Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ל4 מבוגרים ו 4 מזוודות

noam_m
שימו לב! השרשור הזה בן 5321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שכרתי כמה פעמים עם שלמה בחו"ל וקיבלתי שירות מצויין ורכב מטופל (ואני מדבר על מדינות פחות מסודרות מבלגיה והולנד).

נסה להרים טלפונים לחברות הישראליות הגדולות ולבדוק דרכן. בנסיעה האחרונה שלי שלמה נתנו לי הצעה הרבה יותר זולה מ SIXT במדינה שאליה נסעתי ועוד שדרגו לי את הרכב בשתי רמות בגלל טעות באתר שלהם שטען שברכב שהזמנתי יש מזגן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו סניק גרסת 7 מקומות תפתור לך את הבעיה,הכסאות 6,7 מקופלות ויש לך בגאז' ענק מספיק בכיף ל4 מזוודות.

ובאותה נשימה, סיטרואן C4 פיקאסו גם מסוגל לעשות את העבודה היטב מניסיון שלי איתו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההצעות!

עכשיו בדיוק סיימנו להזמין דרך שלמה, בחרנו ללכת על הקטגוריה של המשפחתיות הגדולות סטיישן. לפי הנציג כנראה נקבל משהו כמו רנו לגונה או אופל וקטרה, אבל קיים גם הפורד מונדיאו.

אני רק רוצה לסכם את הידע שאספתי בימים האחרונים גם לטובת מי שמחפש בעתיד.

לגבי השכרה חד כיוונית והחזרה במדינה אחרת, חלק מהחברות רוצות 125 יורו + מעמ בהחזרה. אויס רצו רק 90+מעמ ושלמה רק 50+מעמ.. וזה למעשה עשה אותם הכי זולים.

ובסוף התברר שיש לנו ~50 יורו הנחה בזכות הרכב ליסינג שאנו משתמשים בו, כל הסיפור יצא הרבה יותר זול ממה שחששתי.

240 יורו ל 4 ימים עם ק"מ ללא הגבלה, נהג נוסף, וביטול השתתפות עצמית. (ועוד 50יורו+מעמ בהחזרת הרכב).

במידה ומגיעים ויש בחירה בהולנד בין רנו לגונה לוקטרה - על איזה מהם אתם ממליצים? לוקטרה יש יותר מקום בתא מטען [על פי השוואת נתוני נפח יבשים]. האם יש רכב מועדף בכל הקטגוריה הזאת כדוגמת מונדיאו או פאסאט שכדאי לבדוק אם קיים אפילו בתוספת קטנה במחיר?

ושאלה אחרונה - האם שווה מבחינה כלכלית להוסיף 35 יורו לכל הטיול בשביל רכב דיזל? אנחנו נעשה בין 800 ל 900 ק"מ בארבע ימים. ומבחינה של נוחות? מומנט זמין בסלד נמוך.. או משהו כזה :)

שוב תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ללגונה והוקטרה - שתיהן מכוניות לא רעות, אבל הוקטרה לוקה בחוסר אישיות כרוני (משעממת). אם זה לא מטריד אותך ואתה מעדיף תא מטען גדול יותר - לך על זה. אני לא יודע איזה לגונה מציעים לך - החדשה או הישנה, לכן קשה לי לשפוט.

באשר לפאסאט, באופן מסורתי היא יקרה יותר ממכוניות כמו הוקטרה, למשל. לכן היא יכולה לגרור תוספת מחיר כלשהי. המכונית עצמה איכותית יותר מהוקטרה, למשל. המונדיאו, ברמת העקרון, היא ברמת התמחור של הוקטרה - אולי קצת יותר מכיוון שהוקטרה כבר הוחלפה וסביר להניח שחברת ההשכרה קיבלה אותן בהמוניהן ובמחירים נמוכים במיוחד. האם זה שווה? תלוי במחיר שאתה צריך לשלם. ובכל מקרה, עדיף לך לא להזמין מכונית כזאת מראש ולחכות למעמד קבלת המכונית. במצב כזה קודם כל יתכן שיגמרו להם המכוניות ה"פשוטות" יותר (לא סביר בהתחשב שעכשיו עונה לא עמוסה) ובמקביל תקבל גם הצעות לשדרוגים שיכולות להיות אטרקטיביות יותר ממה שאתה רואה באתר.

סוגיית הדיזל \ בנזין - תמוה לי לשמוע שדורשים ממך דווקא תוספת על דיזל. הרוב המוחלט של רכבי ההשכרה באירופה הם דיזל, ולרוב הם דווקא רוצים תוספת על מכוניות בנזין אוטומטיות. באשר ליתרון שלהם - אכן קיים יתרון של חסכון בדלק שיכול להיות משמעותי מאוד. קשה לי לתת לך חישוב מתמטי מכיוון שצריכת הדלק משתנה וגם המחירים - אבל ברמת העקרון ההפרש בדלק במרחק כזה (לא גדול במונחים של אירופה) יהיה בערך כמו התוספת שהם דורשים. אבל שוב, תמוה לי שמבקשים את התוספת הזאת ואני חושב שאתה תגיע ותמצא רכב דיזלי מחכה לך.

לדיזל אכן יש יתרון בתחום המומנט שמגיע בשפע רב יותר ממנוע בנזין וגם בסל"ד נמוך יותר. דורש ממך פחות משחקים עם ידית ההילוכים ויותר נעים בתנועה עירונית או עם הרבה עצירות והתחלות נסיעה. מעבר לזה, אתה גם תהיה ירוק יותר עם דיזל - פחות פליטת פחמן דו-חמצני :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...