Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לרנו מגאן 2

MEgaNn
שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי היום צמיגיי good-year שיוצרו שבוע 20 שנת 2010 .

המידה היא 195/65 - 15" .

שילמתי עליהם 1600 ש"ח כולל טאסות חדשות + פירוק+הרכבה+איזון.

המחיר הוא טוב?

שאלתי את המוכר למה הצמיגים בניי כ5-6 חודשים הוא הסביר לי שחודש זה עומד בחברה,חודש זה מתחת למיים ועד שמביאים לו עובר עוד זמן. זה נכון?

ד"א הצמיגים היו במרתף חשוך קריר.

איך אני יודע אם הצמיגים יבשים או לא?

תודה,וסליחה על החפירות =)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לאמוד נכונה את המחיר, יש לדעת את תת-הדגם.

דוגמות מחיר - ראה פה.

הסר דאגה לגבי תאריך היצור של הצמיג, נחשב לטרי בהחלט.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא 91T .זה שעולה 510.

חשוב לי לציין שהצמיג מתוצרת פולין. MADE IN POLAND

איך הצמיג בכללי?

הוא יותר טוב ממישלין? כי יכולתי לקנות מישלין באותו המחיר אבל המוכר הציעה לי את הגוד ייר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזה מישלין הייתה מקבל [כנראה תוצרת סין או תורכיה].

אני באופן אישי לא חושב שיש הבדל במדינה שבה יוצר הצמיג אלא איכות החומר ובאיזה קטגוריה הצמיג נמצא.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזה מישלין הייתה מקבל [כנראה תוצרת סין או תורכיה].

אני באופן אישי לא חושב שיש הבדל במדינה שבה יוצר הצמיג אלא איכות החומר ובאיזה קטגוריה הצמיג נמצא.

אתה סוטר את עצמך.... אתה אומר מאיזה תוצרת הייתי מקבל מישלין,ושורה מתחת אתה אומר שאין בעיה עם מדינת הייצור!

וד"א כך מישלין רבעייה ב1500 פה

איך אני יודע מה איכות החומר ? אני לא ממוחה שעובד בפנצ'רייה...

מזאת אומרת קטגורייה?

יש חיסרון שהצמיג הוא T? ז"א עד 190 קמ"ש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דווקא לא סותר כי אם מיידע.

שכל התוצרת היום בגלל כח עבודה זול בד"כ מגיעה ממפעלי עולם שלישי או מקום אחר שעלות הייצור זולה בו.

מה שכן שברמה הטכנולוגית הם מחוייבים לייצר לפי הדגם של חברת האם [לדוגמא מישלין השקיעו מאות שעות פיתוח ואותם הם מעבירים למפעלים השונים תמורת רשיון].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דווקא לא סותר כי אם מיידע.

שכל התוצרת היום בגלל כח עבודה זול בד"כ מגיעה ממפעלי עולם שלישי או מקום אחר שעלות הייצור זולה בו.

מה שכן שברמה הטכנולוגית הם מחוייבים לייצר לפי הדגם של חברת האם [לדוגמא מישלין השקיעו מאות שעות פיתוח ואותם הם מעבירים למפעלים השונים תמורת רשיון].

טוב....

אבל אתה מוכן לענות לי?

רכשתי צמיגיי good-year מדגם 91T שיוצרו שבוע 20 שנת 2010 .

המידה היא 195/65 - 15" .

שילמתי עליהם 1600 ש"ח כולל טאסות חדשות + פירוק+הרכבה+איזון.

המחיר הוא טוב?

שאלתי את המוכר למה הצמיגים בניי כ5-6 חודשים הוא הסביר לי שחודש זה עומד בחברה,חודש זה מתחת למיים ועד שמביאים לו עובר עוד זמן. זה נכון?

ד"א הצמיגים היו במרתף חשוך קריר.

איך אני יודע אם הצמיגים יבשים או לא?

והאם T זה משמעותי או לא ? כי זה 190 קמ"ש ויש יותר...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת צמיגים טובים, במחיר טוב, טריים.

תהנה מהם ותהיה רגוע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים בהחלט מספקים.

וממה שאני זוכר ברנו מגאן המהירות המקסימלית הינה 190 קמ"ש כך שהצמיגים לפי התקן ומתאימים.

לגבי יובש הצמיגים אין כמו נסיון ,בקש מהמוכר \פנצ'ר מעאכר להראות לך בפעם הבאה צמיג עם סימני יובש. [רואים את זה היטב ממבט בצמיג].

תתחדש.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 שאלות שלא קשורות לצמיגים ... אם מישהו עונה לי תודה מראש...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2725105#post2725105

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2725108#post2725108

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בזה שהסל"ד עומד על 800? אתה מתכוון להתנעה קרה?

בהתנעה קרה הסל"ד צריך לעלות טיפה לכיוון ה-1000-1100 סל"ד אבל בהתנעה רגילה 800 סל"ד זה בסדר גמור.

לגבי שיפורים, על איזה מנוע מדובר?

אם מדובר בטורבו דיזל, צ'יפ יכול לעלות את ההספק פלאים בעלות של 2000-2200 ש"ח, אם מדובר במנוע אטמוספרי, תוכל להוציא אולי 7 כ"ס בלחץ, בעלות מאוד גבוהה כך שזה לא משתלם.

בנוגע למראה של הרכב, לפי דעתי תשאיר אותו כמו שהוא, תחפש סט ג'נטים מקוריים של רנו למידה שלך, לא צריך יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בזה שהסל"ד עומד על 800? אתה מתכוון להתנעה קרה?

בהתנעה קרה הסל"ד צריך לעלות טיפה לכיוון ה-1000-1100 סל"ד אבל בהתנעה רגילה 800 סל"ד זה בסדר גמור.

לגבי שיפורים, על איזה מנוע מדובר?

אם מדובר בטורבו דיזל, צ'יפ יכול לעלות את ההספק פלאים בעלות של 2000-2200 ש"ח, אם מדובר במנוע אטמוספרי, תוכל להוציא אולי 7 כ"ס בלחץ, בעלות מאוד גבוהה כך שזה לא משתלם.

בנוגע למראה של הרכב, לפי דעתי תשאיר אותו כמו שהוא, תחפש סט ג'נטים מקוריים של רנו למידה שלך, לא צריך יותר מזה.

800 סלד לא בזמן נסיעה. כאשר האוטו לא זז הוא עומד על 800 ולא יורד גם אחרי 10 דקות שהאוטו לא זז... בעיקרון הוא צריך להיות על 0.

ג'אנטים של רנו מקוריים עולים 4000 שקלים בלי צמיגים ובלי כלום... נירא לי לא שווה.. הביאו לי טאסות יפות אני מרוצה.

אני רוצה מגיני רוח ניקלים וכל מיני שטויות כאלו אבל אני לא מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה. 800 סל"ד זה תקין כשהרכב עומד.

איך הגעת למסקנה שהסל"ד צריך להיות על 0? :roll:

אתה מבין מה אתה אומר בכלל? סל"ד-סיבובי מנוע לדקה, סיבוב- הכוונה למחזור פעולה אחד של המנוע. הסל"ד מצביע על 0 רק כאשר הרכב לא מונע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...