Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי עלות תושבת גיר לקליאו 2003 ידנית 1.4?

popolopo
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקורי או חלופי? מוסך יבואן או לא?

כרגע מורגשת תנועה של ידית ההילוכים בהורדת הילוך בנהיגה בעלת אופי מעט ספורטיבי. להחליף או שזה סובל דיחוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק טוב טוב שהבעיה אכן מגיעה מהתושבת.

אני החלפתי את כולן רק כדי להבין שמדובר על חופש בגיר/דיפרנציאל ולא על בעיית תושבות,

ולא שלא חשבתי על זה, פשוט רציתי מאוד לקוות שזה לא זה.

מדובר על "מחלה" של הקליאו בשנים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק טוב טוב שהבעיה אכן מגיעה מהתושבת.

אני החלפתי את כולן רק כדי להבין שמדובר על חופש בגיר/דיפרנציאל ולא על בעיית תושבות,

ולא שלא חשבתי על זה, פשוט רציתי מאוד לקוות שזה לא זה.

מדובר על "מחלה" של הקליאו בשנים הללו.

זה התגלה בבדיקה שלפני הקנייה, שם דובר על תושבת בלבד. כיוון שהרכב טופל במסירות לכל אורך הדרך (מוסך יבואן), עולה החשד שפסחו על תיקון התקלה הזו בשל עלותה הגבוהה. בדיקה במוסך תפתור את התעלומה. רק רציתי לדעת מבעוד מועד מה סדר גודל העלות באם אכן זו תושבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למכון בדיקה - אני מחזק את דברי KD2.

במכון בדיקה ראו תושבת קרועה, אבל בכלל לא בטוח שלאחר החלפת תושבת בעית תזוזה של ידית ההילוכים תיעלם.

הייתה לי תופעה כזאת בשתי מכוניות רנו, באחת מהן לא עשיתי עם זה כלום, בשניה לאחר החלפת תושבת גיר ותושבות מנוע - הבעיה נשארה כמעט כמו שהייתה, היה שיפור קל מאוד.

תושבת גיר לא עולה הרבה כסף, כמה מאות שקלים למקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני, כשבדקתי לפני קנייה, הרגשתי את החופש והמכה בידית בנסיעה , ירדתי מהאוטו...ניערתי את המנוע (רקד)

ואמרתי - תושבת מנוע, כמו 99.9% מכל הבוחנים שהיו בודקים את הרכב.

החלפתי את "המשקפיים" - התופעה נשארה, את צד נהג - לא עזר, את צד נוסע - גם לא עזר.

ואז הקשבתי למנוסים ממני והבנתי שזה פאק של כל הרנו הידניות מהשנים הללו ומדובר על בעיות חופש ברכבת ההנעה.

הרכב שאני קניתי טופל במוסכי היבואן ויש לו היסטוריה מלאה - זה לא משנה.

אני לא קונה רכב צרפתי יותר בחיים שלי................

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למכון בדיקה - אני מחזק את דברי KD2.

במכון בדיקה ראו תושבת קרועה, אבל בכלל לא בטוח שלאחר החלפת תושבת בעית תזוזה של ידית ההילוכים תיעלם.

הייתה לי תופעה כזאת בשתי מכוניות רנו, באחת מהן לא עשיתי עם זה כלום, בשניה לאחר החלפת תושבת גיר ותושבות מנוע - הבעיה נשארה כמעט כמו שהייתה, היה שיפור קל מאוד.

תושבת גיר לא עולה הרבה כסף, כמה מאות שקלים למקורית.

גם אני לא מייחס חשיבות רבה למכוני בדיקה, ולא לחינם עלה החשד שאולי מדובר במשהו החורג מתושבת גיר ושמסביר מדוע הבעלים הקודמים לא טיפלו בכך -- אולי גם להם הוברר שזוהי בעיה כרונית של רנו. אולי.

אני תוהה אם בעיית החופש בגיר יש בה כדי להזיק? האם אפשר לחיות איתה?

גם אני, כשבדקתי לפני קנייה, הרגשתי את החופש והמכה בידית בנסיעה , ירדתי מהאוטו...ניערתי את המנוע (רקד)

ואמרתי - תושבת מנוע, כמו 99.9% מכל הבוחנים שהיו בודקים את הרכב.

החלפתי את "המשקפיים" - התופעה נשארה, את צד נהג - לא עזר, את צד נוסע - גם לא עזר.

ואז הקשבתי למנוסים ממני והבנתי שזה פאק של כל הרנו הידניות מהשנים הללו ומדובר על בעיות חופש ברכבת ההנעה.

הרכב שאני קניתי טופל במוסכי היבואן ויש לו היסטוריה מלאה - זה לא משנה.

אני לא קונה רכב צרפתי יותר בחיים שלי................

איפה היית כשנועצתי בפורום בעניין רכישת הרכב...? ;)

אני לא יודע איזה נזק פוטנציאלי מקופל בתופעת החופש בגיר, קטונתי. זה מבאס, אין אפס. אבל אם זה נסבל, אז אחיה עם זה. מלבד זאת אני מאוד מרוצה מהרכב. אגב, הבוחן בבדיקה דיבר על נקישה ולא הזכיר לרגע משיכה של ידית ההילוכים, וגם אני ועוד נהג לא הבחנתו בכך בנסיעת המבחן לפני הרכישה; הבחנתי בכך רק בנסיעה אגרסיבית יותר, בגפי, לאחר שהרכב כבר בבעלותי. יצאתי קצת מעפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...