Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תריץ חיפוש בפורום היו דיונים רבים בנושא

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה פעמים אנחנו רואים את המשפט הזה בפורום ??? (במבטא גרוזיני כבד: 20.....אולי 30.....ביום !)

אני חושב שהגיע הזמן לעשות פה FAQ. כבר היה צריך לעשות את זה מזמן. אני חושב שיש פה מספיק חברי פורום שיתרמו לנושא. זה יקל על משתמשים חדשים, שיוכלו למצא מהר תשובות לשאלותיהם, ועל המשתמשים הותיקים בפורום, שלא יצטרכו לראות דיונים חדשים בנושאים שכבר דוברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה צריך להיות יותר חשוף (בדף הראשון על ידי באנר או משהו אחר) מאשר הודעה דביקה בפורום מסוים.

רבים נוהגים להתעלם בכוונה או שלא בכוונה מההודעות הדביקות.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן לעשות פה FAQ. כבר היה צריך לעשות את זה מזמן. אני חושב שיש פה מספיק חברי פורום שיתרמו לנושא. זה יקל על משתמשים חדשים, שיוכלו למצא מהר תשובות לשאלותיהם, ועל המשתמשים הותיקים בפורום, שלא יצטרכו לראות דיונים חדשים בנושאים שכבר דוברו.

:mm_yeah:

אני שמח שהתנדבת. כל הכבוד!

אם אתה צריך עזרה, אני בטוח שרבים (בהם אני) ימהרו לסייע לך.

טוב, אולי לא רבים.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן אני אישית חושב שגם את ההודעה הזאת ע"פ חוקי הפורום צריך למחוק ולפנות בה"פ למנהלים ולא לפתוח ת'רד בנדון... מה אתה אומר ?

ואני מצוטט

" ביקורת מכל סוג שהיא כלפי ההנהלה של האתר - מנהלים כללי, מנהל מערכת או התנהלות כללית. את זה תשמרו לה"פ. "

זאת ע"פ " הכרזה: !!! כללי פורום אוף-טופיק - חובה לקרוא !!! "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו איננה ביקורת כי אם הצעה לייעול.

אנחנו נשקול זאת בזמן הקרוב ונודיע לכם.

מי שמעוניין לעזור בנושא יכול לשלוח לי ה"פ עם כתובת המייל שלו.

תודה ושבוע טוב :)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...