Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צלון גדול לשמשה קדמית

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני לא בטוח שזה המקום הנכון לפתוח את השרשור, מקווה שכן... בכל אופן, כל מי שיש לו רכב מהשנתונים האחרונים, מכיר את הבעיה; הצלונים מסוג אקורדיון (מגיני דאשבורד) שנמכרים בתחנות דלק\אוטו דיפו קטנים מדי- מה לעשות, הרכבים גדלו, השמשות הקדמיות משופעות הרבה יותר היום ויוצא שצריך לכסות הרבה יותר שטח מפעם. אני מדבר על משהו מסוג כזה:

%D7%A6%D7%9C%D7%95%D7%9F%20%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91%20130%20%D7%A2%D7%9C%2060%20%D7%A1%D7%9E%20-%2022%20(1).jpg

אני לא רוצה את התיפלצת העגולה הזו,

957279.jpg

לא נוח לי להשתמש בה ובעיקר, לא לאשתי (אם יהיה כזה ברכב היא פשוט לא תשים אותו).

הדבר היחיד הנוסף שחשוב לי הוא שהצלון יהיה כסוף, כמו בדוגמא למעלה, כדי שיחזיר את קרני השמש בצורה הטובה ביותר.

יש הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו קיימים דגמים שונים בגדלים שונים של אקורדיון שמתאימים לרכבים חדשים

זהו, שכל פעם שאני מגיע לשם אני תמיד מוצא את אותו הסוג הסטנדרטי הקטן, שמספיק אולי לסוזוקי אלטו שנת 84...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם את האקורדיון מקרטון (כסוף מבריק) של HR בכמה מידות שונות, המאימות לכל רכב.

(ממש רשום עליהם רשימת דגמים ושנתונים).

אני שונא אותם כי- א. בהתחלה הם קשיחים ברמה שעלולה לפרק לך מראה מרכזית, ו-ב. אחרי זמן מה הם אמנם מתרככים קצת, אבל בדיוק אז, הציפוי הכסוף מתחיל להתפורר לך בכל האוטו, לפירורים קטנים וכסופים שמתעופפים ושיכולים לעורר את הOCD אצל אנשים כמוני.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שכל פעם שאני מגיע לשם אני תמיד מוצא את אותו הסוג הסטנדרטי הקטן, שמספיק אולי לסוזוקי אלטו שנת 84...

לי היה אותו סיפור רק שאני חיפשתי את הסוג השני. תתקשר לסניף כל כמה זמן ותשאל אם הם קיבלו את המידה שאתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהום סנטר צלון אקורדיון קשיח, הוא יקר מאוד יחסית לאלה הפשוטים, סביבות 50 שקל,

אבל מנסיוני, מחזיק המון זמן ללא שום סימני בלאי, ומגיע בכמה גדלים, כולל לג'יפים, שם

השמשה גדולה מאוד בד"כ.

הבעיה שזה קבור בין ערימות של זבל שיש שם במח' אביזרי רכב, ותמיד צריך לחפש את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מעדיף את האפור/עגול על פני הקרטון. יש לי כזה אפור (לא זוכר של מי) שמשמש

אותי מעל ל 5 שנים, אולי יותר -מצבו חדש גם היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני לא בטוח שזה המקום הנכון לפתוח את השרשור, מקווה שכן... בכל אופן, כל מי שיש לו רכב מהשנתונים האחרונים, מכיר את הבעיה; הצלונים מסוג אקורדיון (מגיני דאשבורד) שנמכרים בתחנות דלק\אוטו דיפו קטנים מדי- מה לעשות, הרכבים גדלו, השמשות הקדמיות משופעות הרבה יותר היום ויוצא שצריך לכסות הרבה יותר שטח מפעם. אני מדבר על משהו מסוג כזה:

%D7%A6%D7%9C%D7%95%D7%9F%20%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91%20130%20%D7%A2%D7%9C%2060%20%D7%A1%D7%9E%20-%2022%20(1).jpg

אני לא רוצה את התיפלצת העגולה הזו,

957279.jpg

לא נוח לי להשתמש בה ובעיקר, לא לאשתי (אם יהיה כזה ברכב היא פשוט לא תשים אותו).

הדבר היחיד הנוסף שחשוב לי הוא שהצלון יהיה כסוף, כמו בדוגמא למעלה, כדי שיחזיר את קרני השמש בצורה הטובה ביותר.

יש הצעות?

שלום ובוקר טוב ,

קיים במגוון אוטו דיפו - מגוון סכי שמש ( יותר מ - 15 דגמים ) , אני מציע לגשת לאחד מסניפי הרשת , ע"מ לקבל הסבר לסוג שמתאים לך ,

המגוון כולל - סכי אקורדיון / סכי שמש לייזר / וילונות אחוריים וקידמיים / וילונות גרביים .

בברכה

ברק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...