Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2014

Leon2014
שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

לאחרונה אני מתעניין ברכישת מכונית עבורי ובסופו של דבר האופציה שבחרתי היא סיאט לאון החדשה (לא ה-FR אלא הרגילה).

בסוכנות שהייתי אמרו לי שאני אקבל את חבילת ההשקה (מערכת מולטימדיה, גג פנורמי וכל מיני כאלה) + חיישני רווס גרפיים + כל צבע שאבחר + טסט איתורן קודן ב-120 אלף שקל.

השאלה אם המחיר הזה טוב יחסית לתמורה שהרכב ייתן או שיש אופציות טובות יותר מאלו.

בבית יש לאבא שלי רכב מעבודה סקודה אוקטביה החדשה ככה שהמנוע שיש ללאון מוכר לי ובאמת שהוא מנוע טוב מאוד ביחס לנפח הקטן אבל עדיין מחפש רכב שיהיה לו מעט כוח ושהמנוע לא ייחנק בעליות (כמו לצערי במנועי ה-1600 הרגילים).

אני צעיר (בן 19, בצבא) לכן כל הנושא של אוטו גדול לא משנים לי לפחות לא בארבע שנים הקרובות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של משפחתיות קומפקטיות אחרות (i30, אוריס, C4) עולה כ-10,000 שקלים יותר, אז תאורטית המחיר טוב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאון דגם סטייל 1.2 אוטומט ולפני חודש וחצי קיבלתי אותה. לפני זה היה לי ספארק 1.2. אני יכול להגיד לך שזה רכב חזק (לדעתי לפחות), כמובן תלוי עם מה אתה משווה אותו כי זה מנועים חדשים עם tsi. בעליות הוא עולה בלי בעיה. לדעתי הוא שווה כול שקל. אתה אומר נותנים לך אותה 120k כולל הכול ואגרת רישוי?

באיזה סוכנות אתה קונה?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.2 טורבו סוחב בלי בעיה גם בעליות רציניות. ה-1.4 לדעתי עדיף כמובן, ושווה את ההשקעה הכספית.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לפני מספר חודשים לרכב עמד על 123000 לאותו מפרט בדיוק כך שהמחיר הוא טוב - זה לדגם עם ה DSG.

קח בחשבון שהשידרוג שהחברים מציעים ל 1.4TSI הינו לגיר ידני בלבד - אין שיווק של הדגם הזה עם DSG.

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שהוצע לך בסוכנות אכן אטרקטיבי, בהתחשב בתוספות שהם מוכנים לתת

בתור בעלים של לאון 2013 1.4 הידנית (FR), ממליץ לך לשקול את מתיחת התקציב ולרכוש את הדגם

מבחינת אבזור, עם התוספת שהציעו לך במקור, ההבדלים לא יהיו גדולים. אך אם ביצועים, חסכון בדלק והנאה מנהיגה חשובים לך גם הם, מציע לך לחזור ולברר מחיר ללאון 1.4 FR.

בתחילת החודש היה מבצע בצ'מפיון על כל הדגמים, אז המחיר (חבר שהתעניין) ללאון 1.4 FR היה 126,600 ש"ח. כולל קודן, איתוראן, אגרת רישוי.

:twisted:Seat Leon FR 2013 1.4TSI 122HP Manual
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהדגם עם המנוע 1400TSI בא בגיר ידני בלבד והרכב ישמש גם את אחותי בעת הצורך והרישיון שלה הוא אוטומט.

לכן האופציה הזאת לא רלוונטית עבורי.

בכל אופן הייתי היום בסוכנות והזמנתי את הרכב והוא אמור להגיע לי בתקופה של עד 15 יום (למרות שדיברתי עם המנהל והוא הבטיח לי אישית שהרכב יגיע לפני סוכות, נחכה ונראה :wink:)

קניתי לאון דגם סטייל 1.2 אוטומט ולפני חודש וחצי קיבלתי אותה. לפני זה היה לי ספארק 1.2. אני יכול להגיד לך שזה רכב חזק (לדעתי לפחות), כמובן תלוי עם מה אתה משווה אותו כי זה מנועים חדשים עם tsi. בעליות הוא עולה בלי בעיה. לדעתי הוא שווה כול שקל. אתה אומר נותנים לך אותה 120k כולל הכול ואגרת רישוי?

באיזה סוכנות אתה קונה?

קניתי בסוכנות סיאט בנצרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות!

הלאון היא עיסקה מאוד מעניינת ביחס לשאר המשפחתיות הקומפקטיות, אני מופתע מזה שלא רואים המון 1.2 TSI על הכבישים ודווקא בדגמים החזקים והיקרים אני נתקל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...