Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צונזרתי במאמאזון. מחפש המלצה לסדנת בישול (או משהו דומה) להורים וילדים.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

כיאה למשפחה רוסית, האחייניות הצעירות שלי משתתפות כבר כמה שנים בכל עבודות התחזוקה של הבית. בסופ"ש האחרון למשל הן עזרו להורים לעשות שפכטל וצבע לקירות הדירה אחרי החלפת צנרת. בשאר הזמן עוזרות בבישול ובניקיון. סה"כ ילדות רציניות ובוגרות לגילן.

בקרוב הן תחגוגנה יום הולדת 6 ו-10, ולכבוד הארוע הייתי רוצה לקחת אותן (ביחד או בנפרד, לפחות את הגדולה) לאיזו סדנה של כמה שעות שבה ילדים ומבוגרים לומדים ביחד לעשות משהו מועיל וכיפי. בישול/אפייה נראה כמו האופציה המתבקשת, אבל אני פתוח גם לרעיונות אחרים.

אשמח להמלצות רלוונטיות, רצוי מנסיון ובאזור המרכז. מודה לכם מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך מחנכים ילדים להשתתף במשימות תחזוקת הבית כפי שתארת. האחיינים שלי רובצים כל היום מול הטלויזיה ועושים טובה שהם מכניסים את הכלים למדיח.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תודה, הסטודיו לבישול אכן אופציה מוכרת.

אשמח לדעת איך מחנכים ילדים להשתתף במשימות תחזוקת הבית כפי שתארת.

עם חגורה.

סתם, זה נושא לדיון נפרד. בגדול, משתדלים לחנך אותם ע"י דוגמה אישית בעיקר. בינתיים זה עוד עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...