Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתי – לנצ'יה דלתא 2012 גולד

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על הסיכום, בהחלט אין מספיק מידע על הרכב ברשת הישראלית.

האם בעלי 159 עם מנוע זהה מדווחים על צריכת דלק דומה?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אפילו לא מזדקן... בקושי בן 4 וככ הרבה טיפולים ותיקונים :/

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לחפש לא רק דרך האיבי . ולא בשפה רק באנגלית . צריך לחפש באיטלקית ובפולנית ,לדוגמה . ואז יתגלו אתרים עם מחירים מפתיעים אפילו בחס לאינטרנט. צריך לקח בחשבון שבארצות האילו רובם לא עובדים עם כרטיס אשראי או פייפאל , בדרך כלל בהעברה בנקאית .

תודה על הקישור שצירפת. אני לא אקנה מאתרים שאני לא יכול לשלם להם בפייפל.

אני מניח שבגלל שהרכב שלי עם תיבה פלנטרית תצרוכת הדלק גבוהה יותר.

מעניין אותי לדעת אם גם ב-159 עשו תיקונים של ראשי מנוע בגלל משאבות מים שנשברו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי נכון, אבל אני לא מכיר אתרים אמינים למעט האתר בקישור המצורף. יש לי מעט מאוד ניסיון איתו אבל הניסיון מוצלח.

https://spareto.com/

עריכה אחרונה על ידי amir74

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שההפרש הכספי שנובע מצריכת דלק נמוכה יותר יהיה משמעותי באחזקה של רכב חדש יחסית אתה צריך לנסוע הרבה מאוד קילומטרים בשנה ועל רכב הרבה יותר חסכוני.

לדוגמא - אם אתה נוסע 10,000 קילומטר בשנה ברכב שצורך ליטר ל-7 קילומטר (1428 ליטר כפול 6 שקל לליטר) - 8571 ש"ח.

אותם 10,000 קילומטר ברכב שצורך ליטר ל-10 קילומטר יעלו (1000 ליטר כפול 6 שקל לליטר) - 6,000 ש"ח.

הפרש של 2500 ש"ח בשנה על דלק ברכב שעלות האחזקה שלו היא בסביבות ה-40,000 ש"ח בשנה זה משהוא מאוד זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך לגמרי, אבל בתור סטודנט מדובר בטיול לאירופה של שבוע לאורך התואר (2500X3). וזה הופך כבר לשיקול כלכלי לכל דבר.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני גדלתי הסבירו לי שסטודנטים הם אנשים תפרנים, וגם אני הייתי כזה.

נראה לי שחלה זילות במושג סטודנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי נכון, אבל אני לא מכיר אתרים אמינים למעט האתר בקישור המצורף. יש לי מעט מאוד ניסיון איתו אבל הניסיון מוצלח.

https://spareto.com/

כמעט קניתי מהם , אבל הבנתי שצריך לחכות הרבה זמן למוצר , או שהבנתי לא נכון?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במלאי. יש מוצרים שאין להם במלאי אז הם כותבים שהזמן עד לביצוע המשלוח הוא 28 ימים, משם והלאה זה תלוי בעיקר בדואר ישראל.

כשיש את המוצר במלאי זמן האספקה סביר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לגלות שלא חל שיפור ברמת המקצועיות והשירות של המוסך המרכזי מאז הימים בהם החזקתי בתמא. הקאפה כבר לא דרכה שם.

חבל שהיצרן לא דואג לטפל באופן ייזום בבעיית משאבת המים ולמנוע נזק גדול (טוב שאצלך הרכב חזר לקדמותו אחרי שיפוץ הראש והחלפת הדשבורד, מקווה שזה לא עניין של מזל) אך כנראה זו התוצאה של מותג בשלבי סגירה.

אף אני שמתי עין על הדלתא, אך נושא התחזוקה השוטפת ברכבים כאלה מדאיג מאוד. מבחינתי המוסכים המתמחים הקטנים לא מהווים פתרון לרכב יומיומי, מאחר ולעתים הם עסוקים בפרוייקט גדול ולא יכולים להתפנות לפתרון בעיה נקודתית. מה גם שנושא קבלת עדכונים שוטפים מהיצרן או בעלי תמיכה טכנית ממנו לא מקבל אצלם מענה להערכתי, והינם חשובים ברכב מודרני.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

סיקור מעניין, תודה. האוטו הזה הוא חידה אחת גדולה, אף אחד לא מכיר ובטח לא מסקר.

מצער לשמוע על המוסך המרכזי. עכשיו כשהיא לא באחריות, יש לך לפחות שתי אופציות טובות חליפיות באיזור המרכז.

קשה להשוות גם בגלל התיבה וגם בגלל סגנון נהיגה, אבל אצלי זה 8.5 ממוצע(שילוב של תוואי הררי פתוח ועירוני ברובו, לא רגל קלה אבל גם לא שוחט את האוטו).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיון רב את התגובות.

כמה שאלות שעולות ממה שקראתי:

1. במידה והוחלף ראש מנוע, האם לא מן הראוי שמידע מסוג זה יימסר ע"י המוכר? שכן מדובר בהסתרת מידע משמעותי - עילה לתביעה.

2. בהנחה ונוטשים את המוסך המרכזי, האם ישנו מוסך מתמחה אחר כדוגמת מיכאל אלפא לבעלי ה 159?

3. בהנחה ומדובר בכשל של התושבות, האם ישנן תושבות משופרות בחו"ל?

4. חוץ מהתושבות, האם ישנה בעיה סדרתית נוספת?

סה"כ, נראה שהשד לא כ"כ נורא,

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...