Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרתכם בהרכבת מערכת(פרטים בפנים)

norco
שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,החלטתי בצעד גדול לקנות מערכת סבירה לרכב שלי ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי

אז ככה: כיום יש לי פיוניר 2950, 6*9 של פיוניר ומקדימה סרוין ווגה ישן

אני מתכנן מערכת SQ שנכון לעכשיו יש לי מפרט לרכיבים שאני רוצה,אבל רציתי לבדוק מה עוד אפשר להכניס בתקציב הזה

אני לא סגור על כך שאני רוצה SQ מלא,כי אני אוהב באס אבל אני שומע בעיקר טראנס,אמביאנט ואלקטרו האוס כך שדיוק בשבילי הוא נושא גם חשוב

המערכת תותקן בסיטרואן קסרה 99

התקציב הוא 4500-5000 כולל חיווט, בלי התקנה

סאב: ברמת העקרון חשבתי ליבא מחו"ל את ה-xxls של פירלס אבל אני מפחד להסתבך עם זה,כך שהוא עדיין נכנס בתור אופציה אבל לא סופי

HU : אני חושב לשים 5900 של פיוניר,מערכת סבירה שיש בה שליטה על סאב ופונקציות מינימליות לכיוון. הסתכלתי גם על קלריון ואלפיין, שלדברי רבים אמורות להישמע יותר טוב, אבל מבחינת פונקציות הן קצת מאחורי פיוניר בתקציב של עד 1K

קומפוננט: חשבתי בהתחלה על מורל פולס, אבל לדעתי אפשר לשים עוד איזה 200-300 ש"ח ולהביא פוקל או mb quart ב-800

מגבר לסאב: כאן אני עדיין לא יודע מה אני הולך כי אני עדיין לא בטוח יודע איזה סאב ישב ברכב

מגבר לקומפוננט: גם כאן אני תלוי בקומפ' שאני יבחר בסופו של דבר

אשמח עם תעזרו לי להרכיב מערכת, ככה שלפחות אם יהיו לי רכיבים שאני יודע שאני רוצה לקנות, אני ידע ללכת לשמוע אותן ואז לגבש דיעה בקשר לקניה.

נ.ב

אני חושב להשאיר את ה-6*9 מאחור,כי אם אני יוציא אותם יהיו לי 2 חורים גדולים במגש שאין לי מושג אם זה יתרון או חיסרון, אשמח אם תיעצו לי מה לעשות איתם.

תודה רבה מראש!

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם התקציב שלך נמוך אני היתי ממליץ לך להישאר עם המורל פולס לפי דעתי סט נהדר בתקציב נמוך .לגבי סאב אתה כבר צריך לבחור אותו הכי אחרון כלומר כשהמערכת כבר תהיה מותקנת ותהיה לך אופציה לשמוע כמה סאבים,אז תבחר סאב(ככה אני חושב) .לגבי המגברים כמובן שעדיף שתי מגברים בשביל האיכות אבל אם תקציבך נמוך אפשר להיתפשר על מגבר 4 ערוצים טוב.כמובן שאם בסוף תעדיף לקנות 2 מגברים אז תיצתרך להשקיע יותר כסף בחיוט לפחות בכבל 4GAGE (למרות שאני ממליץ גם אם אתה מתקין מגבר אחד אז תלך על אותו כבל) מפצלים והכול.

נ.ב

אני חושב להשאיר את ה-6*9 מאחור,כי אם אני יוציא אותם יהיו לי 2 חורים גדולים במגש שאין לי מושג אם זה יתרון או חיסרון, אשמח אם תיעצו לי מה לעשות איתם.

תודה רבה מראש!

כשאני היתי עובד במוסך התקנות הינו עוטפים את המגש ב לבד אקוסטי וככה הוא היה סותם את החורים ועדיין היו חורים בשביל לשמוע יותר טוב את הסאב מהתא מטען . לרכבים שהם סאדן 4 דלתות אפשר להוציא את הרמקולים ופשוט להשאיר להם את המכסה של הרמקולים מוברגים בשביל שלא יראו את החורים ,ועדיין ישמעו יותר טוב תסאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...