Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה עדיין רועד במהירות גבוהה - אובד עצות

Epicz
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

זה המשך לשרשור עבר, מדובר בפורד פוקוס 2009, 2000 סמק

ההגה היה (ועדיין) רועד במהירות גבוהה (מעל 100)

לאחר איזון גלגלים, כיוון פרונט, החלפת ציריות, צמיגים נבדקו, כנ"ל טסות תקינות - ההגה עדיין רעד, ובכללי יש תחושה לא נעימה במהירות גבוהה

כעת, הוחלפו דיסקיות בלם ורפידות מקדימה ויש שיפור! אבל עדין, ההגה כן רועד

ואני שואל, איך יכול להיות שיש רק שיפור קטן? הרי אם זו הבעיה זה היה אמור לפתור את הכל לגמרי ואם לא אז לא היה אמור להיות שיפור

אני כבר לא יודע מה לעשות, אני אוהב את הרכב, הוא עם ק"מ יחסית נמוך, שמור. אבל אני מתחיל לחשוב להחליף אותו רק בגלל שאף אחד לא מצליח לפתור לי את הבעיה.

מה לעשות חברים? אני צריך פה תמיכה :(

עריכה אחרונה על ידי Epicz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להיות בגאנט מקורי אבל:

תנסה לבדוק באם קיים חופש בין הגאנט לנאבה שעליו הוא יושב... בד"כ רלבנטי לגאנטים מגנזיום לא מקוריים אבל כיוון שניסית הכל, לך תדע... 

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.8.2020 בשעה 10:19, Epicz כתב:

היי חברים,

זה המשך לשרשור עבר, מדובר בפורד פוקוס 2009, 2000 סמק

ההגה היה (ועדיין) רועד במהירות גבוהה (מעל 100)

לאחר איזון גלגלים, כיוון פרונט, החלפת ציריות, צמיגים נבדקו, כנ"ל טסות תקינות - ההגה עדיין רעד, ובכללי יש תחושה לא נעימה במהירות גבוהה

כעת, הוחלפו דיסקיות בלם ורפידות מקדימה ויש שיפור! אבל עדין, ההגה כן רועד

גם לי היו רעידות בהגה ברכב הקודם במהירות גבוהה בלבד (בינעירונית) לאחר החלפת צמיגים אחוריים. במהירויות נמוכות בתוך העיר לא היו רעידות בשום מצב.

חזרתי לפנצ'ריה שהתקינה את הצמיגים ובוצע איזון חוזר של הגלגלים האחוריים, אך זה לא עזר, הרעידות נשארו. 

החלטתי לבדוק את העניין במקום אחר ונכנסתי לסניף של Check-up (אין לי שום קשר אליהם, הם היו ממוקמים בתוך המוסך הראשי של היבואן), שם הוסבר לי שרעידות במהירות גבוהה נובעות ככל הנראה מגלגלים אחוריים לא מאוזנים. 

ואכן לאחר בדיקה ואיזון של הגלגלים האחוריים אצלם, הרעידות חלפו. 

נסה לבצע איזון גלגלים אחוריים במקום אחר.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.8.2020 בשעה 18:25, nathun כתב:

הנה זה טרי מהשבוע:

תודה רבה.

עפ השרשור ששלחת, אני מבין שיכול להיות שאחד הצמיגים לא תקין (למרות שהייתי כבר ב3 פנצ'ריות)

אנסה אצל צמיגי זוארץ כמו שממליצים בשרשור

לפני 13 שעות, Coresh כתב:

גם לי היו רעידות בהגה ברכב הקודם במהירות גבוהה בלבד (בינעירונית) לאחר החלפת צמיגים אחוריים. במהירויות נמוכות בתוך העיר לא היו רעידות בשום מצב.

חזרתי לפנצ'ריה שהתקינה את הצמיגים ובוצע איזון חוזר של הגלגלים האחוריים, אך זה לא עזר, הרעידות נשארו. 

החלטתי לבדוק את העניין במקום אחר ונכנסתי לסניף של Check-up (אין לי שום קשר אליהם, הם היו ממוקמים בתוך המוסך הראשי של היבואן), שם הוסבר לי שרעידות במהירות גבוהה נובעות ככל הנראה מגלגלים אחוריים לא מאוזנים. 

ואכן לאחר בדיקה ואיזון של הגלגלים האחוריים אצלם, הרעידות חלפו. 

נסה לבצע איזון גלגלים אחוריים במקום אחר.. 

הייתי ב3 מקומות כבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Epicz כתב:

עפ השרשור ששלחת, אני מבין שיכול להיות שאחד הצמיגים לא תקין

בדיוק!
וגם שם כמה פנצ'ריות ומוסכים לא עלו על זה...

בהצלחה ותעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שצמיגים נבדקו, אך האם הג'אנט עצמו נבדק?

חוויתי בעבר תקלה דומה לשלך ועברתי שלל מקומות ואיזונים. בסוף הגעתי למקום שהגדיל ראש, לקח את הצמיגים עם הג'אנטים על מכונה וראו שאחד עקום ממש במעט, מה שהיה הגורם לרעידה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את צ'ק אפ ברמת גן. אחרי אין ספור בתי עסק, הם אלו שגילו את הרעידות שלי בעקימות של ג'אנט אחד שאף אחד לא ראה לפני כן. 

ולשאלתך - כן, זו הרמה בארץ. אנשים לא באמת מנסים להתמקצע.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...