Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צופר ברכב

שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אני מתעניין בהצלפת הצופר ברכב שלי למשהו אחר עם צליל אחר, אבל אני מתקשה למצוא מקורות מפורטים לגבי החוקים שמגבילים אותי. 

אני זוכר שלמשל אסור צופר אוויר, ושיש איזושהי הגבלה על דציבלים אבל אני לא יודע מה היא...

אשמח לסיכום החוקים הרלוונטיים בנושא או לפחות לינק לאיפשהו שיש אותם.

חשוב לי גם שזה יהיה חוקי ויעבור טסט, ושלא יהיה סיבה לשוטר לעצור אותי בצד בגלל זה. 

הסיבה שאני נכנס לזה היא שרעש הצופר ברכב שלי פשוט נשמע לא טוב עד כדי כך...

אני לא צריך (כרגע) עזרה טכנית עם החלפת הצופר, רק עזרה משפטית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים רגע בצד את הנושא המשפטי.

יש רכב שאתה רוצה צופר כמו שלו? אם, תקנה צופר כזה בפירוקים או מהיבואן ותתקין ברכב.

אם זה תיקני ברכב X זה יהיה תיקני גם ברכבך.

לגבי ההתקנה, ברובם זה אותו דבר ( אולי יהיה צורך בהלחמת החוטים גי המחבר לא יהיה זהה).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור צופר אויר ואסור צופר מוזיקלי.

מעבר לזה, אף אחד לא בודק. 

היכרתי מישהו שחליף את הצופר המיסכן של האימפרזה בשבלול מרשים. הוא היה חזק מהצופרים הממוצעים, אבל לא חזק יותר מצופר של משאית למשל, כל עוד תשאר בתחום הזה לא תהיה לך בעיה.

אלה התקנות והתקנים הרלוונטים:

״לא יותקן ברכב צופר מוסיקלי או צופר אוויר אלא אם כן יעמוד בתקן כאמור בפרט 20 בחלק ג' בתוספת השניה.״

הצופר ברכב יתאים לאחד מתקנים אלה:

(1)  28 ECE REG.;

(2)  EEC70/388/.

סימונים:

(1)  E.C.E.;

(2)  E.E.C..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי פעם באוטובוס שהיה לו צופר כנראה של סובארו, היה מבאס

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Be roo כתב:

אלה התקנות והתקנים הרלוונטים:

״לא יותקן ברכב צופר מוסיקלי או צופר אוויר אלא אם כן יעמוד בתקן כאמור בפרט 20 בחלק ג' בתוספת השניה.״

הצופר ברכב יתאים לאחד מתקנים אלה:

(1)  28 ECE REG.;

(2)  EEC70/388/.

סימונים:

(1)  E.C.E.;

(2)  E.E.C..

תודה, אבדוק את התקנים האלו. בעקרון יש פשוט רמת רעש מקסימלית שאני צריך להיות מתחתיה, נכון?

לפני 14 שעות, asix כתב:

שים רגע בצד את הנושא המשפטי.

יש רכב שאתה רוצה צופר כמו שלו? אם, תקנה צופר כזה בפירוקים או מהיבואן ותתקין ברכב.

אם זה תיקני ברכב X זה יהיה תיקני גם ברכבך.

לגבי ההתקנה, ברובם זה אותו דבר ( אולי יהיה צורך בהלחמת החוטים גי המחבר לא יהיה זהה).

אין איזה צופר ספציפי שאני רוצה. אני חשבתי להזמין משהו תואם מהאינטרנט וזהו אם אעדיף את הצליל שלו. אני פשוט לא אוהב את הצליל של שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד - כמה אתה מקשיב לו? כנראה יותר מדי. ממליץ לך להפסיק להשתמש בצופר למעט מצבי חירום. כך לא תתעצבן ולא תרגיז אחרים.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Yanlin כתב:

אני פשוט לא אוהב את הצליל של שלי

לצופר יש תפקיד, להשמיע אות אזהרה. או שהוא עושה את התפקיד שלו או שלא. 

יש צופרים עם צליל מעט צורם, אולי למי שרגיש זה מפריע, אבל אם זו כל הבעיה שלך, למה להתעסק עם תקנים, יבוא ושטויות? לך לפרוקיה, תלחץ על צופרים בפגרים שיש להם שם עד שתמצא אחד שלא מציק לך, וקנה אותו. 

(או שתבקש מאנשים רנדמלים ברמזור לצפור ותרשום איזה דגם יש להם. יכול להיות שגם יצא לך מזה דייט :-) )

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...