Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מקרי רצח בזוגיות תמיד מצד הגברים?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Bob Ross כתב:

ילד ששדד חנות עם אולר, מחר ישדוד שוב, ומחרתיים גם ידקור.

צריך עונשים קשים כדי ליצור הרתעה. אתה מדבר כאילו צריך לרחם על עבריינים.

עונשים לא יוצרים הרתעה. אכיפה יוצרת הרתעה. אתה חושב שילד בן 13 קורא מדור פלילים ואומר לעצמו "וואלה גנבים חוטפים חזק עדיף שלא אגנוב"? 

לפני 15 שעות, Bob Ross כתב:

ניחוש פרוע : היא הודיעה לו שהיא נפרדת ממנו עקב קנאות ורכושנות יתר כלפיה. והוא בתגובה, עשה מה שעשה. 

אם עוד היה לי ספק כבר אין לי ספק. לא צריך להיות שרלוק הולמס בשביל להבין שהאמא שיתפה איתו פעולה ונתנה לו לדקור אותה "בקטנה" (להזכירכם " פציעה קלה" הוגדרה), כדי שיוכל לטעון לאי שפיות.

הכל מתחיל ונגמר בחינוך מבית. אמור לי מי הוריך ואומר לך מי אתה. 

הבחור כנראה סובל מהפרעה נפשית. 

הוריו חיים עם הבעיות הנפשיות של בנם 21 שנים והם עושים מה שהם חושבים שצריך לעשות. אל תשפוט הורים עד שתהיה הורה בעצמך. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא בטוח שזה פועל. בארה"ב, עם הענישה הכבדה, לא פחות פשע מאשר במדינות עם ענישה יותר מתונה. מעורבים גורמים רבים, אבל דומה שהקשר בין רמת הענישה לבין דיכוי הפשיעה די רופף.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Bob Ross כתב:

ילד ששדד חנות עם אולר, מחר ישדוד שוב, ומחרתיים גם ידקור.

צריך עונשים קשים כדי ליצור הרתעה. אתה מדבר כאילו צריך לרחם על עבריינים.

זה הכל קליאשות שבתכלס לא שוות כלום. תחייה כמה שנים בארצות הברית, תכנס לכלא על איזה שטות שתעשה, ושמה להכנס לכלא זה קל בערך כמו לקבל דוח משוטר בארץ.
תראה קצת מה זה מדינה שמגלגלת מליארדים מבתי כלא פרטיים ואתה תבין שזה חרא של מערכת.

ולא, לא הגיוני שילד בן 13 עם אולר, כמה ילד זבל שהוא לא יהיה, לקבל מאסר עולם כשהוא לא גרם נזק פיזי לאף אחד זה הזוי.
כמה שנים בכלא לקטינים נשמע הרבה יותר הגיוני.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:

לא בטוח שזה פועל. בארה"ב, עם הענישה הכבדה, לא פחות פשע מאשר במדינות עם ענישה יותר מתונה. מעורבים גורמים רבים, אבל דומה שהקשר בין רמת הענישה לבין דיכוי הפשיעה די רופף.

אתה צודק ובאמת קשה לי להסביר למה זה. אבל עדיין, מי שרצח צריך לקבל מאסר עולם או זריקה. לא ייתכן שמי שקטל חיים של אדם אחר, ישתחרר אחרי 14 שנה + ניכוי שליש על התנהגות טובה כמו

שקורה הרבה פעמים בארץ. 

לפני 3 שעות, Alkash כתב:

זה הכל קליאשות שבתכלס לא שוות כלום. תחייה כמה שנים בארצות הברית, תכנס לכלא על איזה שטות שתעשה, ושמה להכנס לכלא זה קל בערך כמו לקבל דוח משוטר בארץ.
תראה קצת מה זה מדינה שמגלגלת מליארדים מבתי כלא פרטיים ואתה תבין שזה חרא של מערכת.

אתה טועה. זה לא מדינת עולם שלישי ולא נכנסים לכלא כי החנת במקום הלא נכון, נכנסים לכלא על פשעים חמורים, שעליהם יש לתת את הדין בהתאם.

זה שיש בתי כלא פרטיים לא בהכרח אומר שהמערכת רקובה. ארה"ב גם מפסידה מיסים, כח קנייה ועבודה למשק  מכל אסיר שנכנס לכלא. אז כמו שהיא מרוויחה כך היא גם מפ]סידה.

לפני 3 שעות, Alkash כתב:

ולא, לא הגיוני שילד בן 13 עם אולר, כמה ילד זבל שהוא לא יהיה, לקבל מאסר עולם כשהוא לא גרם נזק פיזי לאף אחד זה הזוי.
כמה שנים בכלא לקטינים נשמע הרבה יותר הגיוני.

מתי אמרתי שילד בן 13 שלא גרם לנזק פיזי צריך לקבל מאסר עולם?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Bob Ross כתב:

אתה טועה. זה לא מדינת עולם שלישי

לפני 9 דקות, Bob Ross כתב:

זה שיש בתי כלא פרטיים לא בהכרח אומר שהמערכת רקובה

Laughing_SpongeBob.jpg (650×488)

לפני 10 דקות, Bob Ross כתב:

לא נכנסים לכלא כי החנת במקום הלא נכון

אם אתה לבן. 

כי אם אתה שחור יש מצב שיורים בך סתם. או שמכניסים אותך לכלא על גרם מריחואנה. הכי טוב זה הקומבינציה של גם שחור וגם עני זה בכלל שילוב מנצח בסיכויים להיכנס לכלא.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ChemGuy85 כתב:

עונשים לא יוצרים הרתעה. אכיפה יוצרת הרתעה. אתה חושב שילד בן 13 קורא מדור פלילים ואומר לעצמו "וואלה גנבים חוטפים חזק עדיף שלא אגנוב"? 

הבחור כנראה סובל מהפרעה נפשית. 

הוריו חיים עם הבעיות הנפשיות של בנם 21 שנים והם עושים מה שהם חושבים שצריך לעשות. אל תשפוט הורים עד שתהיה הורה בעצמך. 

זה בדיוק הבעיה שכל פעם שמישהו רוצח טוענים לאי שפיות. צריך להפסיק לעשות לרוצחים השפלים הללו הנחות. על סמך מה אתה טוען שהוא סובל מבעיה נפשית? כי נטל את חייה?

כולנו מסוגלים להרוג אדם אחר. כל גבר באשר הוא.  זה מה שהאבולציה ייעדה לנו כציידים ולוחמים, וכמגנים על המשפחה והשבט שלנו.

לכן כל גבר כאן בפורום יהייה מסוגל ליטול את חייו של פורץ הנכנס לביתו באישון לילה ומאיים על ילדיו. 

אנשים נורמטיבים לא מסוגלים ליטול חייו של אחר? אז כל החיילים והשוטרים הם בעצם לא שפויים? אתה מבין לאן אני חותר? 

העניין הוא שרובנו לא נעשה זאת לאדם חף מפשע  כי יש לנו מצפון מוסרי שמכווין אותנו.  וגבר שאין לו מצפון מוסרי ורוצח אדם חף מפשע

לא אומר בהכרח שהוא לא שפוי, אלא פשוט שאין לו מצפון מוסרי.

הוריו לא שה תמים.  הכל מתחיל ונגמר בחינוך של הורים.

אף אחד לא נולד לרצוח את בת הזוג שלו, זה תולדה של חינוך גרוע מבית ומהסביבה. לא סתם הוריו וחבריו באו לחזק אותו בבית משפט, מראה לך את הפרצוך האמיתי שלהם. גועל נפש.

אם אני הייתי רוצח מחר את בת הזוג שלי אין לי צל של ספק שהורי וחבריי הטובים היו מוחקים אותי באותו רגע. ובצדק.  ובטח שבטח לא באים לחזק את ידי

בבית המשפט שהקבר של הנרצחת עוד טרי. 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Bob Ross כתב:

אף אחד לא נולד לרצוח את בת הזוג שלו, זה תולדה של חינוך גרוע מבית ומהסביבה. לא סתם הוריו וחבריו באו לחזק אותו בבית משפט, מראה לך את הפרצוך האמיתי שלהם. גועל נפש.

אם אני הייתי רוצח מחר את בת הזוג שלי אין לי צל של ספק שהורי וחבריי הטובים היו מוחקים אותי באותו רגע. ובצדק.  ובטח שבטח לא באים לחזק את ידי

בבית המשפט שהקבר של הנרצחת עוד טרי. 

א. הבחור כנראה סובל מסכיזופרניה

ב. הוא הילד שלהם! עזוב חבל על הויכוח זה משהו שתבין כאשר תהיה הורה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ChemGuy85 כתב:

א. הבחור כנראה סובל מסכיזופרניה

על סמך מה אתה טוען את זה?

לפני 16 שעות, ChemGuy85 כתב:

ב. הוא הילד שלהם! עזוב חבל על הויכוח זה משהו שתבין כאשר תהיה הורה. 

מילא הם, מה לגבי החברים שלו שבאו להראות תמיכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.5.2020 בשעה 19:59, Bob Ross כתב:

זה לא מדינת עולם שלישי ולא נכנסים לכלא כי החנת במקום הלא נכון

נכון, חלק מהשוטרים בארהב מציעים מסלול מהיר:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5737341,00.html#autoplay

לא קשה למצוא גם את הסרטון המלא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

נכון, חלק מהשוטרים בארהב מציעים מסלול מהיר:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5737341,00.html#autoplay

לא קשה למצוא גם את הסרטון המלא.

טוב זה בהחלט היה מזעזע לצפות. אבל אי אפשר לקחת מקרים נקודתיים ולעשות הכללה על עשרות אלפי שוטרים ושוטרות בארה"ב, או על מערכת המשפט שם.

מצד שני  אני מסכים שזה נראה רע. מאוד רע. והעובדה שזה המקרה השלישי במספר בחודש האחרון, לא תורם לעניין. 

יש גזענות בכל מקום במידה כזו או אחרת בעולם . גלויה וסמויה . מי כמונו היהודים יודע. השוטר הזה צריך למסור את התג ואף להיכנס לכלא מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2020 בשעה 00:08, Legend כתב:

מותר להניח את זה כאן?

אלימות נגד נשים

שימו לב לעדכון, חוץ ממאיה ווישניאק שאכן נרצחה ע"י בן זוגה, הארץ הכניסו גם את נבין אלעמרני.

אבל הסיפור שלה קצת אחר, היא נרצחה ע"י בני המשפחה שלה.

תגידו לא להינדוס המחשבה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

תגידו לא להינדוס המחשבה.

מה הכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שיש כאן ארגונים ששמו להם למטרה לייצר מראית כאילו יש הרבה מקרי רצח של נשים בידי בני זוגן.

אבל המציאות היא כזו, אז מה עושים? במקום כותרת של "רצח נשים בידי בני זוגן" משמיטים את בני זוגן, ונשארים עם "רצח נשים", כשהנשים בכותרת החדשה לפי הנתונים זה חלוקה לפי מין (נשים/גברים), אבל במשתמע זה חלוקה לפי הרוצח (נשים בניגוד ל"בעלים"), וככה מרמזים על מה שרצינו לומר בתחילה.

אבל מה הרווחנו במעבר הזה? פתאום יש לנו מאגר חדש של נתונים, אפשר להראות מספרים גבוהים בהרבה, ולעזאזל עם זה שהמציאות היא לא כזו.

לזה קוראים הנדסת תודעה או הינדוס המחשבה. מישהו מנסה להנדס מה אתה תחשוב. כמה אתה תגיד "וואי כל כך הרבה נשים נרצחות על ידי בני זוגן בארץ?!"

את המעבר חזרה מ"נשים" שנרצחו ע"י בני זוגן, בני זוגן לשעבר, אבות, אחים, בני דודים, ואפילו כאלה שלא ידוע על ידי מי נרצחו, בחזרה לנרצחו על ידי בני זוגן, אתה עשית בעצמך.

מהנדסי התודעה יישבו, יחככו ידיים ואז ירחצו בניקיון כפיהם, הרי אף אחד לא אמר לך במפורש שהן נרצחו רק על ידי בני זוגן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הכוונה היא שיש כאן ארגונים ששמו להם למטרה לייצר מראית כאילו יש הרבה מקרי רצח של נשים בידי בני זוגן.

אבל המציאות היא כזו, אז מה עושים? במקום כותרת של "רצח נשים בידי בני זוגן" משמיטים את בני זוגן, ונשארים עם "רצח נשים", כשהנשים בכותרת החדשה לפי הנתונים זה חלוקה לפי מין (נשים/גברים), אבל במשתמע זה חלוקה לפי הרוצח (נשים בניגוד ל"בעלים"), וככה מרמזים על מה שרצינו לומר בתחילה.

אבל מה הרווחנו במעבר הזה? פתאום יש לנו מאגר חדש של נתונים, אפשר להראות מספרים גבוהים בהרבה, ולעזאזל עם זה שהמציאות היא לא כזו.

לזה קוראים הנדסת תודעה או הינדוס המחשבה. מישהו מנסה להנדס מה אתה תחשוב. כמה אתה תגיד "וואי כל כך הרבה נשים נרצחות על ידי בני זוגן בארץ?!"

את המעבר חזרה מ"נשים" שנרצחו ע"י בני זוגן, בני זוגן לשעבר, אבות, אחים, בני דודים, ואפילו כאלה שלא ידוע על ידי מי נרצחו, בחזרה לנרצחו על ידי בני זוגן, אתה עשית בעצמך.

מהנדסי התודעה יישבו, יחככו ידיים ואז ירחצו בניקיון כפיהם, הרי אף אחד לא אמר לך במפורש שהן נרצחו רק על ידי בני זוגן

לא חשבתי על זה כך, יש לא מעט צדק בדברייך.

אבל עדיין, לא משנה אם זה עקב "כבוד המשפחה" בחברה הערבית או בזוגיות בחברה היהודית, אי אפשר להתכחש לעובדה שזה כמעט תמיד הגבר רוצח את האשה ולא להפך.

בלי שום קשר שנשים לא מלאכיות, ויש להם את הדרכים שלהם להרוס חייו של גבר, ולא חסרות כאלה. אני מדבר נטו על האקט של רצח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...