Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בד אקוסטי-שאלה

שי .מ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה, יש לי שאלונת:

קניתי בד אקוסטי, עכשיו אני רוצה לצפות את המגש האחורי בשתי שכבות של בד אקוסטי,

האם זה ישנה משהו באיכות הצליל?

מכיוון ששכבה אחת היא דיי שקופה ורק כשאני שם 2 שכבות אז לא רואים את הרמקולים...

תודה לעונים,

שי. :wink:

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות, עברו שעתיים וכבר אתה רוצה תשובות? זה לא צ'אט זה פורום.

בכל מקרה זה תלוי בצפיפות של הבד האקוסטי (גם כאן יש סוגים שונים). תעשה ניסוי קטן בעצמך ותראה אם אתה שומע הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש לקנות בד אקוסטי ורציתי לדעת היכן ניתן להשיג באזור חולון/ בת-ים/ראשל"צ?

ואגב, כמה זה עולה?

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבות האלו לא מומלצות שכן הם בעלות נפח קטן מדי. זה יתן פיק בתדרי המידבאס על חשבון איזון בהענות התדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיק (PEAK) במקרה הזה זו הדגשה של תדרים. אם תשים תיבה קטנה הרמקול לא ירד נמוך כמו ממקודם ותהיה הדגשה בתדרי המידבאס הגבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיק (PEAK) במקרה הזה זו הדגשה של תדרים. אם תשים תיבה קטנה הרמקול לא ירד נמוך כמו ממקודם ותהיה הדגשה בתדרי המידבאס הגבוהים.

קצת סיבכת אותי :) אם אפשר הסבר קצת פשוט יותר...(אולי זה הלילה?? :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמודדים הענות תדרים של רמקול היא צריכה להיות שטוחה ככל הניתן, כלומר לא להדגיש תדרים מסויימים מעל אחרים. הPEAK הוא בעצם כמו גבעה בהענות התדרים שמדגישה תדרים מסויימים. במקרה הזה ההדגשה בתדרים האלו, מלבד כך שהיא מוציאה מאיזון את הענות התדרים היא גם באה על חשבון היכולת של הרמקול רדת נמוך יותר משום שהוא זקוק לנפח גבוה יותר מזה שתתן לו אם תסגור אותו בתיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם תיבות גדולות יותר?

רקמול 6X9 עובד בצורה הכי טובה בנפח הבגאז'?

לפי הבנתי כל רמקול יעבוד בצורה הכי טובה בנפח נתון שאיתו הוא מיועד לעבוד?

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...