Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופל גרופ מעכבת את שילוח הרכב למוסך

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ביום שישי הזמנתי גרירה ממרכז הארץ לצפון הרחוק, עקב נזילת דלק משמעותית מהמנוע. הרכב מבוטח והגרירה מכוסה בביטוח. בשעה תשע בבוקר הוזמנה הגרירה ובשעה עשר וחצי הגרר הגיע. בשיחה עם שירות לקוחות נאמר לי שהרכב יאוחסן לסוף השבוע ורק ביום ראשון, ערב חג שבועות, הרכב יגרר לצפון לקראת הצהריים. אתמול, לאחר שהרכב לא הגיע ליעדו, התקשרתי לברר מה קורה, נציג השירות ניסה לברר, אמר שזה לוקח זמן ושיחזרו אלי בשעה הקרובה, לאחר כשעה, התקשרתי שוב והפעם הובטח לי שמנהל יחזור אלי בדקות הקרובות עם הסבר... כמובן שזה לא קרה ובטלפון השלישי, הנציגה הבטיחה לי שכבר למחרת בבוקר, חג שבועות, הרכב ישלח לצפון. ברור לכם שגם זה לא קרה. אני מקווה שמחר זה יקרה.

שאלתי, האם ניתן להתלונן נגד קופל גרופ היכן שהוא? האם יש מפקח על שירותי גרירה, כמו שיש מפקח על הבנקים, או על חברת הביטוח? האם ניתן להפעיל סנקציה כלשהי על חברה שלא עומדת בתנאי השירות שהיא מתחייבת עליהם? ברור לי שיש כאן עניין כלכלי, אבל האם זה מעינייני? כלקוח משלם, האם לא מגיע לי שירות טוב יותר?

למי עלי לפנות?

תודה,

רונן

אמנת שירות.PNG

עריכה אחרונה על ידי erez59

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Fazer כתב:

לפני שאתה פונה למישהו, שווה לבדוק קודם מה מופיע בביטוח הגרירה שלך.

בסעיף 10 באמנת השירות שלהם כתוב שהחברה תעשה מאמץ לפרוק את הרכב ביעד "במהירות המרבית".

לפני 7 שעות, tinoki כתב:

לא מחויבים לגרור בשבתות ובערבי שבתות ובחגים (ליעד)

בסעיף הראשון באמנת השירות כתוב שהשירות הנו 24/7 כולל שבתות וחגים.

בסעיף 2 כתוב שהשירות יינתן מכל מקום לכל מקום.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, מאיך שזה נשמע, הבעיה שלהם היא בעיקר שירותית ובביצוע תיאום ציפיות מולך - לא שאני מצדיק אותם, אבל אל תשכח שהיה סופ"ש, ומיד אחריו חג, וטילים, ובלאגן בכל הארץ. אני לא מבין הרבה בלוגיסטיקה של גרירה, אבל אני מתאר לעצמי שהם מנסים להימנע מלהוציא "גרר ספיישל" לצפון הרחוק ולכן מאחסנים את הרכב על מנת לנסות להלביש על הנסיעה עוד רכבים. אגב, הם מציינים במפורש את יום א' כיום של עומס מיוחד, יתכן שזו עוד סיבה לעיכוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שהעיכוב נבע משיכולים כלכליים, אבל בתור לקוח משלם, הכדאיות הכלכלית שלהם פחות מעניינת אותי. לעתים אתה מרוויח ולעתים אתה מפסיד. לשקר במצח נחושה לקוח שלהם, שמשלם עבור שירות שאותו הם מתחייבים לספק ובמקום זה לשמוע שקרים מנציגי הלקוחות, הבטחות שברור שלא יתקיימו והתעלמות מצרכי הלקוח, זו הדרך לאבד לקוחות. אני יכול להבטיח, שלא אעשה יותר ביטוח גרירה מקופל גרופ ומסטארט שירותי דרך.

• רעיון טוב! 1

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רגולציה ממשלתית על שירותי גרירה זה שירות צרכני רגיל ואם אתה לא מרוצה ממנו אתה יכול:

1. להתלנון למועצה לצרכנות.

2. לתבוע פיצוי על הפסדים שנגרמו לך.

3. לעבור לספק שירות אחר.

אין התחייבות לגבי פרק הזמן, כך שמדובר בציפיות שלך לפרק זמן סביר, ולאחר זה יהיה פרק זמן שונה. כך שכל עוד לא מדובר על מקרה קיצוני שברור לכולם שחורג מעבר לסביר, אופציה 3 היא למעשה היחידה הרלוונטית.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.5.2021 בשעה 05:45, erez59 כתב:

בסעיף 10 באמנת השירות שלהם כתוב שהחברה תעשה מאמץ לפרוק את הרכב ביעד "במהירות המרבית".

בסעיף הראשון באמנת השירות כתוב שהשירות הנו 24/7 כולל שבתות וחגים.

בסעיף 2 כתוב שהשירות יינתן מכל מקום לכל מקום.

אכן.

גוררים 24/7. לא למוסך אלא למגרש אחסנה (ושם מחטטים לפעמים באוטו).

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...