Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה להשפט על דו"ח עירוני

שימו לב! השרשור הזה בן 4747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני מס' חודשים קיבלתי דו"ח (על סך 100 ש"ח) כשחניתי בשעה 10:00 בחניית דיירים (ריקה לחלוטין) מול ביה"מ בראשל"צ.

הגשתי בקשת ערעור שנדחתה, אני תושב ראשל"צ ולצערי לא הייתה חנייה בכלל באיזור (כל החניות היו מפוצצות לגמרי מסביב לביה"מ). אני מודע לעובדה שחניתי בחנייה שהיא לא שלי, ושכנראה הפקח ערב שם למכונית הראשונה שתחנה, הנקודה היא שלא הייתה לי אופציה אחרת, קיבלתי שחרור מהצבא ליום אחד במטרה להגיע למשרד האוכלוסין כדי שאוכל לתקן את כתובתי ולהוציא רשיון נהיגה חדש (נגנב לי הארנק מס' ימים קודם לכן).

המשרד נסגר בשעה 11:30-12 וככה גם משרד התחבורה, ככה שהייתי חייב להחנות, להכנס ולצאת, ולא היה לי יום אחר שבו יכולתי לעשות את זה.

הבנתי שבית משפט עירוני שונה מבית משפט לתעבורה ולא יכול להגדיל את הדו"ח ככה שאין לי מה להפסיד, מה אתם אומרים?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

לפני מס' חודשים קיבלתי דו"ח (על סך 100 ש"ח) כשחניתי בשעה 10:00 בחניית דיירים (ריקה לחלוטין) מול ביה"מ בראשל"צ.

הגשתי בקשת ערעור שנדחתה, אני תושב ראשל"צ ולצערי לא הייתה חנייה בכלל באיזור (כל החניות היו מפוצצות לגמרי מסביב לביה"מ). אני מודע לעובדה שחניתי בחנייה שהיא לא שלי, ושכנראה הפקח ערב שם למכונית הראשונה שתחנה, הנקודה היא שלא הייתה לי אופציה אחרת, קיבלתי שחרור מהצבא ליום אחד במטרה להגיע למשרד האוכלוסין כדי שאוכל לתקן את כתובתי ולהוציא רשיון נהיגה חדש (נגנב לי הארנק מס' ימים קודם לכן).

המשרד נסגר בשעה 11:30-12 וככה גם משרד התחבורה, ככה שהייתי חייב להחנות, להכנס ולצאת, ולא היה לי יום אחר שבו יכולתי לעשות את זה.

הבנתי שבית משפט עירוני שונה מבית משפט לתעבורה ולא יכול להגדיל את הדו"ח ככה שאין לי מה להפסיד, מה אתם אומרים?

תודה רבה.

לא הבנת נכון.

מצד שני אם זו חנייה פרטית פקח לא רשאי לתת דו"ח.

תבדוק בדו"ח מה סמל האישום ותראה מה כתוב מאחור .

משונה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר לך את דעתי עליך אבל רוב הסיכויים שיחסמו אותי.

אתה חצוף ממעלה ראשונה!!!! מה נראה לך שאתה לוקח למישהו חנייה פרטית רק כי אתה "מיהרת".

אני מקווה שתבין שזה אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכירה את המקום המדובר, אבל עצם העובדה שהזכרת שהמקום הוא בקרבת בימ"ש סביר להניח שבמקום קיימת מצוקת חניה, וחניה במקומות של דיירי הביניין היא תופעה נפוצה, ולכן הפקח לא "ארב" אלא פשוט עשה את עבודתו חלף במקום וראה אותך חונה במקום שאינו שייך לך.

תירוצים ניתן להביא מכאן ועד אין סוף, אבל לכל דבר יש פתרון (ניתן להגיע בתחבורה ציבורית, לצאת מוקדם יותר מהבית, לחנות את הרכב בחניון מוסדר עם תשלום, לחנות במרחק של 1 ק"מ מהמקום בחניה אפורה ולצעוד ברגל אל מחוז חפציך וכ'ו ).

אתה יכל לבקש להשפט, זו זכותך המלאה, אבל איזה טענות תציג שם?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אני מסכים איתכם, הטענות שלי יחסית חלשות ויהיה קשה להוכיח אותן, יש חניון פרטי מוסדר (וחונים בו בתשלום), הוא היה מלא, יש חניון עירוני בערך 200 מטר מביה"מ שגם היה מלא, אני לא אמור ללכת מרחק של 2 ק"מ מאחר ואין חנייה באיזור.

אני חושב שיש כאן נסיבות מקלות, אכן חניתי בחניית דיירים (שהייתה ריקה לחלוטין, לפחות 60-70 מקומות חנייה ריקים!), ואני מוכרח להתוודות, באמת שלא ידעתי שחל איסור להחנות שם(מבחינה חוקית, ולא אתית), לא פחדתי מפקח (ורק לאחר מכן שמעתי ממכרים שזה איזור "שורץ פקחים"), אלא שמא אתפוס לאחד מהשכנים את החנייה (קרה לי בעבר וזה לא נעים ומעצבן), ולכן הזדרזתי מאוד.

בכל זאת, אני חייל, היה לי יום אחד להרבה מאוד סידורים, אני לא מכיר את האיזור בצורה טובה מדי ואין חניות בקרבת מקום.

השאלה היא כזאת, שווה לי לנסות ולבקש מהשופט שימיר את הדו"ח באזהרה? השופט יכול להגדיל את תשלום הקנס?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתם דו"ח חנייה וברצונכם להגיש בקשה לביטול הדו"ח. מה עליכם לעשות לשם כך?

לרשותכם עומדות שתי אפשרויות:

1. הגשת בקשה לביטול דו"ח: יש להגיש תוך 30 יום מהמועד בו הומצאה לכם הודעת

תשלום הקנס.

2. הגשת בקשה להישפט: יש להגיש תוך 90 יום מהמועד בו הומצאה לכם הודעת

תשלום הקנס.

על הפנייה לכלול את הפרטים הבאים:

• פרטים מלאים של המבקש/ת (שם, מס' זהות, כתובת עדכנית, מס' טלפון/נייד).
  • מס' הדו"ח ומס' הרכב נשוא העבירה.
  • אסמכתאות לתמיכה בבקשה (במידה ויש).

את הבקשה לביטול דו"ח חנייה/ הגשת בקשה להישפט, ניתן להגיש באמצעות פקס שמספרו: 03-9674253 או לחילופין לשלוח בדואר ישראל למשרדי החברה לביטחון בכתובת: רח' ירושלים 2 , ראשל"צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת נכון.

מצד שני אם זו חנייה פרטית פקח לא רשאי לתת דו"ח.

תבדוק בדו"ח מה סמל האישום ותראה מה כתוב מאחור .

משונה

לא תרחיב את אופקינו כדי שנוכל אולי לעזור לך.

למען האמת אני מסכים איתכם, הטענות שלי יחסית חלשות ויהיה קשה להוכיח אותן, יש חניון פרטי מוסדר (וחונים בו בתשלום), הוא היה מלא, יש חניון עירוני בערך 200 מטר מביה"מ שגם היה מלא, אני לא אמור ללכת מרחק של 2 ק"מ מאחר ואין חנייה באיזור.

אני חושב שיש כאן נסיבות מקלות, אכן חניתי בחניית דיירים (שהייתה ריקה לחלוטין, לפחות 60-70 מקומות חנייה ריקים!), ואני מוכרח להתוודות, באמת שלא ידעתי שחל איסור להחנות שם(מבחינה חוקית, ולא אתית), לא פחדתי מפקח (ורק לאחר מכן שמעתי ממכרים שזה איזור "שורץ פקחים"), אלא שמא אתפוס לאחד מהשכנים את החנייה (קרה לי בעבר וזה לא נעים ומעצבן), ולכן הזדרזתי מאוד.

בכל זאת, אני חייל, היה לי יום אחד להרבה מאוד סידורים, אני לא מכיר את האיזור בצורה טובה מדי ואין חניות בקרבת מקום.

השאלה היא כזאת, שווה לי לנסות ולבקש מהשופט שימיר את הדו"ח באזהרה? השופט יכול להגדיל את תשלום הקנס?

תודה רבה.

שופא לא נותן אזהרה הוא נותן גזר דין ,יכול לזכות אותך אפילו וכן הוא יכול גם להגדיל לך את הקנס.

קיבלתם דו"ח חנייה וברצונכם להגיש בקשה לביטול הדו"ח. מה עליכם לעשות לשם כך?

לרשותכם עומדות שתי אפשרויות:

1. הגשת בקשה לביטול דו"ח: יש להגיש תוך 30 יום מהמועד בו הומצאה לכם הודעת

תשלום הקנס.

2. הגשת בקשה להישפט: יש להגיש תוך 90 יום מהמועד בו הומצאה לכם הודעת

תשלום הקנס.

על הפנייה לכלול את הפרטים הבאים:

• פרטים מלאים של המבקש/ת (שם, מס' זהות, כתובת עדכנית, מס' טלפון/נייד).
  • מס' הדו"ח ומס' הרכב נשוא העבירה.
  • אסמכתאות לתמיכה בבקשה (במידה ויש).

את הבקשה לביטול דו"ח חנייה/ הגשת בקשה להישפט, ניתן להגיש באמצעות פקס שמספרו: 03-9674253 או לחילופין לשלוח בדואר ישראל למשרדי החברה לביטחון בכתובת: רח' ירושלים 2 , ראשל"צ.

מה זה ? גוף של העיריה ? קבלן פרטי ?.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה cut & paste מתוך הקישור מן האתר של עיריית ראשון לציון.

"החברה העירונית לביטחון ולסדר ציבורי" - חברה עירונית שהקימה העירייה ("משטרה פרטית").

www.rlz-bitachon.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

וואלה משטרה פרטית .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- Or S,

אם חלפו יותר מ-90 יום מן המועד בו קיבלת את הדו"ח, איבדת את הזכות להגיש בקשה להישפט.

כך או כך, הייתי מציע לך לשלם את הקנס לפני שתקבל קנסות פיגורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

תודה רבה.

ל- Or S,

אם חלפו יותר מ-90 יום מן המועד בו קיבלת את הדו"ח, איבדת את הזכות להגיש בקשה להישפט.

כך או כך, הייתי מציע לך לשלם את הקנס לפני שתקבל קנסות פיגורים.

מיום שהודיעו לו על דחיית בקשתו לביטול יש לו רק 30 יום לבקש להישפט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה באמת שופט שישפוט אותי? הרי לא מדובר בעבירה על חוקי מדינת ישראל, הגוף שאוכף את הנושא הזה הינו גוף פרטי שפועל תחת עיריית ראשל"צ.

בנוגע לעבירה, חניתי בחניית דיירים, מדובר בבניין שלצידו חנייה גדולה (פתוחה) עם מספר לכל חנייה.

ציטוט מהדו"ח - "העמדת/ החניית רכבך הנ"ל כאשר הרכב אינו שייך לסוגי הרכב שחנייתם הותרה במקום חניה

במקום המיועד לדיירים סעיף 11 1 מס"ד 012"

הציטוט הוא מילה במילה מהדו"ח.

זו תמונה של החניה (+- באיזור הזה)

יש סיכוי שזה לא חוקי לתת על זה דו"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה ואל תבוא עם התמונה הזאת למשפט כי רוב הסיכויים שיוסיפו לך לקנס.

רשום לך על החנייה את מספר הדירה ורואים ברור לחלוטין שזאת חנייה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...