Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות נובמבר - דצמבר 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ברמת גן, רח' הראשונים

פיאט 127 דור ראשון נראית בשימוש

רחוב מקביל, נדיר בהרבה

פיאט דונה WEEKEND מודל 88

ללא טסט שנתיים

DSC01020.JPG

DSC01021.JPG

DSC01022.JPG

DSC01023.JPG

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום ברמת גן, רח' הראשונים

פיאט 127 דור ראשון נראית בשימוש

רחוב מקביל, נדיר בהרבה

פיאט דונה WEEKEND מודל 88

ללא טסט שנתיים

127 דור 1 גם נדיר מאד בארצינו. אני מכיר רק 5 אולי 7 בהגזמה שנוסעות.

שמח לדעת שיש עוד אחת.

לגבי הדונה בהחלט נדיר הדגם. יש אחת דומה (דונה סטיישן) בפ"ת משמשת שנים כמחסן.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות בפ"ת כמה פעמים דונה באותו הצבע במצב מקורי וחדש לחלוטין הרכב נראה בשימוש.

וראיתי גם משהו מעניין ביד 2 פיאט 132 שנת 73???? יד ראשונה? המחיר נראה סביר,האם מישהו התקשר ודיבר עם הבעלים? מישהו ראה את הרכב?

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=20&FromYear=1973&UntilYear=1973&Hand=&fromPrice=&untilPrice=&q=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נדיר ביותר שראיתי ביד 2: וואג ז'יגולי שנת 73, יד שלישית.

דורשים 5000 ש"ח.

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=20&FromYear=1973&UntilYear=1973&Hand=3&fromPrice=5000&untilPrice=5000&q=%E5%E0%E6+%E2%27%E2%E5%EC%E9

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת לחלק מהכותבים מעלי.

רבותי, נא לא לפרסם כתובות כלי רכב! תבינו שמי שמפרסם עוזר לגנבים/מפרקי חלקים.

ולבחור שפרסם את החיפושית האדומה ואחרי זמן קצר ראה אותה מפורקת - לא חלף לך בראש, שיש סיכוי, אפילו אם הוא נמוך, ואיפילו שכוונתך היתה טובה, שיש לך יד בדבר?

שבוע טוב לכולם!

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת לחלק מהכותבים מעלי.

רבותי, נא לא לפרסם כתובות כלי רכב! תבינו שמי שמפרסם עוזר לגנבים/מפרקי חלקים.

ולבחור שפרסם את החיפושית האדומה ואחרי זמן קצר ראה אותה מפורקת - לא חלף לך בראש, שיש סיכוי, אפילו אם הוא נמוך, ואיפילו שכוונתך היתה טובה, שיש לך יד בדבר?

שבוע טוב לכולם!

אל תדאג. הרכב מכוסה בכיסוי חדש.

כנראה הבעלים נזכר ברכב.

ומבירור שעשיתי מסתבר שהרכב היה למעשה מפורק מלכתחילה ולכן היה מכוסה כנראה.

עדיין אני חושב שלשים רכב כזה ולנטוש אותו ברחוב נטוש ממילא זה לא מעשה חכם.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה לנתניה, כמעט מול הקניון, באחד ממגרשי הרכב עומדת אסקורט 2 דלתות ירוקה משנות ה-70.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה לנתניה, כמעט מול הקניון, באחד ממגרשי הרכב עומדת אסקורט 2 דלתות ירוקה משנות ה-70.

רק בגלל הבעלים האמיתים של שלל המגרשים בעלי השמות התמימים שנמצאים מול הקניון לא הייתי נכנס להתעניין אפילו.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה של מי זה, אם אפשר להסתדר איתו?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הייתי צריך לנסוע כל הדרך הלוך וחזור בסביבות 50 קמ"ש- איבדתי את ההילוך הרבעי!:? . בדרך כלל אני נוסע יותר מהר, גם עם הליילנדים...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הייתי צריך לנסוע כל הדרך הלוך וחזור בסביבות 50 קמ"ש- איבדתי את ההילוך הרבעי!:? . בדרך כלל אני נוסע יותר מהר, גם עם הליילנדים...

הלך לי הילוך לאיבודדדדדדדדדדדדד

והוא היה כ"כ חמוד:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהוא עובר באיזור שיצלם לי אותה בבקשה, ויתן לי טלפון של המגרש.

תודה

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל הבעלים האמיתים של שלל המגרשים בעלי השמות התמימים שנמצאים מול הקניון לא הייתי נכנס להתעניין אפילו.

אני חושב שגם אני אמרתי לך פעם מה זה חשוב מי הבעלים של המגרש גם הוא צריך לחתפרנס אם הרכב חוקי מה הבעיה.

נראה לי שנעקצת פעם וזה מפריע לך עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...