Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פענוח בדיקה סיטרואן C (הכותרת נערכה.כדאי לציין את סוג הרכב. מיותר לציין שזה רכב)

yoelbar11
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין בסיטרואן סי אליזה יד שנייה אוטומט שהציעו לי מחברת טרייד אין במחיר טוב. הראו לי בדיקה שעשתה החברה לרכב והייתי רוצה עזרה לגבי כמה דברים שמופיעים בבדיקה, כדי לדעת אם שווה להוציא על הרכב הזה כסף. כמובן שאני אקח את הרכב גם לבדיקה פרטית לפני הקנייה אבל אני רוצה לדעת אם שווה ללכת לבדיקה בכלל.

יש שני דברים שמדאיגים אותי בבדיקה והייתי רוצה לדעת כמה הם משמעותיים:

-בבדיקה כתוב "סימני פירוק\תיקון תיבת הילוכים". בהיסטוריית טיפולים המלאה של הרכב לא מוזכרת שום נגיעה בתיבה. הנציג של החברה אמר שאם במהלך הטיפולים חשדו שיש תקלה בתיבה ופתחו אותה ובסוף גילו שאין אז לא היו רושמים את זה ויכול להיות שזה מה שקרה. הייתי רוצה לדעת מה דעתכם, עד כמה זה מעורר חשד שפתחו את התיבה?

-בבדיקה כתוב "נורת בקורת ניהול מנוע דולקת". הייתי רוצה לדעת עד כמה זה חשוב בהתחשב בזה שהחברה מתחייבת להביא לי את הרכב אחרי שכל התקלות האלו יטופלו והנורה לא תהיה דולקת.

בגלל שהדברים האלה הדאיגו אותי הגעתי להסכמה עם החברה שלפני שאני אבדוק את הרכב נלך ביחד למוסך הרשמי ונחבר שם את המחשב רכב כדי שתהיה לי אינדיקציה אם יש בעיה בגיר ואם יש בעיה ממשית במנוע, מה אתם חושבים על הפתרון הזה? כמובן שהבדיקה במוסך על חשבונם.

אני מצרף צילום של הבדיקה כדי שתוכלו להגיד לי אם יש דברים חשובים שדילגתי עליהם. תודה רבה!

בדיקה ערוכה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת מנוע + תיבת הילוכים נפתחה? נשמע לא טוב, אני הייתי מוותר על הרכב. יש כל כך הרבה מבחר, לא צריך לקחת סיכונים.

אבל אם אתה ממש סגור על הרכב, אז ההצעה שלך טובה.

תבחר אתה את המוסך המורשה שתלכו אליו ואל תגיד להם מראש לאיפה הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-בבדיקה כתוב "סימני פירוק\תיקון תיבת הילוכים".

-בבדיקה כתוב "נורת בקורת ניהול מנוע דולקת".

אני לא הייתי קונה את הרכב הזה. השוק מוצף ברכבים ולא קשה לאתר אחד שמור היטב בבעלות פרטית. כן, לשלם טיפה יותר אבל לקבל בונבונירה.

שהציעו לי מחברת טרייד אין במחיר טוב.

אם לרכב תהיה בהמשך בעיה בתיבת ההילוכים ובעיה במנוע - המחיר לא טוב בכלל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב בשאר הבדיקות המרכב והשילדה מתאים לך, בצע בדיקת עומק נוספת במוסך לתקלות הרשומות.

לגבי המנוע ותיבת ההילוכים - הבהר כי אתה חושש עקב האי ודאות, מה מצבם והרשום בבדיקה.

ואתה מוכן להמשיך בבדיקה ובקניה , במידה והם יתנו לך אחריות על כלל המכלולים הללו.

לא התחייבויות עם החרגות - אחריות כוללת על המנוע ותיבת ההילוכים.

ומנגד - תן להם גם שקט, אמור כי אתה מתחייב לטפל רק במוסכים מורשי החברה.

הראה כי אתה מוכן לשלם קצת יותר, ולבצע טיפולים ולשמור על-הרכב לפי הספר.

כך ביצענו לפני כ 3 שנים מול אוויס עם קניית מאזדה 3.

הייתה בעיה עם המנוע, לחצים שונים, אשר הסתדרו לאחר פלאשינג אשר בוצע במוסך המרכזי.

וקיבלנו אחריות נוספת על המנוע למשך שנה, אשר הייתה עבור השקט הנפשי.

ובפועל הכל תקין עד-היום.

לכל החברות יש ניסיון עם הרכבים, כך כי זו לא בקשה מוגזמת או חדשה עבורם.

במידה ויסרבו, וותר על-הרכב, יש עוד רכבים בשוק.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אחת מהסיבות שאני שוקל את זה ברצינות היא שהם גם ככה מציעים לי אחריות על הגיר והמנוע.

הסיבה השנייה היא שהציעו לי מחיר כל כך טוב שאם אני אקנה באותו מחיר במקום אחר אני אצטרך לקנות רכב ישן יותר בשנתיים ולהוריד רמת רכב לפחות לסופר מיני, מה שאני פחות רוצה כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת המנוע הדולקת לא מרגשת אותי.

אתה הולך למוסך מורשה - מוציא קוד תקלה - מברר מה הבעיה ושהם יתקנו.

לגבי פתיחת תיבת ההילוכים - אני לא יודע מה להגיד לך. גם אם החליפו שמה שסתומים והעבודה נעשתה בצורה טובה זה לטובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו? לא יכול.

ייתכן שיגידו לך שהכל נהדר כרגע ומחר הלך הגיר.

תספר לנו יותר. כמה ק"מ האוטו ומה המחיר שהם דורשים?

כי זה רכב שנמכר בזול מאוד כמו אחותו התאומה ואולי יש אחת אחרת טובה יותר שם בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יהיה בעתיד אי-אפשר לדעת - את המצב עכשיו בבדיקה, אפשר.

בוחן רכב במכון בדיקה יודע לבדוק את הרכב והממסרה, החלקות מכות בעיות ורעשים.

כנ"ל בוחן במוסך יבואן, או במוסך המתמחה ברכבים צרפתיים.

במוסך בנוסף לנהיגה - הם יכולים לחבר מכשיר איבחון ולבדוק את מצב הממסרה.

וזה המומלץ, עם סריקת כלל מערכות הרכב, כריות האוויר מערכות הבלימה וכו'

באזור המרכז יש מומלצים - מוסך אורן, ומוסך גבע, התקשר אליהם ותאם בדיקה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...