Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מה עלה בגורלה של פיאט מורטי

toM\\\
שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בשנת 1974 אבא שלי היה הבעלים השני של אחד משני מכוניות פיאט מורטי שהגיעו לארץ.

אבא שלי מאוד אהב את המורטי ועדיין מספר סיפורי נהיגה עליה עד היום.

רציתי לדעת אם מישהו פה מכיר, שמע או יכול לעזור בכל דרך למצוא מה עלה בגורלה, התמונה שלה מצורפת.

חיפוש בפורום העלה מעט מאוד מידע.

אני בטוח שאבא שלי היה מאושר אם היה יכול לראות אותה שוב.

תודה על העזרה

תום

moretti124 (2).jpg

moretti124.jpg

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן תום,

ניהלנו כבר מספר פעמים שרשור שניסה לדלות פרטים על הרכב הזה, לדעתי פעם אחרונה דיברו על משהוא בסגנון של "מפורקת במחסן באזור כפר טרומן" או משהוא בסגנון.

גם אני הייתי שמח מאוד לשים את ידיי על הרכב, אבא שלך היה יד2, אבא שלי היה יד1 :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תום,

אני ראיתי פיאט מורטי כזו באחסנה בכפר טרומן.

היא עמדה מכוסה בתוך סככה, אין סיכוי לראותה מהכביש כך שאין טעם לקחת אוטו ולהתחיל להסתובב במושב.

קצה החוט שאוכל לתת לך שזה היה במשק שיש בו פנסיון לכלבים, בעל הבית בפנסיון אמר שהרכב שייך לאחיו שגר בחול.

בכל מקרה זה היה לפני הרבה זמן, לפחות 5 שנים.

בהצלחה וכיף לך שגדלת עם אבא חובב רכב שכזה.

גם לי היה המזל...

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות החלפים שיש באי ביי איטליה לא ממש מעודדת , אני ספק אם היה לי האומץ לרכוש אחד כזה בגלל המחסור בחלפים.

אבל הרכב מרשים למדיי ותמיד אפשר לקנות אחד קטן לסלון. http://www.ebay.it/itm/Matrix-Scale-Models-Fiat-2500-SS-Moretti-Coupe-grau-1962-1-43-/371144496897?pt=Spielzeugautos&hash=item5669ef9701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מהמכניקה היא פשוט פיאט.

חלקי פח, חלקים מכנים יעודיים וחלקי סאלון קשים מאוד להשגה ויקרים מאוד.

ועדיין לא היה עוצר אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורטי gs הזו היא פיאט 125 לכל דבר, מבחינה מכאנית לפחות.

גם הפנסים האחוריים זהים לאלו של ה 125, ואילו לוח המחוונים כלל גם מד סל״ד.

אמנם הביצועים היו טובים למדי, אך המכונית לא היתה רחוקה מלהיות מלהיבה לנהיגה, ובנקודה הזו נפלה מהאלפא ג׳וניור, לדוגמא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמעבר למיוחדות הדגם וליכולות הטובות של המורטי, מה שתורם המון לנחשקות של הדגם הספציפי הזה הוא ה"חרטום דינו (ספיידר)".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נראית כמו גרסה מוקטנת לדינו...שאגב גם לגביה היו שמועות שפעם הסתובבה בארץ אחת - קופה, הייתה באילת לפני הרבה שנים ומאז נעלמו עקבותיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי היא לא הייתה כל כך מהנה לנהיגה אבל היא נראית טוב ומיוחדת!

היום אני יקפוץ לשם לראות אם נשאר ממנה משהו...

תודה על העזרה!

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

לצערי המורטי כבר לא נמצאת שם וגם לא היה מי שיעדכן מה עלה בגורלה.

אני רק יודע שאח של משה (הבעלים של הפנסיון) הוציא אותה משם לפני כמה שנים.

אכזבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...