Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה היברידית איך לכל הרוחות מכבים את הרדיו

zvi-ka
שימו לב! השרשור הזה בן 846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני נוסע כבר כמה חודשים על טויוטה קורולה היברידית חדשה עם מערכת מולטימדיה המותקנת בארץ.

בכל תחילת נסיעה רדיו ה fm מתחיל לעבוד. לא ראיתי כפתור או לחצן לכבותו. אני יכול להשתיק את השמע עם לחצן שמבטל את הרמקול אבל אז אני לא שומע את וויז. למעשה לא יכול לשמוע וויז בלי רדיו. ליתר דיוק יש דרך להשתיק את הרדיו אם אני עובר לרדיו האינטרנטי שם יש לחצן שעוצר את הרדיו(נראה כמו לחצן pause). אבל זה דורש ממני לשנות את מוד האודיו במהלך הנסיעה כי ברירת המחדל כשפותחים את הסוויץ זה רדיו fm. מישהו נתקל בבעיה כזאת? יש לכם רעיון איך לפתור אותה? אשמח לכל עזרה

עריכה אחרונה על ידי zvi-ka
טעות הגהה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את הקובץ מפה ותקרא

https://union-motors.toyota.co.il/public-website-files/getFile.php?file_id=369

אם הלינק הזה לא עובד לך, אז תיכנס לפה ותכניס קורולה 2019 ותקבל הורדה של כל הקבצים הרלוונטים

https://www.toyota.co.il/service-and-accessories/owners-manuals

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים את ספר הרכב יש לי אך לא הצלחתי עדכנ למצוא בו תשובה לבעיה..חשבתי שאולי מישהו שיש לו רכב כזה יאיר את עייני לפני שאני הולך למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אין לי בעייה להגיע לוויז או לסוג המולטימדיה שאני רוצה, הבעייה היא שכשמתחילים נסיעה תמיד מופעל רדיו fm ואי אפשר להשתיק אותו אלא אם לוחצים לל לחצן שמבטל לגמרי את הרמקול, ואז לא שומעים גם את וויז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

האם ידוע למישהו איך משנים את עוצמת הרדיו בעת הדלקת המנוע. כרגע עוצמת הברירת מחדל היא גבוהה מדי. 

המולטימדיה היא מורכבת בארץ. 

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה להיות לך אופציה שנקראת ALC חפש את האופציה הזו כמתואר 

בקישור והעבר אותה למצב OFF.

https://toyota-en-us.visteoninfotainment.com/entertainment-volume-sound-settings

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...