במקרה כזה?

תודה

כדאי לך לפנות לעוד כמה חברות ביטוח, אולי אחת מהן כן תהיה מוכנה לראות את השנתיים האחרונות בתור עבר ביטוחי.

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הם בודקים את 3 השנים האחרונות. אם בשנתיים האחרונות רשום כל נהג מעל 40 והרכב לא על שמי,

זה אומר בעצם שאין לי עבר ביטוחי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כך. 

בדרך כלל מכירים בביטוח של ההורים עד גיל 32 ואם הכתובת זהה. אבל תמיד אפשר לנסות. ןיש יותר מחברת ומסוכנות ביטוח אחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

בדיוק כך. 

בדרך כלל מכירים בביטוח של ההורים עד גיל 32 ואם הכתובת זהה. אבל תמיד אפשר לנסות. ןיש יותר מחברת ומסוכנות ביטוח אחת.

אני שוקל פשוט לקנות גם את הרכב החדש על שם אמא ובביטוח לשים נהגים נקובים.

מה החסרונות במצב כזה? אני מתכנן להחזיק ברכב כמה שנים טובות אז במקרה שאצטרך להעביר על שמי ולהוסיף יד אני לא מאמין שזה יפגע בערך הרכב יותר מדי.  בהנחה שביטוח יעלה בסביבות ה4500 ש"ח והסוכן מבטיח לי כמעט הכפלה נראה לי שעדיף כך מאשר לשלם סדר גודל של 10,000 ש"ח במצטבר.

עריכה אחרונה על ידי ManInShadows
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שתאלץ לשים את אמא כנהג נקוב. אבל רק סוכן הביטוח ייתן תשובה מובמכת, כי זה נוהל של חברת הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמעט עשור האחרון היא לא הייתה נהגת נקובה בביטוח המקיף, רק אני ואשתי . בשנתיים האחרונות זה רק צד ג' עבור כל נהג מעל 40.

אבדוק מול עוד סוכנים, תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...