Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להתקין קרוז קונטרול בסיטרואן ברלינגו 2008?

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 3857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי נאמר בכמה מוסכים שלא ניתן להוסיף בקרת שיוט לרבות מוסך מורשה (ומוסך אחד שכותב כאן בפורום) לסיטרואן C5 2002 דיזל.

BUKI אם עדיין יש לך את הברלינגו אתה מוזמן לקבוע איתי, אני אשמח להעיף מבט.

Citroen C5 2007 2.0L HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה התגלה כנכון לגבי האוטו שלי. קפצתי לאורן ובדקנו את הנושא - באוטו שלי (1.6HDI 75 2009) לא ניתן לשנות מתצורה ללא בקרת שיוט לתצורה עם בקרת שיוט.

באסה... כל כך בניתי על זה.

תודה לאורן על הזמן שהשקיע.

יש את כל הדברים האלו, אבל - לא עובד.

המחשב שומר את ההגדרות של בקרת השיוט? או שכבר בשלב הזה נתקעתם? כאשר אני. התקנתי בקרת שיוט ב-307 2004 שלי גם זה נתן הרגשה של לא עובד. אבל אז גילה אורן שהמערכת מגיבה רק ממהירות 65 קמש ואין חיווי בלוח השעונים.

אולי גם אצלך המערכת מגיבה שונה?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמחליפים הגדרה מ without cruise control ל with cruise control, לוח שעונים "משתגע" ומתחיל להבהב בכל מיני נורות, ושום דבר אחר בו לא עובד.

במקור, יכולים להיות בברלינגו שני סוגים של מערכת בקרת שיוט:

מערכת רגילה, ומערכת עם מגביל מהירות.

במערכת רגילה אין כל חיווי בלוח שעונים, יש רק ידית בקרה.

במערכת עם מגביל מהירות יש בלוח שעונים תצוגה יעודית לכך, בה רואים את המהירות שהגדרת.

בשני המקרים בקרת השיוט פועלת במהירות מעל 40 קמ"ש ובהילוכים 4 ו 5 בלבד.

קראתי שלשום בלילה שרשור של 15 עמודים באחד הפורומים בח"ל, יש כאלה שהצליחו להגדיר ויש כאלה שלא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...