Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת צמיגים להודנה סיוויק

Matanko
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסדר, פעם ze912 מקדימה היה מתפורר אחרי 30 אלף קילומטרים,
ze914 השתפר מאוד
ועכשיו ze310 מקבל מחמאות.

עוד פעם, בשביל 60-70₪ לצמיג לא הייתי חושב פעמיים וקונה מישלין פרימסי 4 ( וזה מה שעשיתי לפני 3 שבועות ).
שווה כל שקל למי שמחפש שקט ונוחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, vladclar כתב:

אני מניח שהדגם ללא השם perfomance מתייחס לייצור תורכי ( עם מדדים פחות טובים של אחיזה ברטוב ורעש ), אבל תשאל את זה בטלפון באתר היבואן לגבי המידה הספציפית שלך.
אני לא חושב שיש יתרון כלשהו משמעותי לאחד הצמיגים הפחות יקרים שנקבת בשמם .
גם pirelli p7/p1 צמיגים לא רעים לשנה-שנתיים.
תראה מה הזמינות ותאריכי ייצור.

הדגם ללא PERFORMANCE מיוצר בצרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בסדר גם כן.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המענה, 

הקלבר מיוצר ברומניה, אני מניח שברמת מחירים הזו אני בכלל לא אמור לבצע השוואה בינהם ופשוט לקחת, אבל גם בטווח הזול אני רוצה לקבל צמיג שלא אתחרט בצורה קיצונית שלא השקעתי את הכסף במישלן. 

הפלקן קיבל ביקורות דיי טובות בחול, מקווה שזה מתייחס לדגם הרלוונטי שמיובא לארץ. 

יש אנשים בפורום שאמרו שטיוטה מיוצרת בתורכיה והיא בסדר.. חחח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה שמיוצרת בטורקיה הגיעה הרבה פעמים עם צמיגים שיוצרו גם כן בטורקיה ( כולל דגמי bridgestone או Goodyear).

קורולה היברידית החדשה האצ'בק 2020 נמכרה בסוכוניות בתחילת השנה עם falken ze914

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

עוד פעם, בשביל 60-70₪ לצמיג לא הייתי חושב פעמיים וקונה מישלין פרימסי 4 ( וזה מה שעשיתי לפני 3 שבועות ).
שווה כל שקל למי שמחפש שקט ונוחות.

האמת שזה הפרש של 100 שקל לצמיג. קלבר\פלקן אפשר להשיג ב260~ מול 360~ למישלין ( לפחות ממה שאני מצאתי), ככה שזה 400 שקל לרכישה. 1200 הייתי רוכש מישלן בלי בעיה, אבל זה מחיר שלא מצאתי. ( כל מה שרשום באתרים ברגע שאתה מתקשר אתה מקבל תשובות משונות ומחירים גבוהים בהרבה )

תכננתי רכישה סביבות 900, אבל הבנתי מהר מאוד שזה לא סכום ריאלי לצמיד סביר-. 

אני חושב שבדקתי גם לגבי הEG ללא Pref ולא הצלחתי למצוא צמיג צעיר אז גם זה יורד מהפרק ( למרות שהייתי שמח מאוד לרכוש אותו גם ).

אבדוק כמה אני יכול לחפור עוד, מבין שזה השקעה משתלמת לעתיד(המישלן)

תודה רבה על העזרה, 

עריכה אחרונה על ידי Matanko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין זאת לא השקעה משתלמת אלא חווית נסיעה שונה ( במיוחד כאשר הרכב באופן כללי לא מבודד טוב רעשי צמיגים וקשיח ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

מישלין זאת לא השקעה משתלמת אלא חווית נסיעה שונה ( במיוחד כאשר הרכב באופן כללי לא מבודד טוב רעשי צמיגים וקשיח ).

רומז שההונדה 2008 שלי עם רעשי צמיגים וקשיחה? חחחחחח כי יש מצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סיוויק 2017 טורבו 1.5 החדשה עם אותם "תסמינים ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אוקיי, 

אז ככה. קניתי בסוף את הקלבר.

מבחינת נוחות נסיעה, הוא כמה רמות מעל הMY02, ובאמת שאני לא בורח יותר מבורות בכביש. 

מבחינת רעש, הצמיג באמת מצמצם משמעותית את הרעש שהגיע מאזור הגלגלים. 

מבחינת אחיזה, אני עדין בדילמה לגביו. לא, אני אל נוהג פראי אבל בסיבובים של נתב"ג הוא מרגיש שונה, עוד לא החלטתי בדיוק עד כמה ההבדל הזה מפריע לי. 

אחרי שאמרתי את כל זה, אני חושב שכן הייתי צריך ללכת על המישלן, כי אם זה השיפור שקיבלתי בנוחות נסיעה, אני מניח שהייתי קופץ מדרגה. 

לא נורא, ברכב הבא נשקיע כנדרש. 

לא מאוכזב כלל מהצמיג, לא יודע איך הוא בשוואה לפלקן, אבל בהחלט שיפור מבורך כמעט בכל תחום, ובהחלט בתחומים שאני חיפשתי. 

תודה רבה לכל העוזרים, 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי הקלבר HP4 והפאלקן 914 (ש310 הוא המחליף שלו) דומים מאד באחיזה כשלקלבר יתרון ברטוב, מצד שני - הקלבר שקטים יותר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מצד שני  כי כתבת פה שני יתרונות לקלבר.

האם פאלקן ze310 שקט יותר מ914 ?

לפי הדירוג בתווית - כן .

השאלה מה בפועל .

אשמח לדעת כי גם אני בקרוב אצטרך להחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, המוח והמקלדת קיצרו קצת ביניהם.

בפועל - לא בטוח שיהיה הבדל משמעותי מאד, חפש ביקורות בtyrereviews

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לתת חוות דעת על הפלקן. 

בנוגע לקלבר, הצמיד מאוד שקט, וכן, יש רעשים כי תמיד יהיו, אבל יחסית למה שהיה לי - דרסטית פחות. 

גם אני חששתי מזה כי על הנייר הפלקן יותר שקטים, אבל גם בtyrereviews לא נאמר על זה כלום לעומת הקלבר שנאמר במפורש שהם שקטים ונוחים. 

ככה שהשיקולים שלי הלכו לכיון הקלבר. 

מקווה שזה עזר, 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אשמח לשמוע גם דעות לגבי הקלבר dynaxer hp4, מחפש בעיקר נוחות נסיעה בטויוטה יאריס. הציעו לי במחיר דומה גם  goodyear eaglesport טורקי ומקסיס ששכחתי את הדגם. כמו כן - הקלבר שהציעו לי קרוב לבית עם תאריך ייצור של לפני כמעט 11 חודשים - זה סבבה או ששווה לבזבז זמן בחיפושים ולנסוע למקומות יותר רחוקים בשביל צמיגים טריים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...