Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק זוועתית בגולף.

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגולף שלי צורכת ממוצע של 1:6

האגזוז בסדר גמור, האוטו שקט לגמריי.

בחיפה תידלקתי מיכל מלא, נסעתי לזכרון מרחק של 40 קילומטר עם רמזור אחד, על מהירות של 80-90

בלי ההאצות מיותרות בלי כלום, פשוט רגיל.

שתידלקתי בזכרון חזרה למיכל מלא הראה לי שהאוטו צרך 6 וחצי ליטר, שוב אני מזכיר מרחק של 40 קילומטר.

אין לי אף חיישן ברכב, הרכב הוא קרבורטור.

למישהו יש תשובה?

ומה עליי לשעות?

תודה.

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדידת תצרוכת דלק צריכה להתבצע בנסיעה ארוכה יותר כדי שתהיה מדויקת יותר.

רצוי כ 200 ק"מ, במישור, נהג בלבד, במהירות שיוט של כ 90 קמ"ש, מזגן לא פועל.

אם לאחר בדיקה כזאת תצרוכת הדלק תהיה גבוהה אז רצוי מאוד לגשת למכון קרבורטורים כדי לשפץ הקרבורטור. עלות זאת תכוסה מהר מאוד מהחיסכון שיושג בתצרוכת דלק.

בברכה - רפי לין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיליתי הבוקר מה קרה, יש לי נזילה קלה ממיכל הדלק, ככה שיש מיכל עד הסוף אז כל המשקל של ה 55 ליטר מפעיל לחץ על השתי חורים המזעריים האלו, בבוקר היה לי שלולית קטנה איבדתי בה פחות מחצי ליטר, כנראה שאני לא צריך למלא מיכל עד הסוף.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה תגיד לי שאתה לא רציני..

אמרו לך בפירוש שאין כל בעיה עם הקרבורטור והצריכת דלק שלך נורמלית לחלוטין..גם לי יש גולף 1.6, אין מה לעשות האוטו קצת שותה, אבל זה לא בעיה בקרבורטור, אפילו אתה ראית שזה במיכל דלק, אז תעזוב אותו בשקט.

אולי תיקח את הכסף ותסתום את שתי החורים ה"מזעריים" האלה במיכל, שלא תתפוס לך איזה גיץ על הכביש שיעשה לך חם ושמח מתחת לאוטו..:shock:

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לך תתקן את החורים-לא משחקים עם דברים כאלה

מה זה אני לא ימלא עד הסוף- ואם תהיה בעליה או בירידה מה אז תעשה?

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב - אתה לא קורא עד הסוף את ההודעה הראשונה - הבחור דיבר במפורש על קרבורטור!!!

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניגשתי למוסך פירקו שם את מיכל הדלק ורוקנו מהשהיה שםשאני לא יאבד 50 ליטר

עשו שכבה יפה כזו, שכתי את השם של החומר מסביב לכל המיכל, הרכיבו חזרה ותדלקו חזרה, עכשיו אין נזילות וגם לא ריח, עשיתי את זה אצל פחח לא מוסך הכוונה.

עלה 280 שקל, אמר לי שזה מיכל בן 15 ולכן זה קורה ככה.

בכל מקרהאני אגש לכוון קרבורטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...