Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי סחיבה בטורים נמוכים,המלצות ,שיפורים וכו'

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם זהו הפוסט הראשון שלי בפורום החדש של שיפורים לרכב ,משמע הדבר שאינני בטוח אם הנושא נפתח במקום המתאים:).

בכל אופן,ברשותי VW Golf 1.8 1996 גיר ידני ולאחרונה שמתי לב לחוסר בסחיבה בטורים הנמוכים ורק מ3k+ הרכב מתחיל לזוז ,מין אפקט של עייפות .

לא ממזמן התקנתי אגזוז זרימה חופשית של דרגון בקוטר יחסית גדול (רק הדוד ,ללא שינויים בצנרת) אני לא מתיימר ליהיות מומחה גדול במכניקה של רכב לכן לא בטוח אם הבנתי נכון את הדברים הבאים:"אגזוז זרימה חופשית מיעלת את תהליך פליטת הגזים מהרכב וזה בא לידי ביטוי בטורים גבוהים אז על חשבון המומנט בסל"ד נמוך". האם זה מוצדק,וגומר לי את הרכב בטורים נמוכים ?,והאם המושג של לחץ אחורי באמת קיים או מיתוס. אם כן אני מוכן להוריד אותו ולהחזיר את הדוד המקורי ,לא מעניין אותי הרעש כ"כ.

בנוסף מותקן אצלי קיט יניקה קרה של SIMOTA CARBON.

רב תודות לעוזרים,

דוד. :lol:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שתשחק יותר עם מערכת פילטה או פילטרים, תאבד ממונט בסל"ד נמוך, עקב יציאה מאיזור הלחץ השלילי שמתוכנן להיות מקסימלי סביב 2500-3000 סל"ד (לטובת הספק בסל"ד גבוה)

חוץ מזה שמנוע ה 1.8 הרגיל עצלן במקורו

רוצה 25 קג"מ ב 2000 סל"ד, תחליף לאותו מנוע בגירסאת הטורבו 20VT

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על חידוד הדברים אני יפטר מהדוד לטובת התגובה.לגבי הפילטר,התאהבתי :).

מה בנוגע לk44 הרכב גמע מרחקים רבים ועומד כעת על 158k. יש צורך בניקוי מערכת ההזרקה? .

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...