Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילן זגגות לא מוכן להחליף שמשה בגלל שריטה מה עושים?

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 5537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה בא לאילן זגגות עם שמשה מנופצת,

אז בדר"כ, אתה נדרש לשלם 100 שח.

אתה משלם על הגומיה שמקיפה את השמשה,

ומשמשת לאיטום.

את כל השאר, הביטוח משלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום דניאל,אני מניח שלא הבנתי נכון את אילן זגגות הם יבצעו איטום חיצוני בלבד זה הבנתי ממך,

לכן אברר את זה שוב איתם אני מצרף תמונות של סימני החלודה כדי שתבינו במה מדובר אשמח ליעוץ

ממכם שוב אחרי שתתבוננו בתמונות לתיקון חדירת המים,בנוסף מצורף גם תמונה של השריטות בשמשה הקידמית.

תמונות:

DSC00118.jpg

DSC00117.jpg

DSC00116.jpg

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זקוק לעבודת פחחות וצבע ולא רק איטום, הזגג אמור להוריד את השמשה (בתקווה ללא נזקים) ואז יש לבצע תיקון לפח הסף של השמשה וצביעה במקום המתאים לכך ובסיום התקנת השמשה למקום ע"י הזגג.

בדוק מחירים של עבודה זו במוסכי פחחות, יש כאלו שגם יודעים לפרק ולהרכבי שמשות של רכב ואולי תוכל לקבל הצעת מחיר כוללת של העבודה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל ה'שיחה' הארוכה הזו לא הבנתי מה הקשר בין ביוח שמשה שרוטה לבין בעיית הנזילה? אם אני מגיע עם סדק בזכוכית וגם עם שריטות לא יחליפו לי שמשה כי יש שריטות? לא נשמע לי הגיוני.

הבחור לא רוצה החלפת שמשה/ לא רוצה החלפת שמשה בגלל שריטות, הוא רוצה שיפסיקו לו את הנזילה.

אם יש ביטוח לתיקון הנזילה אז יש ביטוח ואם הביטוח לא מכסה נזילות מהחיבורים אז הוא לא. מה הקשר לשריטות?

אני החלפתי באיסוזו שמשה קדמית עם כל מיני שריטות מוזרות בשל סדק ארוך שנוצר לרוחב השמשה, החליפו במסגרת הביטוח בלי שאלות.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני רוצה שתבינו למה פניתי אליכם,יש לי נזילת מים מהגג לתוך הרכב מהחלודה שנוצרה שם

עכשיו הייתי בטוח שניתן לשים שם סיליקון ובזה נגמרה הבעיה על הדרך נסעתי לאילן זגגות בתל אביב

כדי לבצע את התיקון על הדרך נזכרתי שיש שריטות בשמשה ורציתי להחליף אותה.

כשהגעתי לאילן זגגות נאמר לי שהם אכן מוכנים לעשות איטום לנזילת מים אבל לא מחליפים שמשה מיכוון שאיו ביטוח על שמשה

שרוטה,אז זה לא נכון שאינני רוצה שמשה חדשה אני כן רוצה ומאד,אבל יותר חשוב לי תיקון הנזילת מים ולכן אני רוצה גם להחליף

שמשה על הדרך כשהכל מפורק.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הסרת השמשה יתגלה מתמתיה שיש התפשטות רבה של חלודה במסגרת הפח ולכן לאחר הסרת השמשה צריך יהיה לבצע תיקון פחחות וצבע נרחבים יותר ממה שנראה כעת לעין.

לאחר מכן צריך להרכיב בחזרה את השמשה (הקיימת או חדשה) ולפעמים גם להחליף את גומית מסגרת השמשה לחדשה

(כי הקודמת ישנה, מכווצת וללא אטימה טובה).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...