Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2007 נורית כרית אוויר נוסע ליד המאפרה

nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 3424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מה שמצחיק זה עד שנתנו לי אותה.

בהתחלה בגלל שאמרתי להם שאני מרכיב לבד ורוצה רק לקנות את החלק, הם אמרו שאין להם וניסו לנפנף אותי.

ביקשתי מהם להזמין ושאני אחזור אחרי צהריים לקחת אותה, אחרי איזה עשר דקות של המתנה פתאום הם אומרים לי שמצאו אותה.

מי ישמע מה ביקשתי, בקיצור אם לא הייתי לחוץ על זה הייתי הולך משם אבל מה לעשות בלעתי את הצפרדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, הבעייה שלא ידעתי מה ההספק שלה, בלי קשר לא הייתה חנות אחת שהחזיקה משהו אחר חוץ מהנורות חנייה סטנדרטיות.

בכל מקרה פרסמתי את המק"ט המקורי ואת ההספק בשביל שאנשים יוכלו להזמין באינטרנט בלי להסתבך, זה עולה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא נורת חנייה רגילה, חנויות חלפים לא מחזיקים כאלו.

מה הקשר נורת חניה?!

זו נורת לוח שעונים רגילה. לפי ההספק אני מניח שזה T5.

לדעתי חנויות חלפים לרכב מחזיקות כאלה במלאי.

בכל מקרה באיביי אפשר לקנות שקית של 10 כאלה ב10 שקלים (לד)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים הוא שאחרי ששמעת את המחיר עוד קנית אותה.

זו נורה שעולה שקלים בודדים בלחץ בכל חנות חלפים.

זו מנורה בעלת הספק של 1.7 וואט לעומת המנורות הסטנדרטיות שהם בעלי הספק 1/2/3 וואט או 1.2 וואט ואולי גם 1.5 וואט אבל לא תמצא של 1.7 וואט.

מנורות מסויימות ברכב אתה לא יכול להחליף למנורות לד בגלל שהתנגדות המנורה היא חלק מהמעגל החשמלי לכן אתה עלול לצפות תקלות.

יישנם כאלה שמוכרים את המנורה באיביי בעלות של 40-50 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...