Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות: פיגו 208 שנת 2018 עם 19K ק"מ

edpi112
שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט אם לקנות פיגו 208 שנת 2018  19K ק"מ 

אני נוהג בממוצע 13K לשנה.

איך הרכב מבחינת אמינות, חווית נהיגה, דלק, ירידת ערך (מתכנן להיות איתו 3-4 שנים)

אני יודע על הבעית של הרצועת טיימינג שצריך לבדוק אם עבר ריקול.

בנוסף לזה יש עוד "מחלות" ?

הרכב השני שאני חושב עליו זה מאזדה 2 2016-2015 עם 80K ק"מ בממוצע, אני יודע שזה רכב אמין ויחסית שומר ירידת ערך, אבל לא חסכוני.

אשמח לדעות

עריכה אחרונה על ידי edpi112
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב מנוע טורבו עם תיבה פלנטרית יפנית שדווקא אמינה.

הבעיה ברצועת הטיימינג במיוחד בדור הראשון שיכלה להתפורר ולגרום לנזק.

ב2017 היצרן החליף לרצועה שונה, אך לא בטוח שהיא תחזיק עד החלפתה לפי הוראות היצרן, לכן כדאי להחליפה כול 4 שנים או 60 אלף ק"מ, בהתאם המלצת מוסך מתמחה ברכהים הללו אורן שירותי רכב.

לכן הייתי אם אתה גר במרכז, הייתי ניגש אליו או לגבע להבדיקת מצב הרצועה.

הרכב עצמו נח, כדאי לחפש ברמת אבזור הבכירה אקטיב ולא אקסס.

לא בטוח עד כמה המזדה תהיה פחות חסכונית, אבל היא פחות נוחה ועם מושבים הרבה פחות נוחים לדעתי, אך גם היא זריזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לטיימינג יש את הבעיה עם החלונות האחוריים שעולים יותר מידי וקורעים את מסגרת החלון.

לפי מה שהבנתי ביצוע לימוד חלונות שגרתי או שימוש מועט באחוריים יכול לעזור לפתור את הבעיה.

אבל אם נקרע כנראה שתצתרך להחליף את המסגרת עלות של כ1000 ש"ח לחלון.

תבדוק גם אם המזגן מספק אותך, בשבילי הוא היה דיי חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי כזאת לבתי. נדהמתי ממספר הרכבים בדגם זה ובדגם 2008 בשנתונים אלה שנסעו יחסית מעט. (אלפיים עד שמונת אלפים ק''מ בשנה). ראשית כל הייתי בודק אמינות המוכר ונכונות הנסועה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, yahaga כתב:

חיפשתי כזאת לבתי. נדהמתי ממספר הרכבים בדגם זה ובדגם 2008 בשנתונים אלה שנסעו יחסית מעט. (אלפיים עד שמונת אלפים ק''מ בשנה). ראשית כל הייתי בודק אמינות המוכר ונכונות הנסועה.  

בדיוק, וזה מחשיד, איך יש כל כך הרבה מכוניות למכירה שכולן עם קילומטראז נמוך בקיצוני שנמכרים מתחת למחירון.

מבחינת אמינות המוכר אני מעריך שמספיק אמין כי זה כלמוביל אז גם יש כמה חודשי אחריות.

אני עוד מתלבט על זה, מבחינת צד אחד זה 19 אלף לרכב בן 4 זה מפתה מאוד, ולקנות אותו מתחת למחירון בכמה אלפים זה גם מפתה, אבל אני רואה ביקורות גם פה בפורום, וגם ממוסכניקים ואנשים מסביבי, אז אתה אומר לעצמך אני אביא איזו אסייתית משעממת אבל שתחזיק לי מחירון ואהיה בראש שקט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיסע בפיגו. תיסע בקיה או יונדאי ותיראה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...