Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכניסה שלי לעולם הרכב

yanivnn
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בשעה טובה קניתי את הרכב הראשון שלי {סקודה פורמן 94} וגם את זה בקושי.

הידע שלי בכל מה שקשור לרכב הוא קטן מאד, אם כי יש לי רצון גדול להגדיל אותו...

יש לי ראש וידיים ואני אוהב להתעסק עם דברים לבד.

קניתי את הרכב מאדם מבוגר שאמר לי שהאוטו אצלו מ 60 או 80 אלף וכרגע האוטו על 160 אלף כמעט. הוא אמר שהאוטו תמיד טופל בזמן וכו כו. האמת שהאוטו באמת נראה כזה יחסית ל 30 שנה של אוטו והאדם כן כן נראה אמין וטוב.

האוטו נוסע נחמד אבל יש בעיה קטנה שמטרידה אותי. חבר שנסע איתי בקניית הרכב אמר לי שיוצא לי קצת עשן לבן מהאוטו בזמן החלפות ההילוכים {ושמתי לב שזה קורה גם שהאוטו עומד ובטורים גבוהים.}

מה מקור הבעיה וכמה אמור לעלות תיקון לדבר כזה?

דבר נוסף - צביקה אם אתה רואה את ההודעה אשמח אם תתן לי מספר טלפון או מייל שאפשר ליצור קשר. ניסיתי לשלוח לך הודעה אבל אני חדש וחייב 25 הודעות בשביל לשלוח הודעה.

בתודה וברכה

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא בן 30 שנה, מ 94 עד היום עברו בסה"כ 18 שנים.

עשן לבן מעיד על שריפת שמן,

תיקון הבעיה מצריך פתיחת מנוע.

המחיר עובר את ה1000 ש"ח.

לא שווה להתעסק, הרכב נחשב נחות מאוד ולא אמין.

סע בו עד שיתפגר כליל ואז תמכור לברזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

נוזל קירור ושמן איכותי? ראיתי פה בפורום שמדברים על G12++ . ברכב כזה גם אפשר לשים אותו? והאם אפשר לערבב אותו עם הקיים או שצריך לרוקן?

ובכל זאת, מכיר מוסך טוב ואמין שמתעסק בנושא? עדיפות לצפון הארץ

בברכה

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפתח מנוע. אבל תדאג שיהיה שמן סביר, תרוקן את המים הקיימים ותחליף ל-G12 או כל נוזל איכותי אחר, הכי חושב זה כמובן צמיגים נורמליים ובלמים תקינים. תלמד על הרכב שלך - איפה כל חלק, מה שגרת הטיפולים וכן תקלות נפוצות והתיחסות אליהן. תנסה לבצע טיפולים קטנים בעצמך וכו'.

אל תשכח לפני הטסט תקפיד לשים תוסף דלק ועדיף כמובן לשלוח את הרכב לטסט עם המוסכניק (עוד סכום כסף לא גדול שחוסך כאב ראש ענק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא בן 30 שנה, מ 94 עד היום עברו בסה"כ 18 שנים.

עשן לבן מעיד על שריפת שמן,

תיקון הבעיה מצריך פתיחת מנוע.

המחיר עובר את ה1000 ש"ח.

לא שווה להתעסק, הרכב נחשב נחות מאוד ולא אמין.

סע בו עד שיתפגר כליל ואז תמכור לברזל.

עשן לבן מצביע על אידוי של מים או נוזלל קירור.

עשן כחלחל מצביע על שריפת שמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב מאבד נוזל קרור?

לא הבנתי איך משתלבות ההמלצות לבצע טיפול קטן בעצמו ולשלוח את האוטו למבדק שנתי עם המוסכניק. אלו שתי המלצות די סותרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם ושבוע מבורך.

בקושי ויצא לי לנסוע על הרכב, מכרמיאל בערך לצפת {ודווקא הוא התמודד יפה עם העליות} ועוד כמה קילומטרים בתוך צפת

מהבדיקה שאני עשיתי חסר קצת נוזל קירור דהיינו הוא מעט מעל המינימום אם עייני ראו טוב. אבל איך שאני מבין את זה בדיקה יותר מדוייקת תיהיה כשאסע על האוטו קצת

דבר נוסף שאני רוצה לציין העשן יוצא בעיקר שהאוטו על טורים גבוהים בטורי סרק או בטורים נמוכים אין עשן או ממש קצת

ראיתי פה מקודם שרשור של ניקוי המערכת עם מלח לימון וכו... חשבתי לעשות את זה בתור התחלה... אמורה להיות בעיה לשים ברכב G12++?

דבר נוסף - כמו שאמרתי מקודם יש לי ראש וידיים ואני אחד כזה שאם אני נכנס למשהו אני נכנס בו עד השורש {משתדל בכל אופן}. חשבתי לקנות ספר היינס של הרכב... כמה אמור לעלות ספר כזה

בברכה

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...