Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ והשוואה בקשר לסיאט איביזה וסוזוקי סוויפט

omriT1
שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי לשאול קודם אם יש סוזוקי סוויפט ידנית משנתון 05 ומעלה..

ומה הייתם לוקחים איביזה שנת 08 מנוע 1600/1400 או סוויפט שנת 2008 (שבערך באותו קטגוריה של הסיאט באחד הנפחים)

פשוט אני בן 17 ואמא שלי נעולה על סוזוקי סוויפט ואני רוצה איביזה ואני רוצה לדעת מה יותר טוב .

מבחינת עיצוב אני נדלקתי על האיביזה יותר אבל מה יותר טוב מבחינת אמינות,בטיחות וכו'..

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט אוטומטית בלבד ונמכרה כאן (בדור הנוכחי) ממודל 07 ומעלה.

אוקיי, ומה אתם אומרים סיאט איביזה מנוע 1400 או 1600 שנת 08 מול סוזוקי סוויפט אוטו' שנת 2008 ?

שורה תחתונה במה הייתם בוחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ומה אתם אומרים סיאט איביזה מנוע 1400 או 1600 שנת 08 מול סוזוקי סוויפט אוטו' שנת 2008 ?

שורה תחתונה במה הייתם בוחרים?

אני במקומך איביזה .. למרות שה2008 זה עוד לא הדגם החדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט אמינה יותר ומהנה יותר לנהיגה.

האיביזה מרגישה איכותית ובוגרת יותר. היא מאובזרת יותר ומצויידת במנוע/גיר עדיפים (1.6 ידני "ספורט").

קח בחשבון שב-1.4 וב-1.6 "ספורט" הנוחות על הצד הקשה של הסקאלה, יש מי שזה יפריע לו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו, אתה קשה הבנה?

הבחור מתכוון לאיביזה דור קודם (6L) ואתה מדבר על החדשה. תגובתך אינה קשורה לשאלת הבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלך צודקת! הסוויפט היא לטעמי הסופר מיני היפה ביותר,רכב מאוד אמין וב2008 היה גם הסופר מיני המשתלם ביותר ותוכל לראות את זה ביד 2 ,שפשוט אי אפשר להשיג סוויפט יד שנייה שגם נמכרת בכמה אלפים טובים מעל למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט עדיפה כמעט בהכל על האיביזה חוץ מהבגאז'.

בקיצור בשבילך איביזה, בשביל אמא שלך סוויפט.

לנו יש סוויפט והוא באמת אחד הרכבים היותר כיפים לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הגזמתם - לסוויפט יתרון באמינות ובהנאה מנהיגה. האיביזה עדיפה בכל השאר.

תמצאו בה תא נוסעים עדיף (גם מבחינת מרחב), תא מטען עדיף משמעותית, שילוב מנוע/גיר עדיף (1.6 ידני. במידה ו...), אבזור עדיף (למעט מחסור בכריות אוויר וילון) ועיצוב נאה עוד יותר.

איני מחובבי האיביזות (אחרי 1.6 ידנית לימונית במיוחד) ועדיין אקח אותה על פני הסוויפט שמרגישה מאוד דלה ושברירית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הגזמתם - לסוויפט יתרון באמינות ובהנאה מנהיגה. האיביזה עדיפה בכל השאר.

הבן אדם שאל מה יותר טוב מבחינת אמינות, בטיחות וכו'- וקיבל תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...