Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2006,תדירות החלפת מסנן דלק ועלותו

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 5600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום במוסך מורשה של יונדאי בעכו,הרכב עבר יישור קו כללי שכלל החלפת שמן+פילטר שמן+פלאגים+בדיקת מחשב וכיוונים שונים+ניקוי לבית המצערת.

כאשר שאלתי את המכונאי מתי מחליפים פילטר דלק הוא אמר:פעם ב-45,000 ק"מ.

לשאלת המחיר הוא ענה ללא היסוס:500 ש"ח כולל עבודה ומע"מ.

אני פשוט בהלם.

הוא טוען שהפילטר הזה מורכב על טנק הדלק ויש לפרק גם את משאבת הדלק כדי להגיע אליו.

לא החלפתי בינתיים (אני אחכה עד 90,000) אבל רציתי לשמוע את דעתכם,המחיר נראה לי מטורף בהשוואה לרכבי הקודם (דיהטסו אפלאוז) ששם פילטר דלק עלה 50 ש"ח והגישה אליו היתה פשוטה ביותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרא אותו מקרה עם מיצובישי כריזמה 2004 ,הלכתי למוסך שאני בד"כ הולך ואמרתי לו להחליף את המסנן דלק ,אפילו שהק"מ עמד על 50 אלף, הוא אמר לי שזה סיפור כי זה מורכב על המשאבה מתחת לכיסאות (משהו כזה...) והעלות של זה בערך כמו שאמרת.בעבר היה לי סופר לנסר ורק הוספתי 50 שקל לטיפול כי הגישה היתה די נוחה.

נראה לי שעכשיו עיקר התמחור בטיפול כאן היא העבודה ולא המסנן עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מדבר על פילטר דלק?!?!?

1. פילטר דלק החנות חלקי חילוף לא עולה מעל 40 שח.

2. פילטר דלק נמצא בתא המנוע.

3. החלפת פילטר דלק אורכת כ 2 דקות ללא שום פירוק של משאבת דלק.

:roll::roll::roll::roll::roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...