Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לבחור לפטופ חדש ? זקוק לחוות דעת .

Yakov s
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי שמח לראות מחירים + באתרים בחו"ל - אם הזמנת משם אתה בטח מכיר את התהליך (כולל מכס ושאר הירקות) .

לא מצאתי מחשב בשם dell n76 - הייתי שמח שתמליץ לי "בשורה התחתונה" מחשבים במחיר דומה אך טובים יותר.

לגבי עריכה גרפית - אני לא כ"כ משתמש, לפעמים לסרטונים קטנים .

תודה רבה .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שרוב המחשבים שראתה בוחר, הם בעלי מעבדים מהדור הקודם שנמכרים במחירי נמוכים יותר.

הדור החדש של המעבדים כבר הגיע וההפרשים במחיר לא גדולים, ושווה לקנות עם המעבד החדש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בקנדה כרגע, לא הזמנתי.

אני מדבר על asus N76

http://www.youtube.com/watch?v=3TQrbuxPfdY&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בתור דגש, אם אתה מתכוון לשחק המון במשחקים, תדאג לנתק את הסוללה כשהיא מלאה ולהשאיר את המחשב מחובר ע"י חשמל בלבד, זה יחסוך לך בחיי סוללה, אצלי לאחר שנתיים כמעט, שהמחשב עבד המון בגרפיקה משחקים וכדומה הסוללה פשוט שבקה חיים והמחשב כמעט לא עובד על סוללה כי אחר 2 -3 דק' היא נגמרת.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...