Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתבאס מהאיכות סאונד ברכבי

lbass
שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברי פורום.

ברשותיי הסט אפ הבא:

רדיו דיסק קנווד דגם KDC-W7031

מגבר קיקר ZX700.5 (האם 75 RMS מספיק לדוטק אובשיין?)

קומפוננט קידמי: מורל דוטק אובשיין

קומפוננט אחורי: טמפו 6X9

סאב: קיקר CVR 12"

עכשיו אני לא יודע עם לשים את המגבר על LO או HI (כניסת מתח RCA.הרדיו דיסק שלי מוציא 2.5V זה נחשב לגבוהה או נמוך?)

והרדיו דיסק שלי מגיע עד 35,על כמה לשים אותו בשביל לכוון מחדש גיין? (האופציונלי בHU שהוא לא יעוות)

ואחר כך לכוון גיין במגבר.

לא יודע לא שומעים חזק, ביטלתי LUOD אבל שומעים על הפנים בלעדיו(המליצו לי לבטל אותו אבל שומעים ממש חלש ולא מפורט.

הסט הקידמי והאחרי חתוכים ב 100 HZ הסאב ב 60HZ ככה הוא לא מרוח.

מה עליי לעשות?

audi A3 1.8T

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחתוך את הסט הקידמי באותו תדר של הסאב.

אם הרמקול מעוות/מחרחר/משמיע רעשים מסביבת הדלת צריך לשפר התקנה.

אני מאמין שבמגבר יש לבחור כניסת LOW (כל עוד מדובר על רגישות לסיגנל ולא לקרוס עצמו).

כוון את הגיינים לאפס, ברדיודיסק לסביבות 75-80% מהאפשרי, ותעלה גיין לכל זוג רכיבים בנפרד.

תתחיל מהקידמי, תמשיך בסאב ותסיים באחוריים כהשלמה.

שים לב שאתה לא עובר את איזור ה 80% בגיינים במגבר, לא מומלץ.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לדברים שאמר ידידי למעלה, כוון את כל ההגדרות של הרדיו דיסק ל-0.

נסה לשמוע את איך המערכת ללא ה6X9 מאחור, מבחינת ההתקנה, כיצד התקינו את הרמקולים ? על מה הם יושבים ? חיווט מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני לא יודע עם לשים את המגבר על LO או HI (כניסת מתח RCA.הרדיו דיסק שלי מוציא 2.5V זה נחשב לגבוהה או נמוך?)

והרדיו דיסק שלי מגיע עד 35,על כמה לשים אותו בשביל לכוון מחדש גיין? (האופציונלי בHU שהוא לא יעוות)

ואחר כך לכוון גיין במגבר.

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העוצמה מספיקה לך, אחלה.

אם לא, אז תנסה מההתחלה כשהבורר במגבר נמצא על HI (אבל בזהירות, אל תבוא אלי בטענות אחר כך 8) )

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד תשמע עיוותים זה תלוי במכשיר, רצוי בדרך כלל לכוון את HU עד ל 3/4 מהולים המקסימלי שלו כלומר 35*0.75=כיוון אופטימלי לפעמים אפילו ניתן לעלות קצת יותר או אפילו פחות תלוי שוב במבחן התוצאה האם נשמעים עיוותים. במכשירים מתקדמים חלק מדגמי קלריון אלפיין אקליפס וכו... ניתן לכוון עד לגיין המקסימלי של הHU מבלי עיוותים ופיקים של חיתוכים. לאחר שעלייתה על הווליום המקסימלי של המכשיר שברשותך תפנה לרכיבים הבאים מגברים וכוו לכוונם בהתאם לHU שלך.

מקווה שעזרתי.

אחלה יום! 

גוגל--->"באס מערכות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון בקשר לכפתור במגר ל HI וה LO

Low Level: 125mV-5V

High Level: 250mV-10V

הרדיו דיסק שלי מוציא 2.5V

אז על מה לשים אותו...?

שהמגבר על HI (שזה כאילו כביכול יותר חזק מה LO בשמיעה) אז הגיין כמעט על עד הסוף,

שהמגבר על LO (שהוא כאילו מנחית טיפה ) אז הגיין על חצי ככה ויש כבר עיוותים אני לא יודע כבר איך לכוון.

audi A3 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...