Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתות ברכב לא עובד רנו קליאו 2014

אסף7
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני מספר ימים פירקתי את הדלת של הנהג על מנת לסדר את המראת צד של הנהג שמישהו נתן לי בה מכה קטנה והבורג שמחזיק אותה טיפה השתחרר אז הייתי חייב לחזק אותו שוב.

באותו יום הכל עבד תקין עם הרכב.

לאחר 24 שעות(פחות או יותר),נדלקה מנורה של check veichle לא ידעתי במה מדובר עד ששמתי לב שהאורות ברקס שלי לא עובדים שאני לוחץ על הברקס.

יום למחרת סידרתי את זה על ידי איפוס של אחד הפיוזים אל תשאלו אותי איזה פשוט הוצאתי אחד אחד על מנת לבדוק אם אחד מהם שרוף וראיתי שלא,וכשהנעתי את הרכב האורות ברקס עדיין לא עבדו אבל,לאחר מכן בדקתי את ה"יוניט ברקס",הוצאתי אותו ניקיתי והרכבתי מחדש והאורות ברקס חזרו לפעול.

אבל לאחר כמה שעות בערב,הנעתי את הרכב שוב ולהפתעתי שמתי לבד שאיתותים שלי לא עובדים עכשיו אסביר בדיוק למה אני מתכוון,קודם כל 4 וינקרים(אורות חירום)+איתות ימינה או שמאלה עובדים אך ורק בלוח השעונים,מחוץ לרכב אין שום איתות שעובד לא ימינה לא שמאלה ולא 4 וינקרים וגם לא במראות צד,ממש שום איתות לא עובד הדבר היחיד שמגיב זה בתוך הלוח שעונים וגם יש לציין שכשאני מאותת לאחד הכיוונים האיתות מאוד מהיר מברגיל.

מה יכולה להיות הבעיה,חשבתי שזה ממסר איתות ואשמח לדעת איך אני בודק אותו ואיפה הוא ממוקם לפני שאני רץ למוסך סתם.

אשמח מאוד לעזרה.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמהירות האיתות השתנתה והיא יותר מהירה - זה בסדר. זה רק סימפטום לבעיה הראשונה שאורות האיתות לא פועלים. כשכל אורות האיתות יפעלו זה יסתדר ( זה התראה לנהג שאחד או יותר מאורות האיתות לא פועלים). בקשר לבעיה עצמה, צריך לבדוק. יתכן וההתעסקות שלך עם קופסאת הפיוזים גרמה לבעיה, כמו מגע לא טוב של אחד הפיוזים. תבדוק ברשימת הפיוזים מה קשור למנורות האיתות, תוציא את הפיוז, תבדוק ותחליף או תחזיר אם תקין. כעיקרון צריך לבדוק סגירת מעגל מלאה לאחת הנורות ולראות שהכל תקין, החל מנורה עצמה ועד לאספקת המתח לנורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמהירות האיתות השתנתה והיא יותר מהירה - זה בסדר. זה רק סימפטום לבעיה הראשונה שאורות האיתות לא פועלים. כשכל אורות האיתות יפעלו זה יסתדר ( זה התראה לנהג שאחד או יותר מאורות האיתות לא פועלים). בקשר לבעיה עצמה, צריך לבדוק. יתכן וההתעסקות שלך עם קופסאת הפיוזים גרמה לבעיה, כמו מגע לא טוב של אחד הפיוזים. תבדוק ברשימת הפיוזים מה קשור למנורות האיתות, תוציא את הפיוז, תבדוק ותחליף או תחזיר אם תקין. כעיקרון צריך לבדוק סגירת מעגל מלאה לאחת הנורות ולראות שהכל תקין, החל מנורה עצמה ועד לאספקת המתח לנורה.

אז אתה אומר שבעצם זה לא יכול להיות קשור לממסר איתות?

או אולי ידית איתות דפוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבך כל מערכת התאורה היא ממוחשבת ופועלת באופן שונה מאוד מהרכבים הישנים בהם ידית האורות הייתה מחוברת לאוטומט וינקר וכו.

בדוק פיוזים בתא המנוע במידה והפיוזים תקינים עדיף שלא תמשיך להתעסק משום שהמחשב עלול להינעל ולשלול ממך התנעה!

אם הפיוזים תקינים הפתרון הוא חיבור למחשב וביצוע לימוד (קונפיגרציה) מחדש למחשב uch לבין upc ואיפוס תקלות ולאחר מכן האורות יפעלו כהלכה.

כל זאת בתנאי שלא עשית קצר שגרם לשריפת רכיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...