Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי סקודה סקאלה 2020 מול סיאט איביזה/ארונה 2019

Mr.Rozen
שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אז המשפחה גדלה והגיע הזמן להחליף את הרכב שלי (יונדאי גטס 2009). 

מדובר ברכב שני במשפחה, כשעיקר השימוש הוא פיזור הילדים בבוקר (2 כסאות בטיחות מאחור)+ נסיעה הלוך חזור לעבודה באזור גוש דן (20 ק"מ סה"כ ליום).

התקציב באזור 90K ורציתי לכוון לרכב שהוא יד 1 פרטית ועם קילומטרז' נמוך.

יש לציין שאני אחד שיחסית שומר על הרכב כ8-10 שנים, כלומר, לא אחד שמחליף כל 3 שנים רכב.

אחרי הרבה חפירות, אני מתלבט בין סיאט איביזה fr 2019 שקיבל ביקורות טובות, שומר יחסית על הערך ואולי ייתן לי את התחושה שאני צעיר (ולא אבא ל3 ילדים:) או אפילו ארונה 2019 fr (שתיהן נמכרות סביב 93-99k ש"ח),

לבין סקודה סקאלה סטייל 2020 (עדיין באחריות לעוד שנה) שהוא רכב יותר משפחתי ויותר פרקטי ועולה בסביבות 90k.

אשמח להמלצות, וגם בהקשר לתחזוקה של סיאט מול סקודה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחזוקה תהיה די זהה בין כל הרכבים משום שכולם חולקים את אותו מנוע וגיר (1000 טורבו + DSG רובוטי) .

החזקתי בעבר ארונה ובהשוואה לאיביזה היא מרווחת יותר עם בגאז' גדול יותר .

הסקאלה בעלת איכות נסיעה גבוהה יותר, נוחה משתיהן וגם מרווחת יותר עם תא מטען גדול יותר משתיהן (ותעזוב את הנפח המוצהר של הארונה - מבנה לא נוחה וסתם עמוק ) .\

היתרון הגדול של הארונה הוא העמסה נוחה יותר של הילדים לכיסאות הבטיחות .

עריכה אחרונה על ידי eliordadon
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eliordadon כתב:

התחזוקה תהיה די זהה בין כל הרכבים משום שכולם חולקים את אותו מנוע וגיר (1000 טורבו + DSG רובוטי) .

החזקתי בעבר ארונה ובהשוואה לאיביזה היא מרווחת יותר עם בגאז' גדול יותר .

הסקאלה בעלת איכות נסיעה גבוהה יותר, נוחה משתיהן וגם מרווחת יותר עם תא מטען גדול יותר משתיהן (ותעזוב את הנפח המוצהר של הארונה - מבנה לא נוחה וסתם עמוק ) .\

היתרון הגדול של הארונה הוא העמסה נוחה יותר של הילדים לכיסאות הבטיחות .

איזה אלוף! תודה. ממש עזרת לי. ומה מבחינת צריכת דלק? @Elior Dadon

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסקאלה יש עוד יתרון - היא מגיעה עם מערכת מקורית לתיקון סטייה מנתיב להבדיל מהארונה והאיביזה בשנתונים האלו שצוידו במובילאיי במקום.

תחזוקה אמורה להיות דומה מבחינת עלויות. זה אותם מכלולים בסוף.

דרך אגב, בתקציב הזה אני מאמין שתמצא ארונה FR 2020 גם כן.

עריכה אחרונה על ידי dorsht
  • אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...