Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו rsi לבן 17 וחצי -כדאי ??

יוסי אסולין
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חסכונית ואמינה??

יש לי בנתיים 16 אלף להשקיע על קנית rsi כמה דלק היא צורכת והאם יש הרבה טיפולים או שהיא פשוט נוסעת עד ה10.000 הבא שלה??

כי אני לא רוצה אוטו שכל שבוע יהיה במוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכונית - תלוי כמה הרגל שלך כבדה על הגז.

אמינה - תלוי אם הרכב מטופל ושמור ואיך התייחסו אליו במהלך חייו.

אין תשובות לשאלות כאלו, וגם לא יהיו.

לגבי טיפולים - אני מניח שכל בעל RSI לשעבר יתן תשובה יותר טובה ממני לגבי כמות הטיפולים.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא נוסעת עד הטיפול 10K הבא שלה, היא צריכה הרבה מעבר במיוחד אם סכום הקניה הוא 16K

תוותר וחפש משהו אחר, אם תקנה אחת ב 16 ילך לך סכום דומה לאט לאט על תיקונים ויישור קו.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אוטו אמין מבחינתי כל אוטו לא משנה איזה סוג אם טיפלו בזמן החליפו מה שצריך ופעלו לפי הוראות יצרן בנוגע לנוזל קירור ושמן אז האוטו יהיה מצב מצוין ... וגם יפגין אמינות ..אוטו שלא טיפלו והזניחו יפגין חוסר אמינות כך זה עובד במיוחד ברכבים ישנים

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אוטו אמין מבחינתי כל אוטו לא משנה איזה סוג אם טיפלו בזמן החליפו מה שצריך ופעלו לפי הוראות יצרן בנוגע לנוזל קירור ושמן אז האוטו יהיה מצב מצוין ... וגם יפגין אמינות ..אוטו שלא טיפלו והזניחו יפגין חוסר אמינות כך זה עובד במיוחד ברכבים ישנים

בתאוריה זה עובד , במעשי זה לא ממש כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בתיאוריה זה לא עובד. תנו לי לחדש לכם - רכב, כל רכב, מתקלקל. רוב החלקים ברכב הם בעלי מחזור חיים מסוים וכשהוא נגמר צריך להחליף אותם. מעבר לזה, תמיד יהיו תקלות לא צפויות, במיוחד ברכב ישן. אפילו אם טיפלו בו בדיוק לפי הספר. ככה זה עובד בתיאוריה ובמציאות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פחח ב2000 שקל יהפוך לך את הגרוטאה המתה שלא שווה אגורה ליפיפייה אמיתית ומה שאני מנסה להגיד הוא שתהייה בטוח שסבתות לא קנו את הדגם הזה וגם לא רופאים או שאר האנשים מהשורה ,רוב האנשים שמחזיקים במכונית הזו הם ילדים עם כמה לירות והרבה יצר הרסנות והורמונים שדאגו טוב טוב להשחיט את המנוע ושאר המכלולים

בקיצור תברח מהאוטו ערסים הזה מהר כי הוא אומנם חזק זריז ובעל התנהגות טובה אבל היישור קו שתצטרך לעשות לו בשביל להביא אותו למצב טוב (מתכוון למצב מקורי ולא שיפורים למיניהם) יעלה לך המון כסף ואם אתה חוסך בשבילו עדיף שתוותר כי בלי כסף נזיל (והרבה) הוא ישכב בחנייה הרבה זמן

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים, ולכן גם לדעתי - פיאסטה היא רכב מצוין בתקציב הזה.

החזקתי 3 שנים פיאסטה מודל 97 - מ2003 ועד 2006, שנקנתה ב17800 ש"ח , נמכרה ב14,000 (וזה בערך המחיר, ככה שזה מתאים לתקציב). במהלך ה3 שנים לא השקעתי יותר מ2500 - 3000 ש"ח על טיפולים / תיקונים / כל דבר שהוא לא דלק. וכל טיפלתי בכל דבר שצריך.

פשוט יש רכבים אמינים יותר ופחות, ועם חלקים יקרים יותר או פחות. לדעתי הפיאסטה היא הרכב שנותן הכי הרבה עבור סכום כזה, כאשר מתמקדים בהוצאות. זה לא רכב סקסי / ספורטיבי, כמובן.

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

חסכונית ואמינה??

יש לי בנתיים 16 אלף להשקיע על קנית rsi כמה דלק היא צורכת והאם יש הרבה טיפולים או שהיא פשוט נוסעת עד ה10.000 הבא שלה??

כי אני לא רוצה אוטו שכל שבוע יהיה במוסך

ערוך חיפוש הגבתי מאות פעמים ושפכתי ים מילים על הרכב הזה פה

(היתה לי כזו כ5 שנים)

באופן עקרוני מאוד מומלץ לבדוק טוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...