Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונטויה ניצח בווטקינס-גלן וזה עבר בשקט כאן..?

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב וסופ"ש נעים

אני מבין שהרבה יוצר נעים לשכשך בביצה המקומית שלנו אבל ביום ראשון האחרון חואן פבלו מונטויה ניצח במרוץ ה-NASCAR שנערך בווטקינס-גלן, אחת מהפעמים היחידות שבהן הסדרה הנהדרת הזו יוצאת מהמסלולים האובליים והנהגים נאלצים להתמודד עם מסלול מרוצים רגיל.

המסלול בווטקינס-גלן (למי שלא ביקר שם, מומלץ) סוחב אחריו חתיכת היסטוריה גם בפורמולה-1 ומונטויה עשה זאת בסטייל .

http://www.youtube.com/watch?v=NFGmLkmod9o דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תהנו

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המרוץ בשידור חי.

פעמיים בשנה בערך מגיעה ליגת הקאפ של הנאסקר למרוצי מסלול ותמיד הדבר מבליט את הנהגים שבאו מהרקע הזה.

יש מספר נהגים שמשתתפים רק פעמים בודדות בשנה במרוצים ואלו המרוצים אליהם הם מצליחים להתברג.

מונטויה הצליח הפעם למרות שכבר התחרה על המסלול הזה להביא את כל היכולות שלו למרוץ והוא שלט בו כמעט ללא עוררין לכל אורכו.

זה בכלל היה סוף שבוע מוצלח לגנאסי כשגם בליגת האינדי מכונית הטארגט לוקחת את הבכורה במרוץ מיד אוהיו המצויין.

יהיה מעניין אם מונטויה יצליח גם לנצח במרוץ אובלי גם בזה יש לו רקע והוא ניצח באינדי 500. הוא היה קרוב כמה פעמים אבל איכשהו כל פעם שנראה שיש לו את המכונית לנצח איתה הוא מצליח להיות מעורב במשהו שמוציא אותו מהמרוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור, אתה זה לא חוכמה.

ראיתי בשידור ישיר ועוד פעמיים מוקלט, פשוט נהנה לראות את מונטויה נותן בראש ובהפרש קצת גדול ממה שרואים בדרך כלל במסלולים האובליים.

מעבר ליכולת שלו היה כייף לראות את קרט בוש מסיים שני - הוא פשוט נהג מעולה ומוכיח את זה בכול פעם מחדש.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט היה מירוץ מעניין, כאילו מהמקום השני והלאה :lol:

הגיע למונטויה לנצח במירוץ ושוב ראינו עד כמה הוא נהג גדול שעשה טעות. לדעתי, המעבר שלו לפורמולה 1 היה טעות כי האופי שלו לא מתאים לשם.

נאסקאר ממש תפור עליו. בחמש המירוצים האחרונים אם אני זוכר נכון הוא הוביל, בברייקיארד 400 (אינדיאנפוליס) הוא גם עשה לכולם בית ספר ועד כמה שזה ישמע מוזר, ממש ראו שסגנון הנהיגה שלו שונה מהאחרים אפילו שמדובר במסלול אובאלי שאנשים מזלזלים בו. בסוף טעות אסטרטגית בפיטס דירדרה אותו מעט לאחור וזה הספיק לנתק לו את הריכוז ולהכניס אותו בקיר.

גם במירוץ בשנה שעברה בבריסטול (דרור, ספר חוויות משם ...) שהוא איצטדיון עם מסלול אובאלי באורך 800 מטר בלבד (להזכירכם, 43 מכוניות מתחילות מירוץ), הוא עשה לכולם בית ספר בעקיפות עד שנהגים התלוננות עליו (בעיקר הבכיין ג'ימי ג'ונסון אלוף ארבע השנים האחרונות).

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון

אני ממש לא בטוח שהוא עשה טעות בכך שעבר או חזר לארה"ב .

הוא נהנה הרבה יותר, זוכה לסביבה תומכת וגם הניצחון האמיתי עוד יגיע

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהוט החליפו את ESPN ליורוספורט 2, נותרתי רק עם מירוצי ה"טנדרים" של NASCAR ועם ליגת ARCA בפוקס. חבל.

ובכל זאת, לחובבי הז'אנר, גם שניים אלו שווים צפייה, ביחוד כאשר ליגת ARCA עולה על מסלול עפר אובלי(יש שני מירוצים כאלו בעונה) 8).

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור הנסיבות אני צופה בנאסקר במחשב.

ערוץ ESPN היה זמין בשבועיים האחרונים ב http://www.tvunetworks.com/

עוד אלטרנטיבות זמינות מופיעות ביום המרוץ באתר הבא: http://myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=motorsports

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...