Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: נחשפה יונדאי i40 סדאן, מחליפת הסונטה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מיטב המסורת: החזית של טויוטה, הצד של BMW (כולל מסגרת ניקל מסביב לחלונות). מאחור הסדאן גם לקח קווים של BMW ובסטיישין של מזדה 5.

אני לא אוהב כאשר מכסה המנוע קצר. את הפנסים הם מתחו כימעט עד לדלת של הנהג.

זה מדהים, אבל יונדאי/קיה ודומות מכוניות ללא סימני היכר. מתחלף דור: לגמרי מתחלף המראה. במותגים רבים תמיד נישאר אלמנט עיצובי כלשהו שאפשר לזהות את הרכבים, למשל תמיד לפי המראה אפשר לזהות וולוו, מרצדס, BMW (למאט דור לפני אחרון כשניסו לדמות טויוטה), אלפא רומיאו (גם כאשר הפכו נגזרות של פיאט).

אני בטוח שמדובר על מוכנית טובה מבחינות רבות, אבל לטעמי חסרה לה היחודיות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי בדרך להפוך ליצרן השני בגודלו בעולם, לפי תחזיות וקצב הגידול שלה היא צפויה לעקוף את קונצרן VW בסוף השנה הבאה,

ולפי הדגמים האחרונים האיכותיים שהחברה מוציאה כמו האלנטרה החדשה אפשר בהחלט להבין למה.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מספיד אף אחד. כל חברה ויצרן עם הייחודיות שלהם, אי אפשר להשוות את BMW ו-וולוו ליונדאי, למרות הגודל הם יצרנים שונים שמייצרים רכבים לקהל יעד שונה, ממותגים שונה, גם במחיר וגם ב"פוזה" אבל לאט לאט יונדאי עולה ברמה ומטפסת לליגה של הגדולים,

כמו עם הג'נסיס למשל.

בתור בעלים (באפריל היה 3 שנים!!!) של יונדאי בת 15 מקרקשת ומתפרקת, אני יכול להגיד שבשנים האחרונות יונדאי היא באמת ההצלחה השקטה!

ואני יודע שאם הייתי קונה רכב חדש, הייתי בודק את האפשרות של יונדאי חדשה! זה כבר ממש לא האקסנטים והלנטרות והאילנטרות המתפרקות, וגם לא הדגמי אקסנט הקודמים, הם באמת לא משהו (שנה וחודשיים עם אקסנט 2007 ליסינג צבאי ו40K קילומטר).

למרות שהם אמינות בצורה מפגרת, זה אני יכול להעיד לטובתן! גם הבת 15 המתפרקת שלי לא רוצה לדעת איך מוסך נראה מבפנים וגם החדשה יותר שנהגתי עליה חוץ ממשאבת הגה שמתה לי איפשהו בין הקונוסים בקורס נהיגה מונעת, לא ראתה מוסך חוץ מטיפולים שגרתיים והחלפת צמיגים ומצבר אצל חברת הליסינג.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היא מזכירה דווקא מונדאו, וזו לא מחמאה בעיני.

פתחי המיזוג כעורים, ואני לא מבין את כל היצרנים (אירופאים ואחרים) שמעצבים אותם כך. בכל מקרה, הידיים של הנהג יקפאו (לפחות יד ימין).

איפה בתמונות ראית את פתחי המיזוג?

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...