Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת ABS, ESP ומנוע מקרטע בפולקסווגן גולף

Rami sh
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

היום הופיעה לי תקלה ברכב בזמן הנסיעה.

מדובר ברכב מסוג פולקסווגן גולף שנת 2010, ואני מעוניין לדעת אם משהו נתקל בתקלה דומה ברכבי פולסווגן/מה יכול להיות הגורם לבעיה.

תיאור הבעיה

בזמן נסיעה על כביש מהיר בסלד נמוך (2200) נדלקו נוריות ABS, ESP, ובלם יד( דולקות קבוע) בלוח השעונים בליווי כיתוב ABS & ESP FAILURE + נורת CHECK ENGINE מהבהבת לסרוגין.

ברגע עצירה על שולי הכביש, הרגשתי שהמנוע מקרטע וקיימים רעשי דפיקות (כניראה מהשסתומים).

מחוון חום נוע מראה על טמפרטורה תקינה ומד הדלק מעל חצי מיכל.

בעקבות שנבהלתי מאופן פעולת המנוע כיביתי אותי מייד והתחברתי למחשב על ידי VAGCOM לביצוע סריקה.

תקלות שהופיעו:

engine: failure 0010

abs brake: failure 0010

can: failure 0010

כמו כן, אין אפשרות לבצע איפוס תקלות כיוון שהתכנה נתקעת כנראה בגלל בעיות תקשורת CAN בין המחשב שלי לרכב.

בנסיון להניע את הרכב בשנית קיים קושי בהתנעה אבל בסופו של דבר הוא מניע עם קרטועה ורעשים כפי שצויין מעלה.

אשמח לקבל תגובות מבעלי נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה קיימת תקלה במערכת הטעינה מנורת התראה על תקלה באלטרנטור הייתה דולקת קבוע. אם מתח וזרם המוצא של האלטרנטור היו נמוכים אז גם המזגן לא היה עובד.

התקלה ב-100 אחוז לא במצבר או האלטרנטור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום

היום לאחר דיאגנוסטיקה של המוסך, מסתבר שהלך המנוע, כנראה שבוכנה נשברה מבפנים וגרמה לשבר בפלאג.

מדובר ברכב מסוג גולף דגם הייליין שנת 2010 עם המנוע CAV הידוע כלא אמין.

עוד מנוע CAV הלך לעולמו לאחר 89,568 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש מנוע בזול...תקן ותעיף את הרכב זה הזמן אם אתה רוצה שיישאר לך משהו בכיס.

קשה מאוד להשיג מנוע כזה, לא קיימים הרבה והנתונים שלהם לא מרשימים במיוחד והמחירים מרקיעי שחקים.

מנוע חדש: עלות 40000 לא כולל עבודה

מנוע מפירוק: קיים במלאי מנוע יחיד שעבר 140K ק"מ, עלות 15600 כולל עבודה ומע"מ

כרגע בודק לגבי אפשרות של מנוע מיבוא או שיפוץ המנוע שלי (במידה ואפשר לשפץ אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תרים ראש מנוע לא באמת תדע מה הנזק שניגרם..בתור התחלה אם יש לך מישהו שאתה מכיר שיוכל לפחות להרים את הראש מנוע עוד לפני שתזמין חלקים לאוברול זה יהיה מצוין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, משתתף בצערך (יש לי 2 רכבים כאלו...).

אם הצילינדר לא נשרט אז העדיפות החד משמעית

היא להחליף בוכנות לבוכנות המחוזקות שהיצרן הוציא ב 2013

מק"ט 03C107065CK שים לב ל CK בסוף.

לקנות מנוע מפירוק מקומי שעבר יותר ק"מ משלך זה לשים את כספך על קרן הצבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי לין

לשלאתך האם יצרתי קשר עם TG חלפים.

ברור שייצרתי איתם קשר, יש להם מנוע שפורק מרכב לאחר תאונה, המנוע עבר 140K ק"מ והמחיר שלהם עבור הוא 8000 ש"ח.

זאת לא עסקה טובה, המחיר גבוהה מאוד וקיים סיכוי שאחווה אותה בעיה בעתיד הקרוב מאוד אם ארכיב מנוע זה.

אני נוטה להסכים עם מאור 30 ו teyal.

נכון להרגע, המנוע שלי נימצא מחוץ לרכב ומחר בבוקר יפתחו ראש וקרטר ויבדקו עם המנוע קשיר לשיפוץ.

במקביל אני בודק אם אפשר להשיג מנוע מיבוא במצב טוב.

לאחר שיהיה לי יותר מיידע בנוגע למצב המנוע שלי + איזה מנועים חלופים עומדים לרשותי אשקול מה לעשות.

teyal

אבדוק מול המוסך אם באמת אפשר להרכיב בוכנות מחוזקות במנוע הזה.

האם גם אתה עברת מקרים דומים עם הרכבים שיש ברשותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...