Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האשם בתאונה לא רוצה לקחת אחריות, מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישה: תודה רבה על ההסבר. בהחלט מסביר את הכל!

הפנתי את הטיפול בעניין לעו"ד. מקווה לעדכן אתכם בהמשך ובעיקר במהרה לגבי תוצאות התביעה.

ושוב תודה לכל העונים. אלי.

Nissan Note Acenta 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום.

חמי עבר תאונת דרכים שבסופה הרכב שלו הורד מהכביש. אחרי כמה ימים של התאוששות הוא תכנן לצאת לסיבוב באולמות התצוגה ולשם כך ביקש את הרכב שלי (רכב שני במשפחה), מדבור ביונדאי גטס 2007. בדרך לאחד מאולמות התצוגה באיזור עפולה הוא עמד ברמזור ונכנסו בו מאחורה. הנהגת של הרכב שנכנס בו טוענת שהיא לא אשמה בתאונה כי גם בה נכנסו והיא עפה קדימה מההדף ונכנסה בחמי(באוטו שלי) והבחור באוטו השלישי טוען שהוא לא אשם כי הוא נכנס רק בה ולא בשני רכבים וזה בעייה שלה שהיא לא שמרה מרחק או משהו כזה. בגלל שהמצב הכלכלי שלי כרגע לא מאפשר לי להחזיק שני רכבים, החלטנו למכור את הרכב. ולשם כך הייתי חייב להכניס אותו למוסך (רציתי לחכות עם זה עד שמישהו מהם יקח אחריות) לתקן את הנזק שנגרם כתוצאה מהתאונה (פגוש אחורי הוחלף, רצפת תא מטען,צבע ועבודות חשמל כמו חיישני רוורס חדשים ופנס ערפל אחורי) בקיצר נזק שהוערך בחמש אלף ש"ח. החלטתי לתבוע את הביטוח המקיף שלי, שילמתי השתתפות עצמית 1200 ש"ח וקיבלתי 1600 ש"ח ירידת ערך 4% ע"פ דו"ח שמאי. השאלה היא האם כדאי לי תבוע את הנהגים הפוגעים ואת מי בדיוק? מה אני יצליח להוציא מהם אם בכלל? חשוב לזכור שמעבר לתשלום על ההשתתפות העצמית ששילמתי לא יהיה לי העדר תביעות ב-3 שנים הבאות ויש לי עוד רכב חדש דנדש שהביטוח עליו גם ככה יקר. מה אתם הייתם עושים במקרה כזה?

אתה תובע את מי שפגע בך.

זו שפגע בך תתבע את מי שפגע בה, וחברת הביטוח של זו שפגעב בך תתבע תביעת שיבוב את. חברת הביטוח של הפוגע הראשון שפגע במי שפגע בך.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אתה טועה

תראה את פסק הדין שהבאתי בהודעה קודמת שהוא אחד מיני רבים. ואת ההסבר בהודעה שלי שם.

ואתן לך דוגמה נוספת שנמצאת כאן בפורום במקביל.

שני כלי רכב חונים בא רכב שלישי ונכנס ברכב הראשון שנכנס ברכב השני.

במה תאשים את הרכב הראשון? באי שמירת מרחק.

דוגמה נוספת

שני כלי רכב נוסעים במקביל כל אחד בנתיבו המסומן. בא רכב שלישי ונכנס בהם מהצד כך שרכב הראשון פוגע ברכב השני.

במה תאשים את הרכב השני אי שמירת מרחק?

בית המשפט קובע באשמת מי נגרמה התאונה ואותו אחד הוא זה שמשלם את הנזק .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אלי אתה טועה

תראה את פסק הדין שהבאתי בהודעה קודמת שהוא אחד מיני רבים. ואת ההסבר בהודעה שלי שם.

ואתן לך דוגמה נוספת שנמצאת כאן בפורום במקביל.

שני כלי רכב חונים בא רכב שלישי ונכנס ברכב הראשון שנכנס ברכב השני.

במה תאשים את הרכב הראשון? באי שמירת מרחק.

דוגמה נוספת

שני כלי רכב נוסעים במקביל כל אחד בנתיבו המסומן. בא רכב שלישי ונכנס בהם מהצד כך שרכב הראשון פוגע ברכב השני.

במה תאשים את הרכב השני אי שמירת מרחק

בית המשפט קובע באשמת מי נגרמה התאונה ואותו אחד הוא זה שמשלם את הנזק .

ישא אכן אתה צודק.

אני אומר את אותו הדבר רק שהסדר מבחינת הביטוח הוא כזה שיש לתבוע את הפוגע.

חברת הביטוח של הפוגע תתבע את חברת הביטוח של הגורם הראשון בתאונה.

כך פועלים גם בתאונת שרשרת.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישא אכן אתה צודק.

אני אומר את אותו הדבר רק שהסדר מבחינת הביטוח הוא כזה שיש לתבוע את הפוגע.

חברת הביטוח של הפוגע תתבע את חברת הביטוח של הגורם הראשון בתאונה.

כך פועלים גם בתאונת שרשרת.

בוא נניח לרגע שאתה צודק

אתה תובע את הרכב שפגע בך .

הוא פגע בך באשמתו ? לא.

אז השופט יגיד לתובע: אכן הרכב נכנס בך אבל אותו רכב לא אשם ותביעתך נדחית ותשלם לו עוד הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד.

לכן אתה תובע את המעורבים בתאונה כולם ,השופט קובע מי מביניהם אשם ומה תרומתו של כל אחד לתאונה ומחלק את הנזק ביניהם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...