Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

איזה וואטס איזה וואטס אני בטטה.

זה לא משנה בכלל.

אבל זה נוח שרואים את המידע מול הפנים, בטח גם אם אפשר לקבוע מסלול מראש ולא לנסות לזכור מספרי צמתים [בהולנד יש רשת של נקודות של אופניים עם מספרים, ואז אפשר לעשות מסלול לפי המספרים האלה]

קודם צריך אבל זוג צמיגים, ולרזות קצת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 6 שעות, avargel כתב:

אנשים שמעצבנים אותי:

וזאת הטעות שלך -

אם כבר מדברים על אנשים מעצבנים באינטרנט שמרגישים צורך חיוני לתקן אותך על כל פיפס -

אין מה להתעצבן מתופעה אנושית נפוצה. זה כמו להתעצבן שהשמש זורחת.

קיימת גם גרסה מקוצרת לנ״ל שנקראית ״אין מה להתעצבן״. בכלל. על שום דבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לכעוס זה להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים" -- יצחק אסימוב

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

יצחק?

אסימוב ביקש  במפורש  ישירות או דרך סוכניו  ששמו ישמר תמיד בגירסתו העברית "יצחק". וכך זה נשאר במשך שנים כשבכל התרגומים שלו לעברית הוא כונה  בדרך כלל י.אסימוב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 10:58, David32 כתב:

איזה וואטס איזה וואטס אני בטטה.

אבל די קל למדוד ככה שיפור. בעיקר כששמים את זה על plot וגם רואים ויזואלית.

קודם צריך אבל זוג צמיגים

אין איזה מבצע על זוג ZIPP?

לרזות קצת.

תדווש מהר יותר!

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

אין איזה מבצע על זוג ZIPP?

חשבתי סתם קונטיננטל/מישלין/כו'

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

תדווש מהר יותר!

צריך להוריד פחמימות לאפס.

רציתי להגיב על זה שאני עושה רכיבות ארוכות, אבל זה לא נכון יחסית לתותחי אופניים.

גם המהירות שלי לא משהו, העיקר שאני נהנה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן את מי שזה לא מעניין אותו בכלל.

אחרי שגם גיליתי בריחת אוויר מהפנימית (או לפחות ככה אני מקווה) של האופני עיר סוף סוף הזזתי את התחת שלי לאתר האינטרנט הקרוב.

הזמנתי פנימית וזוג צמיגי קונטיננטל גראנד פריקס פוליXברייקר.

בחיי שלבחור את הצמיגים היה החלק הכי קשה כי הכול נראה אותו הדבר ויש מלאאאאא אופציות, וכול אחד עם השטויות שלו.

בסוף הלכתי על משהו זול יחסית (27 יורו לצמיג) שנראה סביר. 

לעומת רכב שבו אני יודע מה אני רוצה מצמיג, באופניים זה נראה לי כול כך שטותי ולא חשוב כול עוד המוצר סביר.

כאילו, כול אחד עם הסרגל נגד תקרים שלו, אז זה לא עוזר לי.

מבחינת אחיזה זה באמת לא משנה לי, זה לא שאני רוכב ב 65 קמש במורד גבעה עם פניות חדות.

גם יצאתי טיפש וקניתי רק פנימית אחת, מטומטם - אין מה לעשות.

שלב הבא: אשכרה לנקות את האופניים, ולהחליף כבלים ומובילי כבלים באופני עיר.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 10:32, David32 כתב:

מה שהכי מעניין עם שעוני הספורט זה שכולם קקה אחד אחד, לא משנה איזו חברה ואיזה מוצר, בסופו של דבר זה מוצר קקה. יש כאלה שקצת פחות וכאלה שקצת יותר. 

הגרמין שלי נגיד ממש שעון קקה, וזאת לא הגרסא הכי זולה. והם גם חברה קקה. אממה, כנראה גם לאופניים אם אקנה שיט כזה של כושר, אקנה אחד של גרמין.

קקה מאיזו בחינה?

דבר אחד אפשר לומר בוודאות, חיישני דופק אופטיים ששמים בשעוני ספורט זה קקה נוזלי. קצת זעה וזה מזייף קשות. אימון אינטרוולים והוא לא מספיק לעקוב אחרי השינויים..

לי יש פיניקס3 של גארמין כבר 5 שנים. השעון עצמו לא רע, החיישן דופק המובנה אשפה.

קניתי ב70 שקל רצועת דופק שמתחברת דרך ANT+ לשעון וכשאני עושה אימון שבו הדופק חשוב, אני שם אותה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שכול החברות בתכלס משתמשות בחומרה דומה אם לא זהה, ורוב העיבוד מגיע גם כן מחברה אחד שעושה לייסנסינג לחברות שונות.

גם חיישני הדופק (בשעון) כולם אותו הדבר, אז אני לא יכול לבוא בביקורת לזה, לי זה גם ככה לא באמת משנה באיזה דופק אני.

השעון הקודם שלי הוגבל נטו ברמה התוכנתית, שזה מבאס כשאתה מבין את זה.

עכשיו (ה245) מתאים לי נראה לי לכול ספורט שאני כרגע עושה, יש לי תלונות עליו אבל לא הרבה.

אני שלם עם זה שזה מוצר קקה. שכולם אותו הדבר. שהוא דורש ממני פאקטורי ריסט כי הוא עם לאג אחושרמוטה ממנוחה (אבל לא בא לי לעשות פאקטורי ריסט אז אני ממשיך "לסבול").

או! יש לגרמין את המדד הזה של האימון שלך ורמת אימון שלך - זה קקה רציני. זה גם חרטא רצינית. ל VO2MAX הוא מתייחס רק לריצות ולא לאף ספורט אחר.

המדידת סטרס וbody battery חצי קלאץ. וזה כמובן תקף לכול החברות כן?

אה, מדידת הצעדים והמטרות עם ה "אלגוריתם המשתנה". האלגוריתם הזה כול כך פשוט שזה עצוב, כתב אותו מישהו בכיתה ט. צריך פשוט להעביר את השעון למטרה קבועה ולא מטרה דינמית. יום אחד שאתה לא הולך וכמות הצעדים יורדת ב 1500. "אלגוריתם". אם הפרש הצעדים גדול מ X תוריד 1500. יומיים עשית ספורט מתועד שהוא לא צעדים? ירדת ב 3000 במטרה היומית שלך. 3000. בימים שהיית מאוד אקטיבי בהם. זה קקה.

העיקר הוא יודע להגיד לי שבימי חמישי אני הולך פחות, אז תתחשב בזה יא מזדיין אני לא מבין את הקטע, אולי יש לי ימי חמישי אקסטרא עמוסים ואין לי אופציה להגיע למטרה?

הדבר היחיד שנחמד בגרמין זאת האפליקציה שלהם. זה הכול.

מצד שני זה נחמד שיש מעקב אחרי מלא נתונים, שמרוכזים לדבר אחד.

אפשר להשתמש בטיימרים בשעון (שזה לא היה אפשרי בגרמין הקודם שלי כי.... כי...... טיימר זה מסובך?)

והמדידה של האינטרוולים והניהול שלהם עובד ממש טוב וזה מאוד סבבה באימונים.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, David32 כתב:

חוזר לעדכן את מי שזה לא מעניין אותו בכלל.

אחרי שגם גיליתי בריחת אוויר מהפנימית (או לפחות ככה אני מקווה) של האופני עיר סוף סוף הזזתי את התחת שלי לאתר האינטרנט הקרוב.

הזמנתי פנימית וזוג צמיגי קונטיננטל גראנד פריקס פוליXברייקר.

בחיי שלבחור את הצמיגים היה החלק הכי קשה כי הכול נראה אותו הדבר ויש מלאאאאא אופציות, וכול אחד עם השטויות שלו.

בסוף הלכתי על משהו זול יחסית (27 יורו לצמיג) שנראה סביר. 

נראה אחלה מחיר לצמיג. וגם הדגם נראה אחלה בחלה באופן כללי.  אבל זה לאופני עיר? נראה חלק מידי.

אני בסופש לקחתי את האופניים להחליף צמיגים + פנימיות כולל כיוון מעבירים קדמיים ואחוריים. הצמיגים 700-38C כי צריך קצת בשר עבור כבישי ארץ ישראל היפה.

בנוסף עברתי לclipless ורכשתי נעליי שטח (2 נקודות חיבור). עולם אחר. גם קצב יותר גבוה (צפונית ל30 קמ"ש בדרכים בהם התקשתי לעבור את ה28~) וגם נוחות מלאה לרגליים ולברך.

עכשיו נשאר לטפל בhandlebars grip, כי זה לא נוח לרכב הרבה זמן בתנוחה הזו. כנראה אלך על הergon gp4. כן כן אני יודע שbar ends זה סופר אולד סקול ולא מגניב. אבל למי איכפת, המטרה זה נוחות כדי לעשות כושר לזמן ארוך יותר.

היה גם קצת pad rubbing בגלגל הקדמי. היה כיף להתעסק עם הרפידות הקדמיות. לפרק, להכניס את הבוכנה פנימה, לכוון לחבר הכל. ממש התעסקות מהנה.

לעומת רכב שבו אני יודע מה אני רוצה מצמיג, באופניים זה נראה לי כול כך שטותי ולא חשוב כול עוד המוצר סביר.

כאילו, כול אחד עם הסרגל נגד תקרים שלו, אז זה לא עוזר לי.

מבחינת אחיזה זה באמת לא משנה לי, זה לא שאני רוכב ב 65 קמש במורד גבעה עם פניות חדות.

תלוי בשטח רכיבה. עברתי עכשיו מצמיגים במצב סביר אבל חלקים מידי לשטח עירוני לצמיגים מעט יותר רחבים ועם הדפס יותר אגרסיבי (בעיקר בדפנות) והביטחון בעליה על שטח לא סלול עלה פלאים.

גם יצאתי טיפש וקניתי רק פנימית אחת, מטומטם - אין מה לעשות.

גם לי זה קרה. הפעם קניתי 2. אבל בטעות, כי את הפנימית הקדמית לא היה צריך להחליף.

שלב הבא: אשכרה לנקות את האופניים, ולהחליף כבלים ומובילי כבלים באופני עיר.

אין כמו לנקות אופניים. תרפיה מוחלטת. סרטון טוב:

https://www.youtube.com/watch?v=NUGw8r_vdz0

אני עדיין מקנא בכל אופני כביש שאני רואה :(

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Gosser1860 כתב:

אבל זה לאופני עיר? נראה חלק מידי.

זה לאופני כביש. 700x25 חשבתי האמת לעבור ל 28, אבל לא יודע אם יתאים. מקסימום אחליף מאוחר יותר.

העיר הם 700x37

הצמיגים של העיר נראים לי בסדר, אפשר להחליף את האחורי אבל על הזין. גם לא צריך להיות עם האופניים הכי מדוגמים, ההולנדים האלה רוכבים על חתיכות חלודה והכול בסדר.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לשדרג ליס החדש ? מה כבר הם מציעים ?

(הרי גם שם יהיו אותם השידורים החוזרים של מרבית התוכניות / 1000 ערוצים שבחיים לא נראה)

בנצי - לצערנו השרשור הדרדר לאופניים... (בלי מנוע) :mm_wink:

מה עם "האופניים" הממונעים שלך ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...