Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשה בהזמנת סלולרי באתר האמריקאי של מוטורולה, מדובר על MOTO G, לעזרתכם הודה

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפש קצת באיביי ותמצא אותו מאירופה במחיר קרוב מאוד.

אני הזמנתי אותו ממוכר באנגליה ואחרי משא ומתן קצר הוא עלה לי בסביבות ה 770 שקל כולל משלוח לארץ (השילוח על ידי המוכר היה יקר אז שלחתי לחבר באנגליה ששלח בדואר אליי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שאני רוכש סופית:

מה ההבדלים בין גרסת מוטורולה לבין גרסת גוגל אדישן?

אני יודע שהגוגל אדישן "נקי" יותר, השאלה היא כמה נקי יותר? אני צריך את הגרסה שצורכת פחות התעסקות והתאמות (גרסת מוטורולה?).

והאם שווה להוסיף ולקנות את גרסת ה16 ג'יגה? בגרסת המוטורולה ההפרש הוא 120 ש"ח (מאנגליה או גוגל).

כמה זיכרון לאחסון נטו נשאר ב8 ג'יגה?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מהסס לגבי נפח הזכרון? איני יודע היכן אתה מזמין, באמאזון ההפרש הוא $20 (כלומר שבעים ומשהו ש"ח).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני לא צופה למכשיר חיים ארוכים. המכשיר מיועד לגיסתי שבביתה יש 3 אחמדינג'דים קטנים ולה אישית יש נטייה להרוס פלאפונים. כמובן שיהיה מגן איכותי מלא, אבל עדיין.

עיקר סיבת הרכישה היא וויז, וואטסאפפ, ואולי גם צילומים. לא שירים ולא כל דבר אחר שקשור באחסון.

לכן השאיפה היא להשקיע מינימום כסף במקסימום תמורה. והמוטו G עושה רושם של מכשיר עמיד.

אם אחרי המע' ההפעלה נשאר רק 5 ג'יגה ומטה, אקח את ה16. לכן שאלתי כמה נשאר בפועל (או במילים אחרות, כמה נפח המערכת תופסת?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גרסת ה-16 ג"ב - מתוכם זמינים כ-13 (ואצלי כעת פנויים כ-10.5, אחרי 1.2 ג"ב אפליקציות ועוד הכנה וכהנה כל מיני דברים קטנים). הניין הוא שאנ מחליף טלפונים בתדירות נמוכה - בדרך כלל פעם ב-3 שנים, לא זכור לי מכשיר שהוחל, אחרי פחות משנתיים).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שלי (אמריקאי) לא עשה בעיות.

יתכן שהבעיה נובעת מהרשת הבריטית - בעבר נתקלתי בבעיה בהעברת הודעות בעברית ברשתות זרות. כנראה קשור לקידוד התוים, וסביר שבארץ יפעל באופן תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת יחסית במכשירים מייבוא מחו"ל.

נסה:

1. להיכנס להגדרות הודעה (דרך אפליקציית ההודעות של המכשיר), לחפש בהגדרות SMS "מצב קלט" ולבחור ב"אוטומטי".

2. ישנם מכשירים שצריך למצוא בהגדרות הגדרה שקשורה לתמיכה בתווים, לרוב מופיע או "תמיכת תווים מופחתת" או מצב "תמיכה מרובה/ מלאה" או משהו בסגנון (לא זוכר את הניסוחים, זה הכל מהזיכרון). המצב הרצוי הוא "תמיכה מרובה/ מלאה".

תעדכן באם הבעיה נפתרה.

אגב, אם בכל זאת לא הצלחת, אז תרשה לי להמליץ על אפליקציית הודעות מעולה (לטעמי), בשם GO SMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת יחסית במכשירים מייבוא מחו"ל.

נסה:

1. להיכנס להגדרות הודעה (דרך אפליקציית ההודעות של המכשיר), לחפש בהגדרות SMS "מצב קלט" ולבחור ב"אוטומטי".

אגב, אם בכל זאת לא הצלחת, אז תרשה לי להמליץ על אפליקציית הודעות מעולה (לטעמי), בשם GO SMS.

שיניתי לאוטומטי והעברית עובדת.

היה לי GO SMS בטלפון הקודם שעבד יותר טוב מהמקורי

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

רציתי רק לעדכן. במוטו G עם גירסת מערכת ההפעלה של מוטורולה, שנקנה בארה"ב. לאחר עדכון לאנדרואיד 4.4.3 שהופיע היום. נוספו תפריטים בעברית. לכן כבר לא חייבים להזמין רק מאירופה למעוניינים בעברית מלאה במכשיר או לחילופין להתעסק בצריבות למיניהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כאשר קראתי את הודעתך ראיתי את ההודעה על העדכון על מסך הטלפון. המוטו G שלי כרגע בהתקנת העדכון.

מה שמענייןם שלשני בנים שלי יש נקסוס 4 - האחד כבר עדכן ל-4.4.3, האחר עדיין ממתין לעדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקסוס 5 שלי קיבל את העדכון עוד ברביעי והנקסוס 10 קיבל את העדכון אתמול בערב. אני ממש מרוצה מהמוטו g החשש הגדול שהיה לי מסלולרי של מוטורולה התפוגג ממזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השנים היו לי לפחות 7 מכשירי מוטורולה, רק אחד מהם אכזב (V6 שהיה מצויין אבל נגמר אחרי שנה וחצי), כך שלא היה לי שום היסוס לקנות את ה-G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...