Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה חזיתית שהסתיימה בנס

שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני נהגת חדשה חודש על הכביש, והתאונה הראשונה שלי אפילו לא הייתה באשמתי. :-(

נסעתי בכביש דו סיטרי בעל עיקול גדול ימינה, כשבנתיב הנגדי היה עומס קל. איזה חכמולוג החליט שבא לו לעקוף את כל השיירה שלפניו, ומכיוון שזה עיקול גדול, הוא לא יכל היה לראות אותי. כתוצאה מכך ----> בום.

איך שראיתי אותו דפקתי ברקס, הוא המשיך ליסוע, שפשף לי את כל צידו השמאלי של האוטו, הוריד לי את המראה, עיקם לי את הדלת הקידמית כך שהיא לא נסגרת עד הסוף ומשום מה הפנס שלי בצד שמאל לא עובד יותר. (יש תמונות אם יעזור).

לקחתי ממנו שם, טלפון, ת.ז, פוליסת ביטוח וחברה. בנוסף, מישהו שהיה במקום הביא לי כרטיס ביקור כך שיש לי עד.

אני קצת חוששת אם הייתי צריכה להחתים אותו על משהו שאומר שזו אשמתו הבלעדית. ואני חוששת שבגלל שאני נהג חדש יתפרו אותי ויאשימו אותי. הביטוח לא ענה לי כי זה היה בשישי בצהריים. איך אני פועלת מעכשיו?

אגב, הוא אמר שהוא מצטער :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקשרת לביטוח שלך מוסרת את כל הפרטים על התאונה + כל הפרטים על הנהג השני והם ידריכו אותך.

לעובדת היותך נהגת חדשה אין כאן כל משמעות.

העיקר שאת בריאה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...