Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 75

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם יד על הלב אני כרגע לא מעונייו למכור ואני מסכים ב100% שזה לא צורה למכור

אז תעדכן בשרשור הזה שזה לא אקטואלי.

אגב, אתה הקפצת את אותה מודעת המכירה ביום שבוא נפתח השרשור האמור, 05/09/2013, דיי מחשיד.

בנוסף, אתה מנסה למכור את הרכב כבר כמעט שנה, מה קרה שפתאום התחרטת?!

בקיצור, נראה לי שיש משהו בדבריו של חולגי..

מה לעשות, עוד באירופה הייתי סקפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נדב הוא השם

יש סיבה לא לענות על המשפט השני אחרי שהמשפט הראשון נשאר ויש להשמיט ממנו את המעושר

אדון ישה הנכבד; אני מבין שאתה חשדן גם לגבי הצל של עצמך אבל שים לב שלא הגבתי לך באופן שיטתי בכל השרשור, אנא ממך קח זאת לתשומת ליבך ותסיק את המסקנות לבד תודה.

אתה יכול להרשות לעצמך לקנות את האלפא כי אתה אלפיסט בנשמה

מוכן שרכב שלו יעלה על הליפט ל3 ימים שמסתיימים בחודשיים

מוכן להשקיע סכומים גבוהים כדי לש(פ)בר את הרכב.

מוכן ללכת נגד הזרם

דיברתי עם הפסיכיאטר המחוזי בקשר לאישפוז כפוי הוא אמר שכל עוד שהנזק שאתה גורם לעצמך הוא רק כספי , אין מצב.

ומילה לגבי הרכב

אלעד כתב בהודעה האחרונה שלו דברי טעם קח אותם לתשומת ליבך

יש מי שמכיר את הרכב ואת בעליו ונתן מילה טובה , יפה מאוד ומעודד , עדיין לא צריך למנוע ממך לקחת אותו לבדיקה מקיפה

גם מוכר הרכב פה, בוודאי שהוא יהלל את מרכולתו אבל.....

הכלל של כבדהו וחשדהו חי ובועט.

המוכר מנסה למכור את הרכב מזה 9 חודשים זמן ארוך לכל הדעות .

האם יש פגם ברכב או סתם נדרש מחיר גבוה זאת לא אדע

פויה

למה להיות נגטיביים בין כסה לעשור

כסף שלו שיעשה בו כאוות נפשו ובמידה ולא גנב אותו מה איכפת לכם.

ביקש ייעוץ קיבל ייעוץ

למה לרדת לגופם של אנשים

.

שלום למוכר המאושר והמעושר

בוא שפוך לנו אור קצת על הרכב המיוחד הזה.

נדב

אז איפוא החשדנות

הכל בחיובי

וכמי שמכר בימי חייו הרבה מכוניות מיוחדות מושלמות מעולם לא לקח לי 9 חודשים למכור אותן.

בוודאי שלא לנסות 9 חודשים למכור , למכור , ואחרי יומיים לבטל את העיסקה .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד ישמח לבוא נדב, אגב גם להיות מאורה בנעשה שם ולהכיר את אהוד.

ישה אם לא שמתה לב הבחור רשם שאת תוצאות הבדיקה יפרסם הקונה במידה וירצה בכך.

ישה אני לא באמת מבין את היותך חריף יתר? תגיד מה אתה באמת שונא את עצמך? או שפשוט בכל שרשור שאני ואתה מופיעים בו אתה עושה שמות וקוטל על ימין ועל שמאל.

אגב ביניינו כבר אמרו לא לנסות לדבר איתך בהגיון, כי אצלך זה הגיון מיוחד, ההגיון של ישה שלרוב תופס רק לישה.

ישה בברכה אליק.

אגב אלפא לא באמת קל למכור היום, במיוחד כזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמשיך להתעלם באלגנטיות אולי תבין את הרמז ותפסיק להראות לנו את כישורי הציטוט שלך.

בבקשה אל תגרור שרשור שהיה צריך להיות נעול מזמן לתגובות לא ראויות אין לי עניין איתך/בך ואני בטוח לא חייב לך דין וחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - חברת הביטוח שביטחה את הלאון באמת פיצתה את הבחור לאחר אובדן להלכה כשהרכב נשרף? וזה אחר הדיון הכבד על ביטוחים שהתנהל בשרשור תאונת הפרארי?!

נראה לי מוזר בהתחשב בכך שהרכב היה עם הסבות שונות ומשונות (מאוד!).

גם אם אכן זה קרה, לא הייתי מצהיר בשום מקום שהרכב נשרף בגלל "המכשיר להגברת כוחות סוס" או משהו כזה.....

נ.ב. - אני שונא לתת סיבוב על מכוניות שלי.. אם הייתה לי 75, ועוד אחת יפיפיה כזו, המקסימום שהייתי נותן זה אצבע משולשת. נדב, אתה מסרסר את הבובה שלך ככה?!

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסך הכל אוטו אנשים נסחפו פה באמת אין דבר כזה שמישהו ביקש ממני שאני יעשה לו סיבוב וסירבתי.

באמת אנשים אוטו זה אוטו ובחורה זה בחורה מי שלא מבדיל שיתנסה בשניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לאחרונה חיפשתי רכב קלאסי לקניה ואחת האופציות הייתה האלפא 75 המדוברת. לפי תמונות ובירורים עם חברים מהצפון שמכירים את הבעלים היא מדהימה.

המוכר כבר התחרט פעם אחת אבל פירסם שוב פעם לאחרונה וניראה כאילו התחרט שוב, כנראה בצדק, אין הרבה רכבים כאלה, בטח תמורת הסכום שהוא נמכר. לצערי אני החלטתי לא לרכוש את הרכב בדיוק בגלל הסיבות שפורטו כאן בשרשור על האחזקה המסובכת והקושי במציאת חלפים.

5ebatmlfhj2eu7emf6lf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא הזאת מהנה כל כך שהגולף mk1 נופלת ממנה בהרבה, טוב לא משווים הנעה קדמית לאחורית, אך בכל זאת האלפא הזאת היא כמו בחורה, נדב בהזדמנות הראשונה אני בא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...