Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

בתאריך 16.6.2020 בשעה 22:34, Fixesss כתב:

מישהו שיש לו יס

ממליצים לשדרג לפלוס החדש? יש לי טוטאל כיום

אם יש לך תשתית קווית יציבה בבית, ובני הבית אינם טכנופוביים מדי, השדרוג מומלץ בהחלט.

ממליץ להתעקש על אפל טיוי כסטרימר, ולא את הממיר אנדרואיד שהם מציעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 1 שעה, XVSTI כתב:

אם יש לך תשתית קווית יציבה בבית, ובני הבית אינם טכנופוביים מדי, השדרוג מומלץ בהחלט.

ממליץ להתעקש על אפל טיוי כסטרימר, ולא את הממיר אנדרואיד שהם מציעים.

אולי עדיף כבר את הטריפל עם האינטרנט? 299₪ להכל ביחד, היום אני משלם כמעט אותו דבר בחשבונות מפוצלים

ולמה אפל טיוי בעצם ולא אנדרואיד? אין לי מכשירי אפל בבית ואיך הם קשורים ליס פתאום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז מכיוון שאני אף פעם לא פותח שרשור בשביל לספר על רכישה של רכב, אמשיך את המסורת של כתיבה בגיבוב, כי פה זה הבית.

היום בבוקר הסתכלתי על מודעות רכב ומצאתי GLE 450 קופה למכירה קרוב לבית, הראתי את זה לאישה והחלטנו ללכת לראות את הרכב, כבר הרבה זמן שאני מנסה לשכנע אותה שהגיע הזמן להשתדרג, אפילו ניסיתי לדחוף לכיוון של S class כי היא אוהבת את הרכב שלי, לפני כמה ימים היא זרקה לי שהיא מצטערת שלא רכשנו בשבילה איזו C63 שמצאתי לפני כמה חודשים אז הבנתי שזה הזמן ואני פשוט צריך לקחת אותה לסוכנות.

הגענו, המקום היה מלא באנשים, הלכנו לרכב שראינו במודעה ובדיוק נכנסה לחניון וולבו XC90 T8 אדומה, עם מדבקות על השמשה, שנינו התלהבנו והחלטנו ללכת לכיוון הרכב, מישהו בדיוק החזיר אותו מנסיעת מבחן, הסוכן ניגש אליו ותוך כדי שהם החלו לדבר אמרתי לסוכן שיביא לי את המפתחות, הוא נתן לי אותם, אמר לבחור שימתין לו בפנים והלך אחרי לוולבו, אמרתי לו שאני רוצה לקחת את האוטו לסיבוב ונתתי לו את המפתחות לרכב שלי, הוא ביקש רישיון נהיגה, הלך לצלם אותו ובינתיים התמקמנו ברכב, התגעגעתי לרכב הזה, ביליתי כל כך הרבה זמן בXC90 ותמיד נהנתי.
על מרכז הדשבורד הדבר הכי חשוב עבורי, הרמקול הבולט שמעיד על מערכת השמע האופציונלית.
המושבים בשילוב של עור וז'מש, את חיפוי העץ החליף קרבון אמיתי בגימור מט שנראה מעולה.
יוצאים מהחניון, מעביר למצב ספורט, חיווי בלוח השעונים מראה לי שהרכב מנמיך את עצמו, סימן שיש לרכב את מערכת המתלים האופציונלית.
הרכב מאיץ יפה, מחזיר למצב רגיל עולה לכביש המהיר, כל מערכות הבטיחות קיימות, יוצא מהכביש המהיר ומחליף מושבים עם הגברת.
המשפט הראשון שלה היה: תמיד אהבתי את הוולבו.
חזרנו לסוכנות, ביקשתי לראות את ההיסטוריה של הרכב, יד ראשונה, היסטוריית טיפולים מלאה, שלוש שנים על הכביש, לרכב יש 38k מייל על השעון, הוא עדיין תחת אחריות יצרן והוא עבר טיפול 40k לפני מספר שבועות לפני שהועבר מהסוכנות של וולבו לסוכנות של מרצדס.
הוספנו לרכב אחריות מורחבת ל5 שנים ו100k מייל ממועד הרכישה, אחריות ללא השתתפות עצמית שמכסה את כל מערכת ההינע כולל המערכת ההיברדיות (סוללות), אחריות על הג'אנטים והצמיגים (למדתי מהמרצדס) ואחריות על הצבע והשמשות, האחריות היא דרך וולבו וכל טיפול או תיקון יעשה בסוכנות וולבו.

בילינו שם כמה שעות אז החלטתי להשאיר את הרכב וביקשתי שיכניסו אותו לדיטליינג על הבוקר, קבעתי טיפול למרצדס למחר אז אאסוף את הרכב כשאגיע לטיפול.

האישה מבסוטית ואני רגוע.

0ff97383ac4c92c96bcf8366818522c1.jpg71b2a0e1400659d41c2ba8a7695dc64c.jpgf767fac2ff244b2fc2dd88d36291fbb8.jpg1dd1ba38f6126332674e69c01529ff68.jpgd9ffd01f650b8bb6f802fedb77f9526f.jpg725b4fa2daab164be46e73aca208025d.jpgd2fc7898b053989ebeb2a9d3fb110fd8.jpg

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש בנצי, כמה גופות נראה לך אפשר להכניס שם בבגאז'?

ומתחת לכל השטיחים יש שורת מושבים שלישית או שזה 5 מושבים ומקום להכניס בית בבגאז'?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן ערובה אצל מרצדס 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה צריך שורת מושבים שלישית בנצי 🙄

והתעלמת מהשאלה על הגופות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי מתכנן 5 ילדים, לא ידעת?

[emoji48]

תכלס, גם לי יש רכב שהוא עקרונית 7 מקומות. העפתי את שני האחוריים ויש לי בגאז' ענק ומחרמן לעגלות ילדים/כלי עבודה/גופות וכו'

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכנן זה יפה, אבל בינינו אם הוא לא מחזיק הרמון אנחנו מדברים על מינימום של כמעט 4 שנים.

מילא זה, ייקח לפחות 3 שנים עד שהוא יצטרך את השורה השלישית.

מה מחרמן בעגלות ילדים?

ולפחות מישהו מבין עניין, אצלך כמה גופות נכנסות?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפרו לי פעם שהגבר תמיד יורה באוטומט עד ששופך קנה.

ההחלטה כמה יפגעו בדמות קרטון היא לא של הגבר בכלל.

אם אם נעזוב את ההקבלה לגבר יוצאים מיליוני זרעונים בכל פעם, ותאומים קורים בעיקר בגלל דברים שתלויים דווקא באישה כמו נניח ביוץ כפול

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...